Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Problem fimoza ili nesto drugo, kriv penis
PostPoslato: Ned Jun 26, 2016 6:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 20, 2016 12:49 am
Postovi: 7
Zdravo, imam 18 godina i imam problem oko penisa.
Tesko provlacim kozicu oko glansa, i ranije sam imao isti problem ali nakon duge vezbe nekako sam rastego kozicu i mnogo je bilo lakse, nakon sto sam dobio dijabetes sve se vratilo na staro i opet me dosta steze kad mi je penis u erakciji.
Ipak mislim da mi nije kozica toliko stegnuta vec da je problem do resice posto je kraca ili ne znam ni ja sam.
Jos uvek nisam imao odnose sa devojkom ali nadam se da cu uskoro pa me plasi moj stav prema devojci i kako ce to ona shvatiti i da li cu u opste moci u akciji.

Mozda nije mesto da prilozim slike ovde, ali najbolje je da se vidi u cemu je stvar.
http://i.pics.rs/LDok7
http://i.pics.rs/h8w6s
http://i.pics.rs/86VNk
http://i.pics.rs/YES5L
http://i.pics.rs/GByQc

Takodje ispod glansa mi se nekad pojavi kao beli prah od kako imam dijabetes ali pretpostavljam da je to zbog visoke glukoze jer sam citao na nekom forumu da je to iz razloga sto je glukoza visoka pe prelazi u mokracu.

Molim vas za savet sta i kako da radim, glupo mi je da idem kod doktora ne znam sta da mu kazem a svi me poznaju, takodje kod doktora opste prakse je moja rodjaka pa mi jos vise glupo jer ne znam sta i kako da joj kazem :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem fimoza ili nesto drugo, kriv penis
PostPoslato: Ned Jun 26, 2016 8:13 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
au, imas zescu fimozu brate... batali vezbe i kreme.. idi na obrezivanje

- imaces dosta prednosti


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem fimoza ili nesto drugo, kriv penis
PostPoslato: Ned Jun 26, 2016 8:19 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
sta ce ti savet, mnogi su savetovali kreme i rastezanje kozice...eto sam si prosao to, i ponovo se vratilo po starom...sto se tice tvoje rodjake koja je doktor opste prakse... nece te ona pregledati... samo zatrazi uput kod urologa ... kada ti da uput, uput inace traje 6 meseci...dakle 6 meseci imas fore da se dogovoris sa sobom kad da odes kod urologa, i da tu neprijatnost pobedis... taj trip sto imas ti je skroz glup... cega se stidis... al ajde... dakle 6 meseci vazi uput... odes kod urologa , kazes mu da imas zescu fimozu... pregledace te... morace to da ti operise... moraces ici na obrezivanje... ja sam inace obrezan... osecas se super kad budes bio obrezan, a i devojke vise vole kabriolet varijantu :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem fimoza ili nesto drugo, kriv penis
PostPoslato: Ned Jun 26, 2016 8:35 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
EVO TI MOJ OBREZAN U EREKCIJI KAKO IZGLEDA... veruj mi privuces zenske :)


Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem fimoza ili nesto drugo, kriv penis
PostPoslato: Ned Jun 26, 2016 10:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 20, 2016 12:49 am
Postovi: 7
Hvala na odgovoru, koliko traje operacija i gde je najbolje to odraditi?
Koliko ti je posle vremena trebalo da se oporavis, da li si imao neke bolove ili je to sve pod anastezijom ?
Takodje mislim da mi je penis previse kriv da li bi bio neki problem prilikom odnosa kasnije ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem fimoza ili nesto drugo, kriv penis
PostPoslato: Pon Jun 27, 2016 1:17 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
malo je kriv, nije nista specijalno... imas ljudi i sa gorom anomalijom penisa

pa vidi, sto se tice samog obrezivanja, to je jedan mali hirkusi zahvat koji traje 10tak minuta... ja sam bio pod opstom anesteziom, dakle uspavan... i radjeno mi je drzavnoj bolnici.. tako da nemoj slucajno neko da te prevari da ides u privatne klinike, gde ce ti uzeti po 300,500 evra za obrezivanje... to ce urolog da ti uradi u drzavnoj bolnici potpuo besplatno... sto se tice mog iskustva.. ja nisam imao nikakve komplikacije.... konci su ispali posle 2 nedelje... otok je spao posle mesec dana... sve je klizelo super... ima ovde tema o obrezivanju i postepeni opravak, naces dosta koji su se zalili... boli ih ne mogu da hodaju itd.. mene brate moj nista nije bolelo....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem fimoza ili nesto drugo, kriv penis
PostPoslato: Uto Jun 28, 2016 1:09 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 20, 2016 12:49 am
Postovi: 7
Hvala na odgovoru.

Vidi ja bih ipak iso privatno jer kod mene dole u bolnci radi ko sta stigne na svoju pamet. Imam iskustva i problema ako tako mogu da kazem haha.

Zanima me da li to sve moze laserskim putem da prodje?

Takodje me zanima posto sam otkrio pre 6-7 meseca dijabetes tip 1 da li ce mi to predstavljati neki problem zbog lekova i terapija inace sam na insulin 4x dnevno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem fimoza ili nesto drugo, kriv penis
PostPoslato: Uto Jun 28, 2016 4:51 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
pa prema recima dr vlastimira ilica, specijaliste urologije iz KBC-a suzenje (fimoza) je najcesce urodjeno ili izazvano bolestima kao sto je dijabetes... neces imati nikakvih problema sa tvojim dijabetesom, barem sam ja video po forumu da dijabeticari nisu imali problem...ali ti ipak proveri pre obrezivanja

pa dobor, idi privatno ako zelis.. sto se tice laserki.. i to moze ali treba naci kliniku koja to radi...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 116 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: