Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 20 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 14, 2009 2:11 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 18, 2009 9:34 pm
Postovi: 8
hehe, nije problem uraditi bris, al ne da mi se nesto, treba da se nakanim da odem...

doktorka mi je rekla da triderm mazem tri dana i dosta... pa valjda ako ne prestane za tri dana da odem opet kod nje, ali mi se kod nje vise ne ide...

pre par godina sam koristio neki kansen ne secam se vise ni za sta, ali znam da je pomogao u roku od par dana i da sam bacio maltene punu tubu jer je stajala par godina onako ...

hocu ja da uradim bris, samo da se nakanim da odem ili da zakazem... jel za to da odem kod urologa? ili se to radi direktno u laboratoriji... strasno koliko pojma nemam, bas hvala Bogu sto inace nemam problema sa zdravljem pa ne posecujem cesto ustanove...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 16, 2009 7:04 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Kansen je protiv gljivica a to sto ti imas cini mi se da nisu,tako da nemoj da ga mazes.
Potrebno je da odes kod lekara opste prakse i uzmes uput za urologa.Sa tim uputom odes kod njega,on te pregleda i obicno ti kaze sta od nalaza da uradis,neki bris,mokraca ili slicno.Ti onda sa tim izvestajem odes opet kod lekara opste prakse koji ti ispise sve te upute sa kojima odes i uradis sve to.Posle sa nalazima ides direktno kod urologa koji ti da terapiju.Jeste komplikovano,ali tako je nazalost.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 17, 2009 3:05 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 18, 2009 9:34 pm
Postovi: 8
jaoj... komplikovano.

vidim ja da ce neka privatna klinika da radi.. lakse mi je da platim i da se ne mlatim po lekarima opste praxe jer je kod mene u DZ vechita guzva...

hvala na odgovorima, javicu sta sam uradio ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 17, 2009 2:41 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Javi !!

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pregled
PostPoslato: Čet Avg 13, 2009 2:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 13, 2009 2:31 pm
Postovi: 1
nesto mi je zabagovao prethodni nalog pa otvorih novi ;)

zakazao sam uretralni bris napokon za sutra... kad budu rezultati gotovi javicu ;)

btw mozda je trebalo da uradim i mycoplasmu i ureaplasmu, ali to cu sledeci put...

zapitam se ponekad da li sam normalan, da mi ovoliko treba da odem kod lekara, za svoje dobro.. kao da ce da me muchi neko

i razmishljam josh gde da odem kod urologa, ne cekaju mi se redovi po domovima zdravlja, ali izgleda da mi to sleduje ;)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 20 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 103 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: