Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 27 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: otežano i učestalo mokrenje hronična upala prostate
PostPoslato: Sre Dec 17, 2014 11:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 17, 2014 10:41 pm
Postovi: 19
pozdrav svima dakle da pocnem .Ja Imam 22 godine naime prije dvije godine mi se javio problem sa učestalim i otežanim mokrenje u ordinaciji urologiji su mi utvrdili da imam upalu prostate urologiji mi je propisao terapiju od deset dana.Tablete koje mi je propisao su bile cink i još neke nežna tačno.I tu prvu upalu prostate sam tada uspješno zalijecijo.Nakon togaj sam i dva puta imao zapaljenja prostate i sve to sam nekako zalijecijo ....Prije dvije mjeseca javile su mi se tegobe otežano i učestalo mokrenja dva puta na sat,.,, Urolog mi je prije mjesec ipo dana popisao neke tablete levoflekcasin i cink i još diklofenak duo protiv bolova nakon mjesec dana malo mi je pomoglo pio sam ulje od bundeve i semenke jeo od bundeve prije dvadeset dana sam uzeo melem za prostate i sad pijem čaj od kiprovine i jedem taj melem i pijem cink i prostat ....Prije dva dana sam bilo kod Urolog na kontrolu i rekao mi je da nemam uvećanje prostate niti ono najgore daleko bilo...rekao mi je da nežna šta vi moglo biti pripisao mi je neke vitamine moraću sjutra uzeti i da za dva mjeseca mjeri iscjedak i uvlači onu spravu ako bude bolje i pitao me je dali mi je ikad normalan mlaz ja sam rekao da je nekad dobar a i da nisam siguran i eto ja imam hroničnu upalu ....Prostate sam....molim vas ako iko zna nego bolje rješenje molim vas molim vas molim vas a napišete ovdje molim vas ljudiiii!!!!!!!!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: otežano i učestalo mokrenje hronična upala prostate
PostPoslato: Čet Dec 18, 2014 1:12 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Прво мораш да отклониш узрок тако честих упала. Вероватно не водиш рачуна где седиш и колико је хладно оно на чему седиш.

Потом мораш да будеш упоран са лечењем. Једино знам за чај од млечике као лек за простату и наравно грејање.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: otežano i učestalo mokrenje hronična upala prostate
PostPoslato: Čet Dec 18, 2014 8:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 17, 2014 10:41 pm
Postovi: 19
pozdrav brate oba dva mjeseća ekstremno pazim gdje sjedam da je toplo nosim vunene delile i prtenice upošljava se koliko treba a a pio sam malu mljeciku a mala mljecika je iz iste porodice biljaka kao i kiprovina kiprovina je zapostavljena u narodu i čitao sam da je mnogo bolja od mljeciku a


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: otežano i učestalo mokrenje hronična upala prostate
PostPoslato: Pet Dec 19, 2014 10:05 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Еее, брате, пазиш два месеца. А шта си радио претходних година? Мораћеш још неколико година да се утопљаваш.

Иначе свако претеривање није добро. Ако се превише утопљаваш, крвни судови се шире па се после лакше прехладиш.

За кипровину никада нисам чуо па не могу да коментаришем.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: otežano i učestalo mokrenje hronična upala prostate
PostPoslato: Pet Dec 19, 2014 2:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 17, 2014 10:41 pm
Postovi: 19
nije imao ko da me uputi kako da se borim sa bolešću...utopljabacu se a od danas mi se noge ledene nežna od cega


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: otežano i učestalo mokrenje hronična upala prostate
PostPoslato: Pet Dec 19, 2014 2:43 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Можда се превише утопљаваш у горњем делу тела, па се крв повуче из стопала.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: otežano i učestalo mokrenje hronična upala prostate
PostPoslato: Pet Dec 19, 2014 5:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 17, 2014 10:41 pm
Postovi: 19
ne oblačim baš previse djile,tanku roku i tanki džemper to je sve...Meni treba neki lije za ovo da mi skroz ukloni upalu da se više ne povrace moje stanje je nezadrživo ne samo da patim od ovih tegoba koje dam naveo nego i nemogu da imam dowoljnotvrdu erekciju za normalan seksualni odnos


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: otežano i učestalo mokrenje hronična upala prostate
PostPoslato: Sub Dec 20, 2014 2:57 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
Jednom upala--uvek strepnja i moguc recidiv...
Mnogo vremena treba da svoj zivot prilagodis tom stanju, preosetljiva pristata je bas mucenje ali evo ja se tako mucim vec vise od 20 godina--moze se to samo se potrudi.
BUDI STRPLJIV i uzimaj i dalje bundevine semenke,sirove,polen, prostamol uno, amer caj i tome slicno. Seks-nikad ne preterivati a imati koliko je moguce redovan, cuvati se svake preflade a posebno od nogu a sedeti na hladnom--ni u ludilu--makar dubio na glavi sesti na hladno ne smes a opet ni na vrucu pec-recimo mnogi sednu na termo pec--ne nikako--u mlaku vodu da.
MASAZA prostate je jako dobra u takvim slucajevima--pisao am vec da sam imao dupli mlaz godinama al resio sam i to..
SAMO TI BUDI STRPLLJIV I NIKAKO NERVOZAN I POD STRESOM-i prostata je misic koji se steze pod tenzijom.
POZDRAV I SVAKO DOBRO


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: otežano i učestalo mokrenje hronična upala prostate
PostPoslato: Pet Jan 02, 2015 8:28 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 17, 2014 10:41 pm
Postovi: 19
ievo jutros sam imao jutarnju erekciju ova nekolika dana imam jaku seksualnu zelju neznam sta je uzrok nebih volijo da mi traje toliko dugo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: otežano i učestalo mokrenje hronična upala prostate
PostPoslato: Pet Jan 02, 2015 7:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 17, 2014 10:41 pm
Postovi: 19
kakav dupli mlaz objasnite mi to ? i kako se dvadeset godina mucite da ovim problemom i niste uspjeli totalno fa se izlijecite to mi nije jasno jer treba naci lijek da se prostata izlijeci da se nikad ovaj problem nebi javijo jer da si to izlijecijo nebi te toliko mucilo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: otežano i učestalo mokrenje hronična upala prostate
PostPoslato: Pon Feb 23, 2015 10:44 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Читао сам да се Луголов раствор маже на кожу а ти си га пио?!

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: otežano i učestalo mokrenje hronična upala prostate
PostPoslato: Čet Feb 26, 2015 1:33 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
Milickos
Zato se i zove hronicna upala- (prostatitis)- da sam izlecio ne bi bila hronicna--ali bar 50 % ljudi ima hronicnu upalu nazalost. Nije dobro ali ako vodis racuna i stalno pratis i citas o tome a i ides kod urologa naravno nije tako strasno.
Dupli mlaz-lepo ti na izlaz mokracnog kanala izlazi dupli mlaz, a desava se kod natecene prostate ili pak prostate u grcu (kao sto ja opisujem moje stanje tada).
Sad je vec druga prica-malo se rasprskava i nije pravilan mlaz ali nije nista previse-pogodim u WC solju hehehe- jos ne moram da sednem vec stojecki--malo sale ne skodi.
SRECNOO


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: otežano i učestalo mokrenje hronična upala prostate
PostPoslato: Uto Mar 03, 2015 7:23 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 03, 2015 7:01 am
Postovi: 2
Moj problem se pojavio maloprije..naime oko 5 jutros probudio me je nagon za mokrenjem. S obzirom da mi je uvijek mrsko obavljat nuzdu mozda sam i nesvjesno trpila. U krajnjem trenutku sam otisla u wc nisam osjetila nikakvo pecknje vec neki pritisk u donjem dijelu stomaka. Ne boli vec stvara nelagodan osjecaj. mislila sam da cu vjecnost ostati na wc solji. Odma sam usla na internet i procitala par stvari o tome mada rijetko da neko ima slicn a ne isti slucaj. jednostavno nagon za mokrenjem mi ne prestaje vec skoro dva sata konstantno imam osjecaj da moram na wc... Sta da radim?? :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: otežano i učestalo mokrenje hronična upala prostate
PostPoslato: Sre Mar 04, 2015 12:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 04, 2015 11:33 am
Postovi: 1
Ja sam jedan od onih koji su se trajno rešili hroničnog prostatitisa. Priznajem, nije bilo lako.
Otkrio sam da ga imam u 24-toj, mučio se jedno dve godine. Urolog, brisevi, antibiotici, brisevi, antibiotici, brisevi, antibiotici ali bez trajnog efekta.
Zajebano obolenje, specifična žlezda, neefikasnost lekova, utiče na libido, konstantna nervoza, depresivne faze, i td i td i td.
Ali, ako se čovek zainteresuje, raspita, i pre svega bude uporan dolazi se do rešenja.
U startu da znate, prostatitis se ne leči jednostranom terapijom.
Sa pet strana sam ja krenuo u borbu sa prostatitisom. Koristio strategiju napada sa 5 strana.
Kao što sam već rekao urodilo je plodom.
Evo već deset godina je prošlo, kako više ne osećam onaj potmuli osećaj među nogama.

Prema tome, glavu gore - prostatitis se može uspešno izlečiti.

Pod uslovom naravno da izbegavate provociranje ove naše Ahilove pete.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: otežano i učestalo mokrenje hronična upala prostate
PostPoslato: Pon Mar 09, 2015 11:11 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Одличан лек против назеба је грејање стопала. У лавор усути што топлију воду и по потреби доливати и тако грејати стопала бар пола сата па и сат времена ако се особа много смрзла.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 27 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 37 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: