Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: POMOC!!!!
PostPoslato: Pet Avg 07, 2009 9:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 06, 2009 12:21 pm
Postovi: 2
Vec sam postavio na temu o hlamidijama, ali niko da odgovori pa evo da postavim i ovdje.
molim za pomoc, jer lagano pocinjem da budem neurotican. Procitao sam cijelu temu i jos nisam naisao da je se neko imao slican slucaj.Prije otrpilike 20tak dana su mi se pojavili prvi simtomi, peckanje prilikom mokrenja i ujutro bijeli iscjedak. Informisao sam se preko interneta i dosao do zakljucka da bi mogla da bude Gonoreja, pa sam otisao kod privatnog urologa na pregled. Pregledao me je ultrazvukom i reko da je defitnitno polna polest, samo ne zna koja pa mi je uzeo bris na testriranje. prostata je bila valjda malo uvecana. Dao mi je terapiju: secnezol 500mg 4x1 odjednom, Siprobel 500mg 2x1 dvije kutije (koju sam prekinuo nakon prve kutije jer simptomi nisu prestajali i tesko sam je podnosio) U medjuvremenu su stigli rezultati koji su rekli da je nalaz sterilan, odnosno da nije nadjeno nista. Doktor mi je predlozio da uradim nalaz na chlamidiu preko krvi, sto sam uradio u jednoj privatnoj laboratoriji, i taj nalaz je bio negativan na chlamidiju (koji je stigao tek nakon 14 dana) posto su simptomi i dalje bili tu( ujutro iscjedak i peckanje prilokom mokrenja) odlucio sam da odem na drzavnu kliniku gdje su mi dali da opet radim testove i kada su testvi stigli(nakon 7 dana) nasli su da sam pozivitan na chlamidiu trachomatis i glivice iz roda Candida. Hajde pomislim u sebi, barem da znam sta je. Medjutim tek sada nastaju problemi pravi. prvo mi je drzavni urolog prepisao sumamed kapsule od 250mg prvi dan 2x1 ujuto i uvece posle 1x1. Dan prije nego sto sam poceo da pijem sumamed, dobio sam temperaturu, sto je bilo prije 4 dana. Od tada imam konstatnu temperaturu koja varira od oko 37,5 do 38,8. Ponekad je skinem na ispod 37 tusiranjem ili u zadnja 2 dana brufenom, ali se opet vrati na oko 37,5 pa do 38. I ono sto me je najvise zabrinulo je to sto mi je sperma sa pojavom temperature prvo pocela da bude neke zuckaste boje. Onda sam otisao opet kod drugog privatnog urologa( koji je inace sef na drzavnoj urologiji) i rekao mu sve to jer me je to prepalo, on mi je rekao da je zuckasta boja zbog toga sto nisam imao sexualne odnose, mada sam mu ja rekao da istina nisam imao odnose, ali sam imao ejakulacije(najamnje jednom dnevno radi pracenja)i da vjerovatno nije do toga. Ja sam posumljao na upalu prostate, a on me nije ni pregledao ultrazvukom vec je samo radio pregled prostate kroz analni otvor, gdje je izvrsio pritisak na nju i onda je gledao da li ce izaci neki eksprimat kroz penis, posto toga nije bilo zakljicio je da je to uritritis, valjda upala mokracnih kanala. Onda mi je rekao da mi je doktorot pogresno prepisao kako da pijem sumamed (a taj doktor radi kod njega na klinici) i da treba da pijem 2x1 250mg odjednom 3 dana. Prepisao mi je posle sumameda jos vibramycin 100mg 2x1 10 dana i Nistatin 3x1 za candide. Rekao je da temperatura mora spasti posle sumameda, ali ja sam evo jutros popio zadnje 2 sumamed tablete i temepratura je i dalje oko37,5 a sperma je sada dobila neku braonkastu boju, i jako je rijetka mogu reci vodena. Molim vas za savjet jer mi se cini da mi niko ne govori sta treba i da mi prepisuju pogresne terapije, do sada sam bio kod 3 urologa od cega 2 privatna i silne pare im ostavio da bi mi dali pogresne terapije. Najvise me zanima ova temperatura i vodena sperma braon boje? Izvinite na ovako dugaskom postu, ali kao sto vidite ovo mi je prvi i stvarno sam ocajan. Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Avg 07, 2009 10:47 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Pa tako je kod privatnika,oderu te.
Nego,posto si zabrinut za spermu,jedini nacin da saznas sta se tu zbiva je da uradis spermokulturu i vidis da li nije neka infekcijia u pitanju.
Za lekove ne znam kako da te posavetujem jer svi hlamidiju lece na drugaciji nacin i niko ne zna koji je nacin potpuno uspesan,vise se time experimentise pa sta upali.
A mozda i od svakodnevnog masturbiranja je jednostavno puko neki kapilar unutra.Ne forsiraj se vise toliko.
Uradi spermokulturul.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 36 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: