Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 418 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 28  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Čet Maj 26, 2016 7:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 26, 2016 7:31 pm
Postovi: 1
Pomoć
Pre tačno mesec dana sam obrezan, potpuno. Sve do juče sam stavljao gazu, al tako izgleda nikad neće otpasti konci, rana je zarasla , al ovi konci me nerviraju, odužilo se to otpadanje (to su oni što se sami razgrađuju). E sad, na levoj strani kad povučem kožicu pa tu između glavića i nje imam neko crvenilo, a kožica mi je malo naduvena, I to me boli na dodir. Ali masturbirao sam nekoliko puta, nije mi bio problem.
A kad je opušten boli me na dodir tu pridnu glavića gde je bila ona žice kao, jel normalno to sve ili imam neku infekciju?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Pon Jun 06, 2016 12:53 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 25, 2016 1:04 pm
Postovi: 7
Za par dana mi je termin za obrezivanje pa jel obavio neko to u Dragisi Misovica i kako je zadovoljan?

_________________
YOLO


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Pon Jun 06, 2016 10:20 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Сад ти је касно. Јеси направио бекап?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Sub Jun 18, 2016 3:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 25, 2016 1:04 pm
Postovi: 7
E drustvo odradjeno obrezivanje pre 3 dana u drzavnoj klinici u Beogradu pa evo da podelim sa vama:
Prvo odes u dnevnu bolnicu obuces bolnicku haljinu i tako gologuz cekas svoj red na secu, u pocetku mi je bila frka ali posle nekog vremena sam bio vec ajde da to zavrsavamo
Dodjes na red udjes u salu kad ono dve mlade devojke ne bi te bilo sramota da ih startujes u nocnom izlasku, pocinju neku pricu kao da te opuste i onda legnes one cimnu doktora i zurka pocinje.
Dobijes 4,5 uboda anestezije koje su zaista bolne, regija utrne za min i sam proces sece ide bez problema kao da batine ni nema dole, mogu reci da mi je dobar deo radila ta devojka sto je starija god dana od mene a doktor je preuzimao delove u koje ona nije bila sigurna i zaista mogu reci da to zenska ruka odradi bas pedantno i lepo a onda kako anestezija krece da popusta period kada rade zasivanje je bas bolan, ja sam imao osecaj kao da me ubadaju iglom po sredini glansa no prodje i to zavije ti ga kao mumiju i predjes na krevet da odmoris jedan satak i picis kuci. Dobio sam amoksicilin i sprej a lek protiv bolova po potrebi. Mogu reci da sam taj dan krvario ali naredni dan se smirilo, drugi dan sam isao na skidanje te nekakve razvucene gaze i dosta je bolelo ali nije dugo trajalo pa ono stisnes zube i prodje scena kada ga ugledas onako unakazenog je bas jeziva ali se nadas da ce sve to proci i splasnuti u narednih dve nedelje no do potpune upotrebe batine se treba cekati mesec dana. Definitivno najbolnije od svega su te nocne erekcije koje covek ne moze da kontrolise, jbg zivotinjske potrebe:D Mogu reci svima koji zele da to odrade da nadju period kada imaju minimum 5 slobodnih dana i da obavezno idu i vracaju se kolima ili taksijem na dan operacije

_________________
YOLO


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Sub Jun 18, 2016 8:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 31, 2015 7:36 pm
Postovi: 33
Meni je skoro 7 mjeseci proslo od zahvata ali se glans jos uvijek peruta na dijelu gdje je prije stezala kozica i gdje su bile infekcije..i vidjljiva je jos malo drukcija boja. jeli normalno da to tako dugo traje perutanje jer me malo frustrira, ruzno je za vidjet?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Pet Jun 24, 2016 8:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 24, 2016 7:45 pm
Postovi: 13
Ovako imam 17 god i nemam pojma sta da radim... Imam devojku i htela je da imamo sex vec par puta ali stalno je odbijam.. Bojim se da me ne ostavi, a i sramota me da joj to kazem :cry: Ne mogu uopste prevuci kozicu preko glavica i to me brine :cry: Vezbao sam i tako to mada nema uspeha.. Jedino sto ostaje je obrezivanje ali jako se brinem to raditi... Citao sam svih 21 stranu i video sam uznemirujuce komentare onih koji su isli da obrezuju :cry: Voleo bi da su mi roditelji obrezali kad sam bio mali... Sada nebih imao ovih problema :( A takodje me je sramota da to pomenem roditeljima.. Znam da bi pomogli ali opet sramota me je


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Sub Jun 25, 2016 1:43 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 26, 2016 8:26 pm
Postovi: 4
Nikola Gvozdenac je napisao:
Ovako imam 17 god i nemam pojma sta da radim... Imam devojku i htela je da imamo sex vec par puta ali stalno je odbijam.. Bojim se da me ne ostavi, a i sramota me da joj to kazem :cry: Ne mogu uopste prevuci kozicu preko glavica i to me brine :cry: Vezbao sam i tako to mada nema uspeha.. Jedino sto ostaje je obrezivanje ali jako se brinem to raditi... Citao sam svih 21 stranu i video sam uznemirujuce komentare onih koji su isli da obrezuju :cry: Voleo bi da su mi roditelji obrezali kad sam bio mali... Sada nebih imao ovih problema :( A takodje me je sramota da to pomenem roditeljima.. Znam da bi pomogli ali opet sramota me je

Nikola, veruj mi ako se neko plaši tih stvari to sam ja. Toliko sam se plašio da sam morao pre operacije da da popijem 2 leka za smirenje i malo je falilo da se onesvestim od straha ili da dobijem infarkt kad su me vodili po onim hladnim hodnicima i sva ona isšekivanja. Operaciona sala i svi oni instrumenti deluje užasno, nikad veći strah. Ali veruj mi da je procedura bukvalno duplo manja i kraća i bezbolnija nego kad vadiš zub kod zubara i ništa posle ne boli bukvalno. Sad posle 7 meseci smejem se sam sebi kolika sam kukavica bio. Slobodno idi operiši to i samo nemoj da utuviš iracionalan strah jer je ceo proces smešan i iznenađujće bezbolan. Srećno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Sub Jun 25, 2016 8:59 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 24, 2016 7:45 pm
Postovi: 13
Ma ti sa ove strane kazes bezbolno, a drugi kazu imaju otok i do mesec dana i peku ih konci .-. Inace hvala na odg :P ulio si mi malo nade :D Jbg ne znam... idem u pon kod doktora pa sta bude bude :cry: Jos nesto :P Da li se placa operacija? Neki kazu da neki ne pa sada nemam pojma :3 Posto imam 17 kontam da je besplatno mada ne znam :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Ned Jun 26, 2016 8:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 28, 2016 1:16 pm
Postovi: 4
Mogu li ljudi koji su se obrezali da stave koji komentar..ja sam se obrezao u 30 godini...zivim.u manjoj sredini i obrezivanje se u prinxipu radi samo iz verakih razloga..al eto molio bi ko je to uradio kako se nosi sa tim..jer se ja ne usudjujem da nadjem devojku i ostale radnje prvo me sramota i neznam kako da ako me oita itd...mada sam pisao vec n forumu opet bi molio.ljude koji su to uradili da napisu makar nesto tipa recimo dal devojke i primete tu razliku itd hvala lepop


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Pon Jun 27, 2016 7:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 27, 2016 7:13 pm
Postovi: 6
Поздрав људи!

Ево и мени данас одрађена операција. Пошто су ми искуства свих вас помогла да се припремим за операцију и знам шта би у принципу могао и требао да очекујем од опоравка рекох да и ја напишем нешто - можда некоме помогне!

Што се тиче мене, ово радим у 24ој години, могло је и раније али није ме пре мучило као ове последње године. Имао сам релативну фимозу и мало краћи френулум. Осетљивост главића није превелика, сада да ли је јер сам могао да превучем или мањак рецептора што су неки писали - то већ не знам.

Операција је урађена у студентској поликлиници, сви су веома љубазни што много значи. Доктор је струњак са искуством који улива поверење. Болова још нема (8-9 сатије прошло од операције).

Јављам се са новим надам се позитивним искуствима за пар дана.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Uto Jun 28, 2016 8:50 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 24, 2016 7:45 pm
Postovi: 13
Evo me ponovo :3 Konacno sam rekao roditeljima za fimozu... Nije nista strasno bilo samo su me pitali sto to ranije nisam rekao nego cekao 17 god... Kazem ja bilo me sramota, a oni kazu da to nije uopste nije sramota srecom :lol: Ali sada tata hoce da nadje zenskog urologa mada dobro hoce da sina obreze zenska, a ne muskarac... Ali opet ja bi vise vole malo starije muskarce koji su o radili vec... Nebi da me zapadne neka mlada koja nema pojma sta radi... Ipak ovo je jedna operacija necu da ostanem osakacen... bez uvrede damama... Radicemo u privatnoj operaciju i nadam se najboljem... Ako ima neko da je obrezan od strane zene voleo bi da cujem kako je to bilo i da li je isto kao da vas muskarac obreze :D Izvinite zbog detaljnog opisa aliprestravljen sam :( I nadam se da ima opsta anastezijakod privatnika... Necu da mi bodu igle u penis.. Pre 2 god sam popravljo zube i dobio 3 inekcije u desni... Ne planiram vise lol


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Uto Jun 28, 2016 12:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 25, 2016 1:04 pm
Postovi: 7
Nikola Gvozdenac je napisao:
Evo me ponovo :3 Konacno sam rekao roditeljima za fimozu... Nije nista strasno bilo samo su me pitali sto to ranije nisam rekao nego cekao 17 god... Kazem ja bilo me sramota, a oni kazu da to nije uopste nije sramota srecom :lol: Ali sada tata hoce da nadje zenskog urologa mada dobro hoce da sina obreze zenska, a ne muskarac... Ali opet ja bi vise vole malo starije muskarce koji su o radili vec... Nebi da me zapadne neka mlada koja nema pojma sta radi... Ipak ovo je jedna operacija necu da ostanem osakacen... bez uvrede damama... Radicemo u privatnoj operaciju i nadam se najboljem... Ako ima neko da je obrezan od strane zene voleo bi da cujem kako je to bilo i da li je isto kao da vas muskarac obreze :D Izvinite zbog detaljnog opisa aliprestravljen sam :( I nadam se da ima opsta anastezijakod privatnika... Necu da mi bodu igle u penis.. Pre 2 god sam popravljo zube i dobio 3 inekcije u desni... Ne planiram vise lol


Isto tako sam zeleo da to bude muskarac prem da sam takodje cuo da to zene odlicno odrade citajuci forume, mene je radila mlada devojka i zaista ti mogu reci da je to tako pedantno i pazljivo odradjeno i da nema sta da brines, ono odvrnule TDI radio pici muzika, ja onako go ma zurka opsta:D

_________________
YOLO


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Sre Jun 29, 2016 9:34 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Nikola Gvozdenac je napisao:
Evo me ponovo :3 Konacno sam rekao roditeljima za fimozu... Nije nista strasno bilo samo su me pitali sto to ranije nisam rekao nego cekao 17 god... Kazem ja bilo me sramota, a oni kazu da to nije uopste nije sramota srecom :lol: ....

Штета је што родитељи не схватају своје обавезе. Дете сигурно не може да зна како треба да му функционише пенис и остали органи. Родитељи мисле да ће паметни телефон све да реши.

Сада памет у главу и немој да се ти тако понашаш према својој будућој деци.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Sre Jun 29, 2016 1:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 24, 2016 7:45 pm
Postovi: 13
YOLO lol nadam se da si u pravu :D

Aco: Ma nemas ti sta njih kriviti lol.. ja sam taj koji im nije to rekao,a oni su me pitali sto puta dok sam bio manji da li mogu prevuci ali ja sam lagao :( Voleo bi da nisam ali jbg nmg vratiti vreme u nazad: Sutra idem na kontrolu pa ce mo videti ._. Roditelji kazu mozda ni nece trebati operacija nego neka krema i tako to mada ja mislim da ce trebati .-. Ne mogu ni malo da prevucem znaci ni u opustenom niti dok je nadignut ffs -.-


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Sre Jun 29, 2016 3:10 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Не вреди не можеш да их спасеш. Ма шта има да те питају. То се решава док си толико мали да не капираш шта те питају. Само ћапе и погледају шта се дешава и редовно контролишу.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 418 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 28  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 70 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: