Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 418 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 28  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Ned Feb 21, 2016 7:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 26, 2015 12:35 pm
Postovi: 24
Hvala na odgovoru. Onda je samo od natecenosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Pon Feb 22, 2016 1:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 31, 2015 7:36 pm
Postovi: 33
u velikim sam nedoumicama ,netko kaze uzmi lubrikant ,netko ne pa nisam ne znam, najveci mi je problem kako stimulirati posto je naravno glans vec "otupio" na dodire prakticki i sve..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Pon Feb 22, 2016 3:42 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
Janjak je napisao:
u velikim sam nedoumicama ,netko kaze uzmi lubrikant ,netko ne pa nisam ne znam, najveci mi je problem kako stimulirati posto je naravno glans vec "otupio" na dodire prakticki i sve..


ne mogu receptori glansa tako brzo da izumru posle obrezivanja.. treba godinama... ili si se rodio sa manjak receptora na glansu kao ja... ja , kada sam se obrezao , nista osecao nisam, nisam osecao da mi smeta otvoren glans na boksericama ili gacama... nisam osecao nikakvo trenje.. itd... ja ti dajem cist i normalan savet.. ako budes kupovao lubrikante, i non stop nanosio tokom mastrubacije ili seksa... tvoj penis ima da se navikne na to.. na podmazivanje i ceo zivot ce ti trebati... kao droga... tako da je najbolje na suvo da mastrubiras i imas seks..veruj mi navicices se... to je normalna pojava.. kao i protezu kad dobijes i stavis na zube.. malo cudno, neobicno al se kasnije covek navikne i ne primecuje protezu na zubima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Pon Feb 22, 2016 6:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 31, 2015 7:36 pm
Postovi: 33
Hvala na savjetu, jasno mi je otprilike sto govoris.. meni bi to pasalo i radi financijskih stvari, mislim ko ce to stalno kupovat sve.nije mi "otupio" odmah, tek nedavno eto nakon mjesec ipo-dva, s tim da je na podrucju ex-frenuluma jos osjetljivo.ali sad da budem skroz izravan, kako to rukama stimulirati, posto je prije bila kozica tu obavijena koja bi kompletan glans npr.kad bi se masturbiralo obuhvacala, meni je problem to vizualizirat i ne znam kako tehnicki to izvest, eto..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Pet Feb 26, 2016 8:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 26, 2016 8:26 pm
Postovi: 4
Poštovani,
Operisao sam fimozu pre 2,5 meseca, rana je zarasla lepo, ali je ostao veliki otok sa gornje strane koji mi smeta i boli pri erekciji i zateže me, čak mi i iskrvari vrh glavića. Bio sam kod urologa na kontrolu (državna ustanova), rekao mi je da će samo proći, a ako ne prođe bušiće tu oteklinu da iscuri. Meni je to čudno da se desi s obzirom da nisam video na forumima da je neko imao slične probleme. Šta to može da bude i postoji li neka krema ili recept za tu oteklinu? Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Sub Feb 27, 2016 4:13 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
jimmykv je napisao:
Poštovani,
Operisao sam fimozu pre 2,5 meseca, rana je zarasla lepo, ali je ostao veliki otok sa gornje strane koji mi smeta i boli pri erekciji i zateže me, čak mi i iskrvari vrh glavića. Bio sam kod urologa na kontrolu (državna ustanova), rekao mi je da će samo proći, a ako ne prođe bušiće tu oteklinu da iscuri. Meni je to čudno da se desi s obzirom da nisam video na forumima da je neko imao slične probleme. Šta to može da bude i postoji li neka krema ili recept za tu oteklinu? Hvala


shit happens bro... ko zna kako si odrzavao higijenu... opusteno, sta sad.. prodje prodje, ne preodje ne prodje.. otices na busenje.. mozes misliti jaka mudrost... sta si se U**** budi musko


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Čet Mar 03, 2016 2:20 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 26, 2015 12:35 pm
Postovi: 24
Neko je spominjao kao ''zrno graska'' tj. mao ispupcenje na mestu gde su bili konci , zna da se desi jel... posle koliko vremena splasnjava tj. vraca se u normalno kompletan izgled? Negde sam citao i do 6 meseci , iako meni je ok i sada mada ima tragova od konaca i sl.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Čet Mar 03, 2016 8:46 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
johnnybgood je napisao:
Neko je spominjao kao ''zrno graska'' tj. mao ispupcenje na mestu gde su bili konci , zna da se desi jel... posle koliko vremena splasnjava tj. vraca se u normalno kompletan izgled? Negde sam citao i do 6 meseci , iako meni je ok i sada mada ima tragova od konaca i sl.


6 meseci do godinu dana,,ali i to sto kazes.. ja sa za 2 meseca..najkasnije 3... imao normalne rezultate..evo sad ce mi skoro godinu dana... isto izgleda kao i 2 meseca nakon opracijee


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Čet Mar 03, 2016 1:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 31, 2015 7:36 pm
Postovi: 33
ne znam jeli to "zrno graska" ili sto ,ali imam pitanje pa da vidim da cisto nisam umislio..jer bas me psihicki izluduje, a i fizicki.
znaci kozica ispod glansa, a iznad savova.. jos uvijek mi je osjetljiva na kretnje cesto, na donji ves kad se dodiruje a posebno nakon tusiranja.. ta kozica se jos crveni pa ne znam jeli to normalno? isto ima ispupcenja na toj kozici, isto bas kao zrno graska, a na nekim mjestima je koza skroz ravna..dnevno jedno 50 puta namjestam donji ves jer me uvijek nesto smeta.znaci ne glans, nego bas ta kozica iznad sava..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Čet Mar 03, 2016 10:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 26, 2015 12:35 pm
Postovi: 24
Janjak je napisao:
ne znam jeli to "zrno graska" ili sto ,ali imam pitanje pa da vidim da cisto nisam umislio..jer bas me psihicki izluduje, a i fizicki.
znaci kozica ispod glansa, a iznad savova.. jos uvijek mi je osjetljiva na kretnje cesto, na donji ves kad se dodiruje a posebno nakon tusiranja.. ta kozica se jos crveni pa ne znam jeli to normalno? isto ima ispupcenja na toj kozici, isto bas kao zrno graska, a na nekim mjestima je koza skroz ravna..dnevno jedno 50 puta namjestam donji ves jer me uvijek nesto smeta.znaci ne glans, nego bas ta kozica iznad sava..



Pa normalno je ako si skoro imao operaciju. Pa ima ispupcenja i meni je bilo negde vece negde manje posle ali splasne vremenom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Čet Mar 03, 2016 11:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 31, 2015 7:36 pm
Postovi: 33
pa imao sam ima nesto manje od 3 mjeseca...pa ne znam sad sam. posto sam dosta aktivan ljeti sportski ne znam hoce mi to predstavljat problem kad budu gibanja prisutna, trke i tako..bit ce trenja od donji ves jos intenzivnija.. malo sam jos uvijek zbunjen oko svega pa evo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Sre Mar 09, 2016 3:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 15, 2015 11:37 pm
Postovi: 24
Odradih i ja ovo konacno. Nemam nikakve bolove, peckanje ili svrab, ali bol glansa prilikom dodira je ne opisiv.
Zanima me kako smanjiti hiperosetljivost glansa?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Sre Mar 09, 2016 3:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 15, 2015 11:37 pm
Postovi: 24
Da zaboravih da pitma i ovo. Da li brufen pomaze prilikom bola (osetljivosti glansa na dodir)?
Da se nakljukam sa jedno 3-4 tablete pre pregleda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Sre Mar 09, 2016 5:27 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
    zacaranikrug je napisao:
    Da zaboravih da pitma i ovo. Da li brufen pomaze prilikom bola (osetljivosti glansa na dodir)?
    Da se nakljukam sa jedno 3-4 tablete pre pregleda


    trazi uopstu anesteziju, uspavaju te, doradi posao za 5 min, posle pola sata se budis.... tako su meni radili, ti spavas brate ne osetis nista, bole te brige.. i samo se probudis bez kozice..


    Vrh
     Profil  
     
     Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
    PostPoslato: Sre Mar 09, 2016 9:04 pm 
    OffLine Novi član Novi član
    Pridružio se: Ned Mar 15, 2015 11:37 pm
    Postovi: 24
    Ne kontas. Ja sam operisan. Ali glavic je preosetljiv. Pa me zanima kako to resiti na najlaksi nacin i da li brufen pomaze prilikom bola izazvanog pipanjem glavica


    Vrh
     Profil  
     
    Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
    Započni novu temu Odgovori na temu  [ 418 Posta ] 
    Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 28  Sledeća

    Sva vremena su u UTC + 2 sata


    Ko je OnLine

    Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 105 gostiju


    Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
    Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
    Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

    Pronađi:
    Idi na:  
    Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
     
    Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
    Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: