Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 653 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: problem sa frenulom?
PostPoslato: Ned Dec 11, 2016 1:05 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 27, 2016 1:06 am
Postovi: 4
7 decembra sam radio, bio na kontroli 9 i rekao je da je sve u redu. I idem 18 januara na kontrolu. Mazem neku mast samo. Odprilike mi je laserski to odradio


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa frenulom?
PostPoslato: Pon Dec 12, 2016 2:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 08, 2014 1:30 am
Postovi: 26
E pa super još laserski odrađeno biće sve u redu, nego ja imam pitanje za one koji su već prošli to a zaraslo im evo dve slike kako kod mene izgleda, kao da je slepljena leva strana i zato ne mogu da vratim u erekciji kožicu ili ipak ima frenuluma nmg da skontam

https://postimg.org/image/hjlw3vq4d/

https://postimg.org/image/fl4eiiib7/

Evo jedna i spreda https://postimg.org/image/41fucnla5/

Da napomenem da je prošlo 40 dana od operacije, kanda ću morati opet na operacioni sto... :evil:

_________________
" Onaj koji odustaje nikada ne pobeđuje; onaj koji pobeđuje nikada ne odustaje. "


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa frenulom?
PostPoslato: Čet Dec 15, 2016 3:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 09, 2016 4:36 pm
Postovi: 2
Zna li neko privatnu kliniku koja radi operaciju laserski?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa frenulom?
PostPoslato: Čet Dec 15, 2016 3:30 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Од ласера остају већи ожиљци и теже зараста.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa frenulom?
PostPoslato: Čet Dec 29, 2016 7:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 29, 2016 7:22 pm
Postovi: 1
Cao.Makedonac sam, pa nadam se da necete mi zameriti ako imam neke greske u izrazavanju :lol: Znaci ovako,imam mali problem. Uradio sam frenulotomiju prije tri dana, ali kod plasticnog hirurga. Nisam imao nikakve bolove, pa su me pustili kuci isti dan. Kad sam stigao kuci, SHOK! Imao samo prevelik otok, ispod glavica, gde je uradzena operacija. Otok je velicine, pa recimo koliko glavica, na mestima je i crne boje. Nakon tri dana se nista nije promjenilo, koza mi je stajala preko glansa, mislio sam da ne mogu da je vratim nazad. Danas sam bio kod doktora, vratio mi kozicu unazad, i reko mi da mi mora stajati tako svo vreme, dok glavicu drzim zavijen u acidi borici. Reko mi da dodzem na kontrolu opet nakon 5 dena, pa videcemo sta ce biti tad.
E sad malo sam u paniku kad poglednem u njega :D pa bih vas zamolio neko da spodeli ako je ima slicno iskustvo
Dali je neko imao slican problem? Dali ce ovaj otok spasti ubrzo? Hvala unaprijed.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa frenulom?
PostPoslato: Sre Mar 01, 2017 10:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 01, 2017 10:13 pm
Postovi: 2
Uskoro bih trebao da odradim frenulotomiju,pa me interesuju iskustva onih koji su to vec uradili.Da budem precizniji,interesuje me postoji li i kakva razlika prilikom odnosa,sada kada je frenulum odstranjen? unapred zahvalan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa frenulom?
PostPoslato: Sub Apr 15, 2017 4:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 15, 2017 4:12 pm
Postovi: 1
Pozdrav ljudi.

Imam sledeći problem. Pri erekciji malo teže prevlačim kožicu preko penisa, a vidim da kožice ima dosta te mislim da nije kratka. Takođe kada prevlačim pri erekciji širi mi se rupa na penisu. Kada nije u punoj erekciji i kada povlačim na gore, glavić se savija ka dole te mislim da je frenulum problem. Kada tako prevučem kožicu uopšte nije prijatno pa čak i bolno.

Molim vas za mišljenje, i takođe ako možete da preporučite neku privatnu kliniku u Beogradu(može pp) da kvalitetno rade ovo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa frenulom?
PostPoslato: Uto Apr 18, 2017 12:22 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 18, 2017 12:09 am
Postovi: 1
Ovako...Mogu da zavrsem kozicu u opustenom stanju i u polu-dignutom stanju , cak mogu i u erekciji doduse samo malo uvucem stomak i to je to (nema tu nikakvog napora), nista me ne boli, ne steze me itd itd. Da li treba operacija ili da nastavim vezbanjem (navlacenje kozice preko glavica dok je u erekciji) ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa frenulom?
PostPoslato: Sub Apr 22, 2017 5:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 07, 2017 6:01 pm
Postovi: 5
Poštovani, potreban mi je vaš savjet jer mislim da se dugo godina mučim s kratkim frenulumom, ali nikako da sam 100% siguran i odbijam urologa, pa prije nego odlučim da li trebam, molim Vas da mi pogledate slike koje sam stavio. Dakle, kožicu u opuštenom stanju mogu prevući do korijena i to ne boli, ali stvara se taj nabor iza glansa koji u opuštenom stanju ne vrši nikakav pritisak. Evo slike u opuštenom stanju:
Slika Slika Slika Slika

Kada postignem erekciju, kožica ostaje preko glavića pa je manuelno prevlačim i s tim nemam problema, dakle bez ikakvih problema prevlačim kožicu iza glansa, ali se stvara taj prsten kao što možete vidjeti dole na slici i ne mogu je dalje od glavića prevući, možda pola centa, ali se automatski vraća i nabora se iza glavića i tako stoji. E sad na suho imam osjećaj da me zateže kada sam u potpunoj erekciji, a čim malo lubrikanta koristim osjećaj je puno bolji. Evo fotografije u erekciji:
Slika Slika Slika

U srednjim dvadesetim sam godinama, nisam seksualno aktivan trenutno, ali imam seksualnog iskustva i frenula mi nije pucala, ali kao da me zateže to nekako, čudan osjećaj, najrađe bih volio da mi je koža potpuno opuštena, da je mogu navlačiti do korjena penisa jer ovako stalno imam pritisak da moram paziti i upozoriti djevojku da bude pazljivija. Problem je i s navlačenjem kondoma zbog tog nabora... Što preporučate, da li postoji neka krema kojom bih to mogao skroz opustiti ili je ovo i ovako normalno ili možda taj zahvat koji se ovdje spominje...? Unaprijed hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa frenulom?
PostPoslato: Pet Apr 28, 2017 12:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 08, 2014 1:30 am
Postovi: 26
Evo i ja da se javim posle 4 meseca, išao sam privatno na pregled i sve je u redu frenulotomija je dobro urađena nego sam ja tripovao da nešto nije u redu hahahah :D, meni je genetski takva kožica da ne mogu da navučem puno kao sivonja neki, dok neki genetski imaju i viška i previše, tako da ako sam u prethodnim postovima nešto negativno pisao to zaboravite i ko ima ovaj problem nek odma reši to , vrlo jednostavno :D.

_________________
" Onaj koji odustaje nikada ne pobeđuje; onaj koji pobeđuje nikada ne odustaje. "


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa frenulom?
PostPoslato: Pet Apr 28, 2017 11:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 28, 2017 11:41 pm
Postovi: 3
E ljudovi, jedno pitanje, operisao sam frenulum pre 2 dana, da li mogu normalno da perem penis ili da sacekam jos malo, ne bih hteo da napravim neko sranje :D Hvala unapred!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa frenulom?
PostPoslato: Pet Apr 28, 2017 11:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 28, 2017 11:41 pm
Postovi: 3
StarGo je napisao:
Poštovani, potreban mi je vaš savjet jer mislim da se dugo godina mučim s kratkim frenulumom, ali nikako da sam 100% siguran i odbijam urologa, pa prije nego odlučim da li trebam, molim Vas da mi pogledate slike koje sam stavio. Dakle, kožicu u opuštenom stanju mogu prevući do korijena i to ne boli, ali stvara se taj nabor iza glansa koji u opuštenom stanju ne vrši nikakav pritisak. Evo slike u opuštenom stanju:
Slika Slika Slika Slika

Kada postignem erekciju, kožica ostaje preko glavića pa je manuelno prevlačim i s tim nemam problema, dakle bez ikakvih problema prevlačim kožicu iza glansa, ali se stvara taj prsten kao što možete vidjeti dole na slici i ne mogu je dalje od glavića prevući, možda pola centa, ali se automatski vraća i nabora se iza glavića i tako stoji. E sad na suho imam osjećaj da me zateže kada sam u potpunoj erekciji, a čim malo lubrikanta koristim osjećaj je puno bolji. Evo fotografije u erekciji:
Slika Slika Slika

U srednjim dvadesetim sam godinama, nisam seksualno aktivan trenutno, ali imam seksualnog iskustva i frenula mi nije pucala, ali kao da me zateže to nekako, čudan osjećaj, najrađe bih volio da mi je koža potpuno opuštena, da je mogu navlačiti do korjena penisa jer ovako stalno imam pritisak da moram paziti i upozoriti djevojku da bude pazljivija. Problem je i s navlačenjem kondoma zbog tog nabora... Što preporučate, da li postoji neka krema kojom bih to mogao skroz opustiti ili je ovo i ovako normalno ili možda taj zahvat koji se ovdje spominje...? Unaprijed hvala!




Druze mislim da moras da ides na operaciju frenuluma, i to bolje na vreme da odes, jer ako cekas moze da pukne, a kad pukne bas je jebeno... Inace, sama operacija nije strasna, kao sto mozes da vidis i ovde u komentarima, zavrsis sve za 15 min. Tako da moj savet ti je kod doktora opste prakse po uput, i pravac urologija :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa frenulom?
PostPoslato: Sub Apr 29, 2017 9:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 29, 2017 9:19 pm
Postovi: 2
Pozdrav!
Krajem idućeg mjeseca naručio sam se na pregled kod urologa zbog problema kojem mislim da imam.. Prelistao sam tisuće stranica u potrazi za rješenjem i napokon sam pronašao forum gdje ljudi govore vlastita iskustva tome..

Tražim mišljenje ljudi koji su su to radili .. postaviti cu sliku, pa tko zna koji je moj problem da mi opiše točno, hocu li morati raditi kompletno obrezivanje ili samo frenulotomiju?

Slike : Slika
Slika
Slika

Hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa frenulom?
PostPoslato: Sub Apr 29, 2017 11:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 29, 2017 9:19 pm
Postovi: 2
peki1994 je napisao:
Pozdrav!
Krajem idućeg mjeseca naručio sam se na pregled kod urologa zbog problema kojem mislim da imam.. Prelistao sam tisuće stranica u potrazi za rješenjem i napokon sam pronašao forum gdje ljudi govore vlastita iskustva tome..

Tražim mišljenje ljudi koji su su to radili .. postaviti cu sliku, pa tko zna koji je moj problem da mi opiše točno, hocu li morati raditi kompletno obrezivanje ili samo frenulotomiju?

Slike : Slika
Slika
Slika

Hvala!


Valjda će sada učitati slike.. nadam se.
[url]http://imgur.com/a/gFCRu
[/url]

http://imgur.com/a/WZZUi

http://imgur.com/a/S5weS


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa frenulom?
PostPoslato: Sub Maj 06, 2017 1:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 07, 2017 6:01 pm
Postovi: 5
Svi vi koji se ustručavate otići na ovaj zahvat, najgori je taj prvi korak i najteži. Natjerati se :-D
Sam zahvat se izvodi u lokalnoj anesteziji i traje 10ak minuta maksimalno te jedino što osjetite je blagi ubod iglice kad dobivate anesteziju, ali to je ništa strašno (jesmo muški ili ne :P) Inače je potpuno bezbolno i odmah idete kući poslije zahvata. Ja osobno nisam dobio nikakve tablete niti išta, samo da previjam ranu i čistim te špricam Vioplex T sprej.

Vi koji ste odradili, zanima me, kako generalno higijenu održavate, da li se smije slobodno tuširati?
Nakon koliko vremena da počnem vježbati natezati kožicu da ne bi sraslo ponovo kako je i bilo?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 653 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 41 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: