Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 14 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: pitanje?
PostPoslato: Čet Mar 19, 2009 4:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 01, 2008 12:21 am
Postovi: 21
pre nekoliko dana sam poceo da koristim seme biljke piskavice.inace sam nasao na forumu da poboljsava spermogram..Medjutim kod mene se pojavila mala kolicna ejakulata od kad je koristim.Po dve tri kapke.i to se desava vec nekoliko puta .Sta da radim?Da li je to normalno kod upotrebe piskavice?Hvala unapred na pomoci


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 23, 2009 9:23 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 11, 2008 4:56 pm
Postovi: 110
Lokacija: Novi Sad
Kako koristis piskavicu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 23, 2009 1:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 01, 2008 12:21 am
Postovi: 21
izvini nisam stigao ranije da ti odgovorim.seme piskavice sam samleo u mlinu za kafu i to u onom starinskom kakve su nase bake imale(bakarni).ne moj nikako na el.mlin jer ce spaliti seme.uzimam dnevno tri puta po 1 kafenu kasicicu razmucenu u djusu ili nekom drugo kasastom soku.probao sam i sa jogurtom ali nije dobro.najbolje je sa djusom i popiti na brzinu da se ne oseti njena gorcina


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 23, 2009 1:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 01, 2008 12:21 am
Postovi: 21
izvini nisam stigao ranije da ti odgovorim.seme piskavice sam samleo u mlinu za kafu i to u onom starinskom kakve su nase bake imale(bakarni).ne moj nikako na el.mlin jer ce spaliti seme.uzimam dnevno tri puta po 1 kafenu kasicicu razmucenu u djusu ili nekom drugo kasastom soku.probao sam i sa jogurtom ali nije dobro.najbolje je sa djusom i popiti na brzinu da se ne oseti njena gorcina


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 23, 2009 1:27 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 11, 2008 4:56 pm
Postovi: 110
Lokacija: Novi Sad
A da li jos uvek imas onaj problem sa dve-tri kapi ili ne? Ja sam mm kupila piskavicu i spremam se da mu dam, ali me je poljuljao malo tvoj kometar... Smem li da te pitam zbog ceka ti uzimas?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: cao
PostPoslato: Uto Mar 24, 2009 11:51 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 01, 2008 12:21 am
Postovi: 21
ma ok.uzimam je zbog oligospermije.poceo sam da je uzimam pre 10 dana.problem sa dve tri kapi je prosao .ja sam startovao sa terapijom i cajem.recept sam nasao na nekom sajtu .caj se sastoji od maticnjaka,lista oraha i rtanjskog caja.tako da sada uzimam i caj i piskavicu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 24, 2009 12:18 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 11, 2008 4:56 pm
Postovi: 110
Lokacija: Novi Sad
Moj muz je pocetkom marta poceo da uzima speman i mogu ti reci da se vec posle par dana videla razlika.... pocevsi od "normalnijeg" mokrenja (vise ne secka kako ja to volim da kazem), ne ustaje nocu da ide u wc (nekad je to bila svakodnevna tj. svakonocna pojava) i sto je najvaznije pojavila se i veca kolicina ejakulata.... osetno veca! Speman je bas namenjen muskarcima sa oligospermijom a procitala sam brdo pozitivnih iskustava! Pored toga uzima cink i maticni mlec. Sad cemo da ubacimo i piskavicu... samo ne znam sta znaci "sveze samlevena"... Da li to znaci da pre svake upotrebe treba samleti ili moze da se samelje veca kolicina odjednom?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: cao
PostPoslato: Sre Mar 25, 2009 11:26 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 01, 2008 12:21 am
Postovi: 21
ja sam samleo 200 grama odjednom.mislim da nema veze da li je sameljes odmah ili vecu kolicinu.ja sam stavio u hermeticki zatvorenu posudu.koliko ste platili speman?u ovoj mojoj prokletinji od grada ima samo da se nabavi proxeed.njega sam koristio i nista.zato sam poceo da koristim piskavicu,jer je lakse dostupna ,a i jeftinija.inace piskavicu proizvodi institut josif pancic u pancevu tako da je kvalitet sigurno ok.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 25, 2009 11:44 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 11, 2008 4:56 pm
Postovi: 110
Lokacija: Novi Sad
Rale, Speman placamo oko 450 dinara. Pakovanje ima 100 komada a pije se 2 tablete 2 do 3 puta dnevno. Terapija treba da traje 3 do 6 meseci. Znaci maksimalno ti treba dve kutije mesecno sto i nije neki izdatak. Ako ga koristis 6 meseci kosta te kao jedna kutija Proxeda. Ja sam mesecima citala o Spemanu i nigde nisam naisla da je neko imamo losa ili nikakva iskustva. Sva iskustva su pozitivna! Proizvodi ga Indija a oni su (pored kineza) poznati po brojnosti :wink: Dok sam za Proxed uglavnom citala da je spermogram gori nego pre koriscenja istog.
Ako zelis da koristis Speman, a ne mozes da ga kupis u tvom gradu mozda bi mogli da organizujemo nekako da ti posaljemo...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 27, 2009 7:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 01, 2008 12:21 am
Postovi: 21
ma dogovoricemo se


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 27, 2009 7:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 01, 2008 12:21 am
Postovi: 21
da li slucajno znas ko je uvoznik za speman ?inace proizvodi ga firma himalaya.tako sam nasao na netu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 30, 2009 8:55 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 11, 2008 4:56 pm
Postovi: 110
Lokacija: Novi Sad
Na deklaraciji pise da je uvoznik A-Lek doo Beograd....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 30, 2009 2:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 01, 2008 12:21 am
Postovi: 21
ok hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 31, 2009 9:49 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 11, 2008 4:56 pm
Postovi: 110
Lokacija: Novi Sad
Nema na cemu...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 14 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 37 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: