Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 250 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Okt 29, 2007 5:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 29, 2007 5:03 pm
Postovi: 6
milosh2 je napisao:
Evo teskog slucaja,po mom misljenju najtezeg kojeg sam video na ovu temu!!Budite srecni sto nemate ovakav problem!!!
Imam 18 godina i nisam nikad imao odnos zato sto je moj problem u tome sto ejakuliram pre ulaska u devojku,cesto i pri samom stavljanju kondoma,tako da uopste nije bilo sanse ni da udjem a pokusavao sam mnogo puta,sada vise ne mogu ni da pokusam jer me je devojka ostavila,ne znamsta da radim da li da nadjem ruzniju devojku jer me je ta mnogo uzbudjivala,salim se,ne znam jel to psiholoski problem ili bi mogao da se resi vezbama??Hteo bi da resim problem pre nego sto nadjem drugu devojku,jer se osecam kao najgori retard na svetu!! HVALA PUNO NA SVAKOJ POMOCI!!!


blago vama meni treba sto godina da ejakuliram neznam da li je to problem, ili ne? ili se radi o povecanom nivou prolaktina koji moze da izazove slicno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Okt 29, 2007 5:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 29, 2007 5:03 pm
Postovi: 6
milosh2 je napisao:
Evo teskog slucaja,po mom misljenju najtezeg kojeg sam video na ovu temu!!Budite srecni sto nemate ovakav problem!!!
Imam 18 godina i nisam nikad imao odnos zato sto je moj problem u tome sto ejakuliram pre ulaska u devojku,cesto i pri samom stavljanju kondoma,tako da uopste nije bilo sanse ni da udjem a pokusavao sam mnogo puta,sada vise ne mogu ni da pokusam jer me je devojka ostavila,ne znamsta da radim da li da nadjem ruzniju devojku jer me je ta mnogo uzbudjivala,salim se,ne znam jel to psiholoski problem ili bi mogao da se resi vezbama??Hteo bi da resim problem pre nego sto nadjem drugu devojku,jer se osecam kao najgori retard na svetu!! HVALA PUNO NA SVAKOJ POMOCI!!!


blago vama meni treba sto godina da ejakuliram neznam da li je to problem, ili ne? ili se radi o povecanom nivou prolaktina koji moze da izazove slicno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Okt 29, 2007 5:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 29, 2007 5:03 pm
Postovi: 6
milosh2 je napisao:
Evo teskog slucaja,po mom misljenju najtezeg kojeg sam video na ovu temu!!Budite srecni sto nemate ovakav problem!!!
Imam 18 godina i nisam nikad imao odnos zato sto je moj problem u tome sto ejakuliram pre ulaska u devojku,cesto i pri samom stavljanju kondoma,tako da uopste nije bilo sanse ni da udjem a pokusavao sam mnogo puta,sada vise ne mogu ni da pokusam jer me je devojka ostavila,ne znamsta da radim da li da nadjem ruzniju devojku jer me je ta mnogo uzbudjivala,salim se,ne znam jel to psiholoski problem ili bi mogao da se resi vezbama??Hteo bi da resim problem pre nego sto nadjem drugu devojku,jer se osecam kao najgori retard na svetu!! HVALA PUNO NA SVAKOJ POMOCI!!!


blago vama meni treba sto godina da ejakuliram neznam da li je to problem, ili ne? ili se radi o povecanom nivou prolaktina koji moze da izazove slicno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 30, 2007 12:15 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 23, 2007 4:41 pm
Postovi: 3
E ljudi hvala vam svima na podrsci i na savetima,stvarno sam bio pod ogromnim pritiskom i sada mi je lakse kad sam video vase misljenje!!!Trudicu se pa javljam ako uspem!!HVALA!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Prerana ejakulacija !
PostPoslato: Uto Dec 25, 2007 7:53 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Vise o ovom problemu mozete procitati na sledecem linku sa ovog foruma :

http://www.doktor.rs/forum/viewtopic.php?t=16610

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Feb 22, 2008 10:14 am 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Ovde mozete nastaviti diskusiju.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 03, 2008 3:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 03, 2008 3:37 pm
Postovi: 1
Imao sam odnos sa devojkom bez kondoma i nisam imao ejakulaciju ali mi se pojavila ne vrhu penisa neka vodenasta tecnost i to jako malo, i to sam primetio tek posle sexualnog odnosa,pa me interesuje da li je to sperma ili ne? I da li od toga moze da dodje do oplodnje? I koje su najbolje pilule(za devojke) dan posle sexa i kada ih je najbolje uzet?
Molim vas za odgovor sto pre
Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 03, 2008 8:02 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Koliko imas godina?
Pre nego sto izadje sperma,izlazi manja kolicina presemene tecnosti koja moze da sadrzi spermatozoide koji mogu da dovedu do trudnoce.

Sto se tice pilula za dan posle....sa time se ne treba igrati !!! to je ogromna kolicina hormona koji bi trebali da dovedu do pobacaja i to moze jako naskoditi organizmu mlade devojke.
Stav muskaraca po tom pitanju je najblaze receno odvratan i glasi :meni je tesko da stavim kondom jer ona moze sebe da izlozi riziku uzimajuci tu pilulu.
Tako da odgovor na pitanje o piluli neces dobiti,bar ne ovde !
Nego druskane,lepo ti koristi kondom pa nece doci do trudnoce.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 07, 2008 2:31 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Feb 29, 2008 3:01 pm
Postovi: 50
Ja mislim da ta tecnos koja izlazi ne moze da oplodi !!! Kako ostali misle ?
Po toj logici svaka zena bi zakacila sa kojom imas odnose jer nema muskarca koji u naletu strasti ne pusti tu tecnost...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 07, 2008 3:15 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Pero,nema tu sta da se misli ili ne misli...naucno je dokazano da ta tecnost MOZE da oplodi.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 18, 2008 9:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 15, 2008 8:05 pm
Postovi: 2
evo posto sam preusmeren na ovu temu, ovde cu ponovo pitati :)
nisam dosada bio sa devojkom, pre neko vece sam bio najblizi tome, ali kad je trebalo da dodje do sexa, doslo je do gubitka erekcije i nisam mogao da ga 'probudim' nikako.erekcije je bilo, ali kako sam svukao gace :), ona je nestala.ja verujem da deluje jako smesno, ali meni i nije bas, posto sad jednostavno izbegavam mogucnost sexa, plaseci se da mi se ne ponovi neprijatnost od pre neko vece. u cemu je problem, ima li neko slicno iskustvo?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 19, 2008 1:01 am 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Sto se tice slicnih iskustava,pun ih je forum :)
Nista novo nam nisio rekao ni pozalio se...to je jednostavno toliko uobicajeno da se dvoumim da li da postavim lepljivu temu :)
Onda kad se oslobodis straha i kad te bude bolelo uvo da li ce da ti se digne ili ne...dizace ti se bez ikakvih problema...samo je u tome stvar.Opusti se,uzivaj...svaki pocetak je tezak.Nemoj da mislis da li ce ti se dici ili ne,nego misli o tome kako ti je lepo sve to sto radis...i ne brini,kad se malo uvezbas neces imati problema.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 18, 2008 7:27 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 31, 2005 5:36 pm
Postovi: 77
Lokacija: Beograd
Moracemo mi da nabavljamo taj prolaktin....el ima to u apotekama 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 19, 2008 2:26 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 31, 2005 5:36 pm
Postovi: 77
Lokacija: Beograd
Nacuo sam za famozni gel dolokain i rekoh aj da googlam...

E sada, trazio sam dolokain, xylocain i lidocain, koliko sam razumeo apotekarke svi funkcionisu na istoj bazi. Jedva sam uspeo da nadjem xylocain 2 % i to u drzavnoj apoteci . Nadam se da funkcionise isto kao i vec gore pomenuti dolokain. Eto isprobacemo pa, se nadam da odnos nece trajati uobicajenih 5-6 minuta... Mada o5 taj gel smatram kao privremeno resenje...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 24, 2008 3:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 24, 2008 2:13 pm
Postovi: 11
Ovaj problem ne mora da bude u osnovi psiholoshki,vec je u pitanju hemija mozga.Naime serotonin (josh se naziva hormon srece) jedan od glavnih hormona za regulaciju brojnih funkcija organizma je ukljuchen u sam proces ejakulacije.On predstavlja inhibitor ejakulacionog procesa,Odnosno sluzi da do ejakulacije kasnije dodje.Ukoliko je nivo ovog hormona nizi kod choveka,dolazi do do prevremene ejakulacije.takodje nizak nivo serotonina predstavlja glavni uzrok depresije,shto se povezuje sa onom prichom da stres,nervoza,depresija i slichna stanja dovode do prerane ejakulacije.Sad su u svetu krenuli da leche PE time shto ljudima daju antidepresive koji direktno utichu na povecanje nivoa serotonina u mozgu..tipa seroxat,zoloft,paroxetine i sl.
Rezulati pokazuju da manje doze ovih lekova znachajno produzavaju seksualne odnose.E sad..problem sa ovim lekovima je taj shto ih ja lichno nikome ne bih preporuchio,jer sam jedno vreme uzimao prvi od ova tri i situacija je bila dosta zeznuta,primetio sam da su mi sexualni odnosi u to vreme bilo znatno duzi,ali sa druge strane postoje nuspojave koje se javljaju na ovom tipu leka i zbog kojih cela ova akcija nije vredna.Plus shto svi ovi lekovi stvaraju zavisnost.(ja ih nisam uzimao zbog ovog problema sa PE).U svakom sluchaju poenta cele priche je da ne treba sebe kriviti za to,kao shto ovaj dechko Milosh misli za sebe da je retard i sl. Glavnu ulogu u ovome kao i u svemu ostalom u ljudskom telu igra hemija i hormoni,tako da ne prebacuj sebi nishta.ja sam pri prvom odnosu imao isti problem tj zavrshio sam celu akciju pre nego shto sam je uopshte pocheo :lol: :lol: za 10 sekundi :lol: :lol: i dva sledeca puta isto. ako te devojka ne kapira i sl. oteraj je u pm.
Mislim da su ove kreme najbolji izbor,za vezbe ne znam,probaj sa kremom pa kad dostignesh odredjeni nivo samopouzdanja probaj da smanjujesh dozu kreme,sve manje i manje dok ne probash ponovo bez nje.Prochitao sam par postova iznad da je chovek imao odnos od sat vremena kad je koristio kremu zvuchi prilichno impresivno,jel imao josh neko slichna iskustva? :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 250 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 66 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: