Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 653 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: problem sa frenulom?
PostPoslato: Sre Nov 02, 2016 11:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 08, 2014 1:30 am
Postovi: 26
Pozdrav :D. Jutros oko 9 sam imao seckanje frenuluma, znači klasika lokalna anestezija i nož, imam gazu i konce, u petak je kontrola nadam se da će mi skinuti gazu a konci bi trebalo da otpadnu za 10-15 dana, tako da ko god se plaši ove sitne intervencije nek se ne plaši, imao sam malu tremu pred operaciju al za džabe, ništa osetio nisam sem te anestezije koja je malo neprijatna na skali od 1 do 10 neprijatnost je 4, ako nekog zanima sve šta i kako nek mi pošalje poruku rado ću mu odgovoriti, pišem opet ovde za otrpilike 7-8 dana da javim kakvo je stanje :D.

_________________
" Onaj koji odustaje nikada ne pobeđuje; onaj koji pobeđuje nikada ne odustaje. "


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa frenulom?
PostPoslato: Uto Nov 08, 2016 2:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 08, 2014 1:30 am
Postovi: 26
Evo javljam se 6 dana nakon operacije, po meni kao da i dalje ima frenuluma , inače čitajući ovaj forum nailazio sam na postove gde se likovi žale kako im nije urađena do kraja frenulotomija da i dalje vide parčad frenuluma , ja kad gledam kao da je i kod mene tako :cry:. Valjda i pored frenulotomije ima i ona frenuloplastika il kako se već zove kad se ne odstranjuje ceo frenulum nego samo se nešto spoji valjda o tome ima jako malo na netu, sad sam navukao malopre u erekciji i teško je išlo :-? , lakše je išlo pre operacije ... Možda je zbog toga jer ima konaca i dalje i rana ima tek 6 dana , možda bih trebao da sačekam još nekih 8-10 dana da vidim kakvo će onda stanje biti .. Evo link slike od malopre u opuštenom stanju kako izgleda zadnji deo penisa 8) https://postimg.org/image/490mvz537/

_________________
" Onaj koji odustaje nikada ne pobeđuje; onaj koji pobeđuje nikada ne odustaje. "


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa frenulom?
PostPoslato: Pon Nov 14, 2016 8:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 14, 2016 8:14 pm
Postovi: 1
Pozdrav svima!
Prije pet dana tijekom masturbacije puknuo mi je frenulum i to je dovelo do prilično obilnog krvarenja. Krvarenje je spriječeno nakon otprilike jednog sata pritiskom ručnika na ranu. Na internetu uglavnom govore da će nakon nekog vremena frenulum ponovno narasti, odnosno da mi netreba intervencija doktora. Molim vas za pomoć te savjete kako tretirati ranu, kako ju održavati i općenito šta napraviti. Panika mi je i izrazito sam zabrinut...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa frenulom?
PostPoslato: Pon Nov 14, 2016 9:52 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Иди код лекара.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa frenulom?
PostPoslato: Pon Nov 21, 2016 7:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 21, 2016 7:40 pm
Postovi: 1
Pozdrav narode
Imam 19 god., pre nekih 6-7 pukla mi je nega žilica sa zadnje strane glavića koja spaja kožicu i glavić, bilo je obilno krvarenje nisam smeo da odem nigde niti da kažem nekome posle malo vremena to je opet zaraslo i pre godinu i malo više krenuo je problem jer je to zaraslo na verovatno višem mestu nego što je bilo i sada imam bolove kada spustim kožicu ipod glavića napravi se kao neki oblik prsten i jako me boli ta žila ,,frenulom" i teško baš teško vraćam na gore, u opuštenom stanju nije problme ali prilikom erekcije da
I po nekad mi se dešava da ispod kožice ima kao neke bele grudvice
Da li se to rešava samo operacijom ako ne koji drugi način ima i šta da radim neki savet
I za ove ,,grudvice" da li je to bolest ili uobičajna pojava ??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa frenulom?
PostPoslato: Pon Nov 21, 2016 11:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 08, 2014 1:30 am
Postovi: 26
Auu, pa to si trebao čim se pocepalo da ideš kod urologa da te operiše ili ušije, ne verujem da je ni sad kasno za operaciju čak šta više siguran sam da nije kasno, ali ipak nisi trebao da čekaš ovoliko dugo.... :D , inače da napišem prošlo je 19 dana od operacije imam i dalje 1 konac koji moram ići da skinem , nije loše urađeno u erekciji i dalje se ne može vratiti skroz kožica al šta je tu je, valjda je tako kod mene :D

_________________
" Onaj koji odustaje nikada ne pobeđuje; onaj koji pobeđuje nikada ne odustaje. "


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa frenulom?
PostPoslato: Sub Nov 26, 2016 6:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 08, 2014 1:30 am
Postovi: 26
Samo da napišem da je sve u redu ono što sam mislio da je parče frenuluma , to je samo ona džombica što su svi imali i kad se to izravna biće sve u fullu ;)

_________________
" Onaj koji odustaje nikada ne pobeđuje; onaj koji pobeđuje nikada ne odustaje. "


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa frenulom?
PostPoslato: Ned Nov 27, 2016 1:19 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 27, 2016 1:06 am
Postovi: 4
Imam 16 godina, urolog mi je rekao da treba da operisem frenulum. Jel nema veze sto nisam punoletan? Ne boli me nista ali malo zateze, ima li potrebe za operaciom?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa frenulom?
PostPoslato: Pon Nov 28, 2016 12:28 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 08, 2014 1:30 am
Postovi: 26
Pa ako ti je rekao urolog da operišeš onda operiši, ako ti je kratak frenulum i zateže te onda sredi to, veruj mi a i imaš ovde gomilu nas što smo prošli to , nije to ništa strašno :D
Ako hoćeš privatno da radiš a maloletan si cena ti je oko 19 hiljada, sad zavisi kako gde , al ako ideš državno onda ništa se ne plaća.

_________________
" Onaj koji odustaje nikada ne pobeđuje; onaj koji pobeđuje nikada ne odustaje. "


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa frenulom?
PostPoslato: Pet Dec 09, 2016 4:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 09, 2016 4:36 pm
Postovi: 2
Koju Bg kliniku preporucujete za operaciju? Kakva su iskustva?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa frenulom?
PostPoslato: Pet Dec 09, 2016 11:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 08, 2014 1:30 am
Postovi: 26
Iskustva operacije kod mene šta ja znam ja i posle 37 dana operacije i dalje ne mogu da vratim kožicu u erekciji, operisao me je u NS mlad hirurg, a trebao me je jedan drugi ali mu je iskrla hitna operacija mnogo složenija i hitnija pa me je jedan drugi operisao što nije trebao , verovatno ću morati opet pod nož iskreno ne bojim se niti sam se prvi put bojao ali jednostavno sam izgubio volju da idem možda i ostavim ovako jer mi je preko glave sve , očekivanja i realnost ovoga kod mene su dva sveta nije to toliko loše ali mislio sam da će biti sve besprekorno i da ću moći da vratim kožicu u erekciji al i dalje nije tako, mogu jedino pod lubrikantom nekim onda ide bez problema, al ovako bez ičega nema šanse, možda odem na pregled da vidim o čemu se radi zašto i dalje ne može da se prevuče a možda i ne odem...

_________________
" Onaj koji odustaje nikada ne pobeđuje; onaj koji pobeđuje nikada ne odustaje. "


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa frenulom?
PostPoslato: Sub Dec 10, 2016 7:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 27, 2016 1:06 am
Postovi: 4
Operisao sam i izgleda dobro. Kolko vremena treba da prodje da bi zaraslo i da bi bio osposobljen?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa frenulom?
PostPoslato: Sub Dec 10, 2016 9:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 08, 2014 1:30 am
Postovi: 26
Za full oporavak će ti trebati 20-25 dana verovatno čak i više računaj 30 dana, ako za mesec dana ne budeš imao tegobe prilikom navlačenja pri erekciji i ne osetiš nikakvu nelagodnost onda je sve ok :D

_________________
" Onaj koji odustaje nikada ne pobeđuje; onaj koji pobeđuje nikada ne odustaje. "


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa frenulom?
PostPoslato: Sub Dec 10, 2016 11:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 27, 2016 1:06 am
Postovi: 4
Nemam konce samo mi je isekao zilicu. Mesec dana ne sme da bude aktivan?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa frenulom?
PostPoslato: Ned Dec 11, 2016 12:50 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 08, 2014 1:30 am
Postovi: 26
Kako nemaš konce a rađena ti je frenulotomija ? Kad si je radio? Pa iskreno da ti kažem ja nisam mogao čekati kao neki desetak dana ja sam ga bacio posle 2-3 dana al pošto sam imao svežu ranu užasno polako sam to odradio, ako misliš na seks to možeš posle 3-4 nedelje.

_________________
" Onaj koji odustaje nikada ne pobeđuje; onaj koji pobeđuje nikada ne odustaje. "


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 653 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 34 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: