Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Nicetil
PostPoslato: Uto Maj 26, 2009 6:59 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 01, 2008 12:07 am
Postovi: 40
Pitanjce:
Da li je neciji muz koristio NICETIL? Citala sam da je to zamena za PROXEED, s tim sto je mnogo jeftiniji i moze da se nabavi u Italiji. Zamolila sam jednu devojku da se raspita o ceni, pa mi rece da NICETIL od 20 komada u kesici kosta 19,30 evra a
NICETIL u kompresama (ne znam sta to znaci, mozda znate vi ) kosta 24 evra. U svakom slucaju je vece pakovanje od ovog prethodnog.
E sad ako je neko koristio, da l' je bilo poboljsanja spermiograma (nalazi mog muza je oligoasthenoteratozoospermia) i koliko traje pakovanje NICETILa u kompresama (da su to tablete?)?
Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 26, 2009 8:29 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 08, 2008 6:19 pm
Postovi: 234
Na nasem trzistu se pojavio novi preparat EZEREX, zastupnik je isti kao za Proxid plus.
MM je dr urolog dala to da pije umesto arginina i karnitina.
Sadrzi dosta arginina, karnitin, vitamin B3, fruktozu... mozes da procitas na netu tacan sastav.
Teze ga je naci. A 20 kesica kosta 2.730 dinara (pre 20 dana kostao je 2.200). Pije se kesica dnevno.
Da ne bude zabune osnovna namena preparata je za problem sa erekcijom.
MM ima astenoteratospermiju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 26, 2009 4:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 01, 2008 12:07 am
Postovi: 40
Hvala ti bokice. Znaci EZEREX je isto sto i PROXID plus?
Imacemo VTO negde krajem oktobra, pocetkom novembra, pa mislim da imamo taman dovoljno vremena da mu se smermiogram malo popravi. Malopre pronadjoh i piskavicu, pa samo josh da vidim kako se konzumira, pa da krene i sa tim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 26, 2009 11:16 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 08, 2008 6:19 pm
Postovi: 234
Nisi me dobro razumela, ja sam ti napisala da je distributer isti Vidafarm, a sastav uopste nije isti.
Samo sam ti skrenula paznju da je nama urolog za poboljsanje spermograma (pokretljivost i morfologija) preporucila Ezezrex, kao novi preparat na nasem trzistu.
Ne znam da li ga i drugi dr propisuju za tu namenu.
Konsultujte svog lekara.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 27, 2009 3:07 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 11, 2008 4:56 pm
Postovi: 110
Lokacija: Novi Sad
Zena_Zmaj piskavica se koristi sveze mlevena... 1 kafenu kasikicu razmutiti u 1 deci vode ili soka.... ili pomesati sa medom jer je groznog ukusa. Piti 2-3 puta dnevno. MM je koristi 2-3 nedelje, ima istu dijagnozu kao i tvoj. Inace, tesko se nalazi... mi je kupujemo u Todoxinovoj apoteci...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 27, 2009 6:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 01, 2008 12:07 am
Postovi: 40
Da, procitala sam, samo ne znam gde da je sameljem. :-) U multipraktiku ne moze, a blender, mlin za kafu il' mak...orahe...sta god - nemam. Odmah sam se setila onog crtanog, imam konzervu - nemam otvarac, posle imam otvarac, al' nemam konzervu.
Inace piskavica u Novom Sadu moze da se nadje na Futoskoj pijaci i 100gr kosta 100,00.
Da li ima ikakvog poboljsanja kod tvog muza od kad konzumira piskavicu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 28, 2009 8:37 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 11, 2008 4:56 pm
Postovi: 110
Lokacija: Novi Sad
Ja sam uzela od svekrve stari mlin za kafu, onaj rucni... i prilicno tesko se melje ali se samelje. Nisam znala da ima na futoskoj pijaci :-? Znas li na kojoj tezgi? Jos uvek ne znam da li mu pomaze, jer je pocetkom marta poceo da pije speman pa cekamo da prodje 3 meseca da uradimo spermogram. Za jedno dve nedelje cu videti ima li pomaka. Od kad pije speman primetila sam znatnu razliku u kolicini ejakulata :wink: pa pretpostaljam da ima neke koristi. Uz to koristi jos selen sa vitaminom e i cink. Inace, mi smo u programu za vto u septembru....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 28, 2009 5:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 01, 2008 12:07 am
Postovi: 40
Kad udjes sa Bulevara, prvi ulaz do menjacnice, odmah taj red do ulaza..ima jedan lik (40-ak godina i manje), prodaje samo cajeve, trave razne..uvek tu stoji. Ne znam koji je broj tezge, al' pogledacu ovih dana. A sta je 'speman'? Ko mu je to preporucio, urolog? Koliko kosta kutija i koliko traje? Gde kupujes? Mene su zvali iz Genesisa da se javim 8.-og septembra.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 29, 2009 10:00 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 11, 2008 4:56 pm
Postovi: 110
Lokacija: Novi Sad
Hvala za informaciju!
Speman je indijski prizvod na bazi bilja. Ima ga u svim apotekama i kosta oko 450 dinara kutija. U zavisnosti da li se pije dva ili tri puta dnevno, za mesec dana treba 1 - 1.5 kutija. Terapija traje tri do sest meseci. Znaci jedna do dve spermogeneze. Puno pozitivnih iskustva sam nasla na netu i na svoju ruku smo ga kupili. Kod mm su svi rezultati u redu i nista ne ukazuje sta je problem oligoastenospermije. Urolog, da ga ne imenujem ali veoma poznat i uticajan u NS, mu je prepisao 3 meseca svakodnevno primanje hormona koji direktno uticu na hipofizu :o Nije mi jasno zbog cega obzirom da su mu nalazi hormona ok. Naravno, ne komentarisuci a raspitujuci se kod ostalih doktora, odustali smo od te terapije. U normalnom svetu pre bilo kakve hormonske terapije kod muskarca OBAVEZNO je zamrzavanje sperme jer se u velikom broju slucaja pokaze kao kontraefekat i pokvari se ionako los spermogram. On to nije ni spomenuo :evil: Tako da od marta mm pije speman i za dve nedelje cemo videti ima li pomaka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 31, 2009 1:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 01, 2008 12:07 am
Postovi: 40
SimonaK, poslala sam ti pp sa brojem telefona momka koji prodaje piskavicu na Futoskoj. I molim te, kad budete uradili spermiogram...javi kakvi su rezultati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 01, 2009 10:10 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 11, 2008 4:56 pm
Postovi: 110
Lokacija: Novi Sad
Hvala za tel brojeve, znaci mi!
Spermogram radimo u ponedeljak pa cu ti javiti ima li poboljsanja... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 07, 2009 11:46 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 01, 2008 12:07 am
Postovi: 40
Simona, ako budes imala vremena, javi kakvi su rezultati spermiograma...da znam da l' da se nadam poboljsanju i kod mog supruga.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 08, 2009 8:59 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 11, 2008 4:56 pm
Postovi: 110
Lokacija: Novi Sad
Trebao je danas da radi spermogram, ali ne moze da izadje sa posla pa smo pomerili za sledeci ponedeljak. U Biotestu rade samo ponedeljkom i to od 12 - 13 h... I ja jadva cekam da vidim rezultate, ali moracu da se strpim jos sedam dana :cry:

Dogovor vazi i dalje...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 15, 2009 11:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 01, 2008 12:07 am
Postovi: 40
Simona, ima li rezultata?
Imam osecaj da sam nestrpljivija od vas..haha..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: zamena za proxeed
PostPoslato: Uto Jun 16, 2009 8:06 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jan 17, 2006 12:07 pm
Postovi: 191
Lokacija: Požarevac
Imate temu na forumu Urologija, koju sam ja postavio pod nazivom Efekti Proxeed-a, a u kojoj smo pisali o Profertilu, austrijskom preparatu, koji je dobra zamena za Proxeed i mnogo jeftiniji preparat. Tu smo pisali i o tome gde se on moze nabaviti.
Ja sam pio Proxeed i on je dao dobre rezultate posle tri meseca koriscenja, ali posle dva meseca koriscenja Profertila nisam ponovo radio spermogram.

_________________
CUVAJMO SVOJE ZDRAVLJE!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 52 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: