Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 25 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: Re: otezano prevlacenje kozice preko glavica
PostPoslato: Ned Jul 26, 2015 6:42 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 10:34 pm
Postovi: 275
Davide, ne vredi da se vise ovde dopisujemo. Koga zanima dobio je moju preporuku, koga ne zanima, u redu je, takodje. Svako ima pravo na svoje misljenje, svako ima pravo da odabere doktora kakav njemu najbolje i najvise odgovara i svako ima pravo da da svoj savet, misljenje i preporuku. Ako ste zadovoljni Vasim lekarom napisite Vase iskustvu, kazite ko je Vas lekar gde radi, kako radi, i tako pomozite ovde ljudima na forumu . Vama zelim sve najbolje!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: otezano prevlacenje kozice preko glavica
PostPoslato: Pon Jul 27, 2015 12:27 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
pomagajte drugovi je napisao:
Hvala ti brate. Samo me jos zanima, ne postoji neka opasnost od pucanja ili tako necega, posto me zesce zateze? Imam i jos jedan mali problemcic, glavic mi je malo osecajniji , sto vise rastezem, ali to je valjda normalno, valjda treba da se privikne?

Увек постоји опасност од пуцања ако се претерује. Због тога треба постепено и опрезно. Није то флис папир па да се лако поцепа, али треба пазити.

Главић не може да буде осећајнији него осетљивији. Ти можеш да будеш осећајнији тј. емотивнији, а главић само осетљивији. Иначе то је нормално.

И обрати пажњу на хигијену.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: otezano prevlacenje kozice preko glavica
PostPoslato: Sub Jun 18, 2016 3:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 25, 2016 1:04 pm
Postovi: 7
E drustvo odradjeno obrezivanje pre 3 dana u drzavnoj klinici u Beogradu koje mi je zakazano na osnovu delimicne fimoze(veoma veoma tesko prevlacenje kozice u stanju erekcije) potvrdjene pregledom urologa pa evo da podelim sa vama:
Prvo odes u dnevnu bolnicu obuces bolnicku haljinu i tako gologuz cekas svoj red na secu, u pocetku mi je bila frka ali posle nekog vremena sam bio vec ajde da to zavrsavamo
Dodjes na red udjes u salu kad ono dve mlade devojke ne bi te bilo sramota da ih startujes u nocnom izlasku, pocinju neku pricu kao da te opuste i onda legnes one cimnu doktora i zurka pocinje.
Dobijes 4,5 uboda anestezije koje su zaista bolne, regija utrne za min i sam proces sece ide bez problema kao da batine ni nema dole, mogu reci da mi je dobar deo radila ta devojka sto je starija god dana od mene a doktor je preuzimao delove u koje ona nije bila sigurna i zaista mogu reci da to zenska ruka odradi bas pedantno i lepo a onda kako anestezija krece da popusta period kada rade zasivanje je bas bolan, ja sam imao osecaj kao da me ubadaju iglom po sredini glansa no prodje i to zavije ti ga kao mumiju i predjes na krevet da odmoris jedan satak i picis kuci. Dobio sam amoksicilin i sprej a lek protiv bolova po potrebi. Mogu reci da sam taj dan krvario ali naredni dan se smirilo, drugi dan sam isao na skidanje te nekakve razvucene gaze i dosta je bolelo ali nije dugo trajalo pa ono stisnes zube i prodje scena kada ga ugledas onako unakazenog je bas jeziva ali se nadas da ce sve to proci i splasnuti u narednih dve nedelje no do potpune upotrebe batine se treba cekati mesec dana. Definitivno najbolnije od svega su te nocne erekcije koje covek ne moze da kontrolise, jbg zivotinjske potrebe:D Mogu reci svima koji zele da to odrade da nadju period kada imaju minimum 5 slobodnih dana i da obavezno idu i vracaju se kolima ili taksijem na dan operacije

_________________
YOLO


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: otezano prevlacenje kozice preko glavica
PostPoslato: Pet Jun 24, 2016 8:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 24, 2016 7:45 pm
Postovi: 13
Ja uopste me mogu prevuci kozicu preko glavica :cry: Nebi voleo da idem na obrezivanje citao sam losa iskustva sa ovog foruma :( Imam 17 god i nmg prevuci kozicu od kad znam za sebe... Znaci ni kad je skroz opusten ili kad je u erakciji...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: otezano prevlacenje kozice preko glavica
PostPoslato: Ned Jun 26, 2016 5:53 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Имаш само три варијанте. Можеш да останеш такав какав јеси и да после имаш веома велике проблеме са инфекцијама. Можеш да се обрежеш, а можеш да упорније и правилно радиш вежбе и да за месец-два решиш проблем.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: otezano prevlacenje kozice preko glavica
PostPoslato: Pon Jun 27, 2016 1:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 24, 2016 7:45 pm
Postovi: 13
Rekao sam roditeljima i sad cemo videti... Najgore su inekcije... Voleo bi da moze drugacije da rese bez igla... Verovatno cemo kod privatnika :cry: Za sada je to sve :( Preplasen sam... Sta ako mi doktor kaze da se nmg operisati ili tako nesto... sta ako mi presece venu koju imam kod penisa... Sta ako mi kod operacije bude jos manji nego uobicajeno i onda nece moci staviti zavoje kako treba :( Nikad se ovoliko nisam bojao


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: otezano prevlacenje kozice preko glavica
PostPoslato: Pon Jun 27, 2016 5:41 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
Nikola Gvozdenac je napisao:
Rekao sam roditeljima i sad cemo videti... Najgore su inekcije... Voleo bi da moze drugacije da rese bez igla... Verovatno cemo kod privatnika :cry: Za sada je to sve :( Preplasen sam... Sta ako mi doktor kaze da se nmg operisati ili tako nesto... sta ako mi presece venu koju imam kod penisa... Sta ako mi kod operacije bude jos manji nego uobicajeno i onda nece moci staviti zavoje kako treba :( Nikad se ovoliko nisam bojao


kakva si ti paranoja od coveka...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: otezano prevlacenje kozice preko glavica
PostPoslato: Pet Jul 01, 2016 5:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 24, 2016 7:45 pm
Postovi: 13
Pa gledaj buraz... Ovo je jedna operacija i necu da posle nje budem osakacen dozivotno... Jeste da dramim ali imam i razloga... Nekad mi je jos manji k**** nego uobicajeno i sta ako se tokom operacije nadigne ili spusti? msm ono moram dramiti...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: otezano prevlacenje kozice preko glavica
PostPoslato: Pet Jul 01, 2016 10:05 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
Nikola Gvozdenac je napisao:
Pa gledaj buraz... Ovo je jedna operacija i necu da posle nje budem osakacen dozivotno... Jeste da dramim ali imam i razloga... Nekad mi je jos manji k**** nego uobicajeno i sta ako se tokom operacije nadigne ili spusti? msm ono moram dramiti...


OPERACIJA cujt ti njega... brate to ti je jedan hiruski zahtev koji traje 10tak minuta... zasto mislis da ces biti osakacen? pa ne ides kod mesara , ides kod specijaliste


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: otezano prevlacenje kozice preko glavica
PostPoslato: Pet Jul 01, 2016 10:07 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
ne moze da ti se digne k****, jer si vec u strahu... i taj strah ce blokirati razne misli... ako se bas bojis da ce ti se dici a nece , to je jedan u 10 miliona primera... onda zatrazi opstu anesteziju nek te uspavaju na pola sata ... i gotovo


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 25 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 36 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: