Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: polomljen penis
PostPoslato: Pet Dec 05, 2008 9:03 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 05, 2008 8:46 am
Postovi: 1
Nisam siguran da li je naslov adekvatan, ali evo o cemu se radi:

razlog zbog kojeg vam se obracam jeste sto trenutno zivim u americi i ovde je zdravstveno osiguranje itekako skupo, a i pomalo mi je neprijatno da se obratim doktoru.

Elem, problem koji imam pojavio se pre nekih 10-tak dana. Kada sam se probudio, osetio sam bolove u penisu i primetio da se isti malo 'naduo'. Pri dodiru, mogao sam (a i dalje mogu) da napipam kao neku zilu (velicine, tj debljine slamcicie za sok) koja kao da je polomljena na dva dela.
Prilikom uriniranja ne osecam nikakve bolove, ali prilikom erekcije...hm, tu vec itekako boli. Stavio sam naslov 'polomljen penis', jer imam utisak da sam ga stvarno polomio, s obzirom na to da je desna strana istog otekla i da mogu da napipam 'slamcicu', tj zilu (ili venu) koja kao da je naprsla na dva dela.

Ovo traje vec nekih desetak dana bez ikakvih promena (poboljsanja ili pogorsanja).
Uzrok ne mogu da opisem jer ne znam, ali mogu samo da prepostavim: imam devojku i redovan seksualni odnos i nista neobicno nisam primetio, niti smo nesto radili sto bi prouzrokovalo ovo. Ono sto mi pada na pamet kao uzrok je tuca: naime, ovde u Detroitu, vikendom radim kao obezbedjenje u jednom nocnom klubu, i jedne veceri, izbila je masovna tuca u klubu. Celokupno obezbenjenje (nas sedmoro) je odreagovalo, i mozda sam u tom metezu zadobio udarac u predelu genitalija. Naglasavam 'mozda sam zadobio udarac', jer ne mogu da se setim da me je iko udario, niti sam osecao bolove te veceri. Sutradan kada sam se probudio, primetio sam gore navedeno.

Nadam se da imate neki savet ili dijagnozu. odlazak lekaru ce biti krajnja varijanta.

Hvala unapred!

Nikola


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 05, 2008 2:08 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Nov 17, 2008 2:46 am
Postovi: 1687
Lokacija: Lugar i PSIHOLOG ANALITICKE ORIJENTACIJE VODJEN LJUBAVLJU KRENU' U BESPUCE OHHHHH ZMEJEVI, ZMAJEVI!
:roll: Ja bi ipak kod lekara!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=X4U7VgUQ ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=fYia6tAd_EY&NR=1
Kad je struju izmislio Tesla, ameriko sisala si vesla!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jan 19, 2009 3:20 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 19, 2009 2:52 am
Postovi: 3
Brate Detroide, ***************... :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jan 19, 2009 9:01 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
grejalice,svoju glupost mozes da pokazujes na drugom mestu,gde ce nekom npr biti interesantna i slicno.ovde nikom nije.

elem,nikola,,,potrazi ovde na forumu INDURATIO PENIS PLASTICA ,procitaj pa vidi da li je mozda to sto ti imas slicno ovom problemu o kome se dosta pricalo.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 84 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: