Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Problem sa erekcijom
PostPoslato: Sre Sep 19, 2018 4:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2018 4:08 pm
Postovi: 8
Pozdrav svima,nov sam clan na forumu. Zahvaljujem se unapred na eventualnoj pomoci. Evo mog problema.

Imao sam jako dugu vezu, sex odlican,uvek i svuda, erekciju dobijao bukvalno cim me devojka pridje ili me poljubi samo. Nakon teskog raskida neko duze vreme nisam imao devojku, poslo poceo sa jednom, drugom itd, ni ss jednom ni e od erekcije niti bilo kakve reakcije. Posle duzeg vremena stupim u vezu sa devojkom s kojom konacno dodje do erekcije, ali nije potpuna, niti imam onaj osecaj uzbudjenja,kao da samo krene da se dize jer eto treba. Imali smo seks sto puta, ali svaki put mi je erekcija na 70% mozda, i dolazi do gubitka ako bi doslo do menjanja poze npr. Ista stvar i tokom masturbiranja, jedva dodje do 70% i brzo dodje do pada,a generalno ni nemam neku zelju za seksom,dal mozda zbog toga sto me podsvesno to muci ili nesto drugo. Ne pijem nikakve lekove, nemam nikakvih problema, krvni nalazi sve ok, testosteron nisam radio. Jutarnju erekciju ne pamtim kad sam imao, desavalo se u toku nocu da se probudim i da bude ali ne potpune kao nekad.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa erekcijom
PostPoslato: Čet Sep 20, 2018 11:03 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Личи као да је психолошки узрок, мада ако немаш ноћне ерекције пре ће бити физички. Да се ниси угојио, престао са физичким активностима?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa erekcijom
PostPoslato: Čet Sep 20, 2018 5:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2018 4:08 pm
Postovi: 8
Imao sam neku povredu, zatim i operaciju, od povrede do povratka u fizicku aktivnost nakon operacije (18 meseci) nabacio sam 20kg, pretezno stomaka i malo noge i dupe. Skinuo sam 10 kg, dosta bolje je sada, znaci treniram pun gas sa tegovima i poceo i sa trcanjem. Imao odnos pre 2 dana sa devojkom, opet erekcija nije potpuna, ejakulacija normalna, bude sperme prilicno, ali moram da naglasim i da mi se ta devojka ne svidja bas bas niti sam zaljubljen u nju iako smo vec neko vreme zajedno. Takodje i ranije dok sam imao neke pauze u dugogodisnjoj vezi, imao sam problema sa erekcijom sa devojkama na vece itd, zbog cega mislim da je mozda samo psiholoski problem jer izgleda da sam takav da mora devojka bas da mi se svidi i da se naprzim do usiju.

Mada eto ne pamtim kad sam ujutru imao erekciju, i uvek se nekako nakon budjenja osecam umorno iako pazim i na ishranu, spavam dovoljno itd.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa erekcijom
PostPoslato: Čet Sep 20, 2018 5:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2018 4:08 pm
Postovi: 8
I normalno kad non stop razmisljam o tome, mislim da cu ipak otici kod urologa bar na pregled rutinski, nikad nisam ni bio pa ne moze da mi skodi provera. A zbog tog razmisljanja normalno onda sam i opipavao i pregledavao i posto nikad na to nisam obracao paznju sad ne znam da li mi je izgled testisa normalan ili ne. Konkretno recimo leva strana mi je dosta veca zbog cega stalno osecam tu levu stranu kako mi se lepi za preponu. Uvecanje nije u samom testisu vec iznad njega, kad napipavam kao da neka cevcica tu ima, sad ne znam jel to normalno stanje ili ne. Ne osecam nikakav bol ni na dodir niti pri pokretima niti tokom treniranja.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa erekcijom
PostPoslato: Pet Sep 21, 2018 11:31 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Ако ти је тако велика разлика у тестисима онда иди што пре код лекара и немој да чекаш месецима на преглед.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa erekcijom
PostPoslato: Pet Sep 21, 2018 4:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2018 4:08 pm
Postovi: 8
Testisi su jednaki i na njima nema nista, ovo mi izgleda kao da mi je kesica sa leve strane penisa malo veca u odnosu na desnu, ne izgleda kao otecena, normalno i kad je opusteno sve, samo je veca. Nikad nisam obracao paznju na testise i kesicu i sad nemam pojma jel to normalno tako ili ne, citao sam da iznad oba penisa ima neka cevcica, a ja tu kao da napipam tako nesto, u svakom slucaju zakazao sam pregled kod urologa cisto da sve pregledam po prvi put


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa erekcijom
PostPoslato: Sub Sep 22, 2018 1:29 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Е па то је боље. Нисам добро разумео. Али нека си заказао код уролога. За када?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa erekcijom
PostPoslato: Sub Sep 22, 2018 4:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2018 4:08 pm
Postovi: 8
Za ponedeljak.

Imam naviku da stalno uvlačim stomak, i primetio sam da kad potpuno opustim stomak kesica se izjednači nekako, to nešto ode dole,a ne osećam nikakve tegove prilikom dizanja tereta itd, međutim čitao sam o hidrokoli valjda ili kako već, tečnost neka u kesici, možda sam se sad samo istripovao u svakom slučaju idem na pregled. Ne znam da li to sve ima neke veze sa erekcijom.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 46 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: