Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: pilonidalni sinus
PostPoslato: Uto Dec 03, 2013 8:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 03, 2013 8:33 pm
Postovi: 8
Postovani... ovako imam problem kako su mi rekli sa perianalnom fistulom, tacnije. jos od pre tri godine imao sam isti problem i gnojenje i nesto kao cista u predelu ispod testisa ka levoj strani kriske na zadnjici pa mi je to proslo. Sad opet od aprila, dijagnoza je perianalni apces kako je dijagnostikovano u bolnici kod hirurga,, tj urasla dlaka kako je reko urolog posto sam bio i kod njega za savet, ali me cudi sto to polazi od dna testisa... posto mi je pre tri nedelje radjena incizija zbog temperature bio sam u bolnici 7 dana, rekli su mi da mora operacija kad se sve to zaceli,idalje stoji rupa otvorena ispod na dnu testisa , imao sam i bakterije pijem antibiotike za to... Zanima me jel to opasno, kakva je operacija, koliko traje oprovak, u smislu zarastanja rane i vracanje normalnoj fizickoj aktivnosti. takodje da dodam, da posle lezanja u bolnci vec 7 meseca rana je i dalje otvorena i jos mi pomalo curi gnoj sa krvlju koji smrdi, imao sam razne bakterije pio razni antibiotike, sad vise i nepijem jer nevalja preterano.. hirurg mi kaze da nezurim sa operacijom iako mi je u pocetku reko da to mora da se ocisti jer moze da bude opasno. Jel moze to nesto drugo da bude u pitanju osim ovog sto sam naveo, zbog regije na kojoj se nalazi izraslina???. MOLIM za POMOC unapred hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: pilonidalni sinus
PostPoslato: Pon Mar 29, 2021 7:49 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 03, 2018 5:54 pm
Postovi: 104
za pilonidalni sinus ili uraslu dlaku najboljeje novom metodom sa rekonstrukcjom jer je oporavak brz i lak, kod doktorke iz Klinickog centra ima dva prezimena specijalista plasticne rekonstruktivne i estetske hirugije
Ako nekome treba pomoc neka mi napise privatnu poruku


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 64 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: