Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 93 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: nedovoljna erekcija
PostPoslato: Čet Jun 17, 2010 10:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 17, 2010 10:00 pm
Postovi: 36
MOJ DECKO IMA SLEDECI PROBLEM:
Kad je penisu erekciji, i to maximalnoj, on ne moze da prodre u vaginu. Nedovoljna cvrstina je prisutna i pri masturbaciji. Sve u svemu, ima cudan, mlitav (laicki receno) izgled.
Sta moze biti tome razlog??? Kako otkloniti ovaj nedostatak?
Unapred hvala na odgovoru


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: nedovoljna erekcija
PostPoslato: Pet Jun 18, 2010 4:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 17, 2010 10:00 pm
Postovi: 36
LJUDI, ZASTO NE ODGOVARATE??????
KRAJNJE SAM ZABRINUTA ZA OVAJ PROBLEM... :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: nedovoljna erekcija
PostPoslato: Pon Jun 21, 2010 8:29 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 17, 2010 12:11 pm
Postovi: 20
Macikica,
ima na ovom forumu mnogo tema gde ces naci mnogo informacija o ED. Samo potrazi i procitaj po starijim temama :-)
A inace valja da na forumu neces naci bas tacnih odgovora na konkretan problem. Da biste ti i tvoj decko saznali u cemu konkretno je problem, morat cete do urologa na pregled.

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: nedovoljna erekcija
PostPoslato: Pon Jun 21, 2010 8:52 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 17, 2010 10:00 pm
Postovi: 36
Hvala ti... :wink:
Vidim ja da nema druge. :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: nedovoljna erekcija
PostPoslato: Čet Jul 29, 2010 6:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 29, 2010 9:53 am
Postovi: 10
Jel ima napretka?
pokušaj da mu (ukoliko si dovoljno vlažna) kažeš da ipak "uđe" (koliko god mali) tada se ti samo opusti i uživaj tako, trebalo bi da bude uspešnije, ne spominji mu kondom ni trudnoću. i nemoj od tog sexa da praviš dramu, kao da se ništa posebno ne dešava i nemoj čim mu se digne da se raduješ... ako sam ti pričao gluposti izvini, samo želim da podelim iskustva, drago mi je što si ozbiljna u tome da rešite problem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: nedovoljna erekcija
PostPoslato: Pet Jul 30, 2010 6:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 17, 2010 10:00 pm
Postovi: 36
Dost@, saljiv si... :lol: Hvala.
Da, naravno da zelim da resimo problem... :roll: :-? Samo sam bila u gostima nepune mesec, pa treba da se vidimo za koji dan posto mehanizam funkcionise po principu "veza na daljinu"... :( :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: nedovoljna erekcija
PostPoslato: Pet Jul 30, 2010 8:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 29, 2010 9:53 am
Postovi: 10
Užas, pa to kapiram da ga dodatno opterećuje. Postoji još jedna bolna istina, a to je da nekim momcima "neće" kad im devojka puno znači. Imao sam taj problem ranije, posle sam bio dve godine u vezi koja je bila više druženje i sve je bilo savršeno (samo bez ljubavi) , a sada mi se ponovio problem, pravo prokletstvo.
ti pokušaj što opuštenije, u fazonu ako bude bude, nije bitno, (a šta ti drugo i preostaje :)) samo polako


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: nedovoljna erekcija
PostPoslato: Sub Jul 31, 2010 5:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 17, 2010 10:00 pm
Postovi: 36
E moze biti i to da je...Nemam pojma. Volim ga, ali iskreno, uz svu volju, gubim strpljenje, mada on to ne zna...Nabavila sam i brojeve, adrese urologa, ali on to nece (tipicno balkansko razmisljanje, "Boze sacuvaj, sa mnom je sve u redu. To je poslednja opcija, ako nam BAS ne ide." :o :roll: :roll: Nekoliko sajtova obilazim, raspitujem se, a on nista ne radi...Da li je prosto lenj ili ne shvata ozbiljnost njegovog problema, ne znam. A ja ga kao osobu stvarno volim, kao prijatelja isto, imamo divan i kvalitetan odnos...sem sexa. To mi nije toliko bitno, ali u vezi smo vec 7,5 meseci, a od 1.meseca '"pokusavamo" da spavamo...Nekada i ne pokusamo to, kad smo zajedno.
Iskreno, mene je pocelo to da opterecuje (opseda ponekad :lol: :oops: ) ZASTO NE MOZE... :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: nedovoljna erekcija
PostPoslato: Sub Jul 31, 2010 8:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 29, 2010 9:53 am
Postovi: 10
A koliko vi imate godina, ako nije indiskretno? Čitajući (obrazujući se) po netu, mogu da zaključim da on ima i nedostatak želje (problem sa libidom). Stvarno izvini ako smaram, ali voleo bih da vidim kako napredujete u rešavanju problema.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: nedovoljna erekcija
PostPoslato: Ned Avg 01, 2010 9:18 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 17, 2010 12:11 pm
Postovi: 20
Mackica, realno ti ne mozes da resis taj problem sama. Ako se tvoj decko ne ukljuci u trazenje resenja i kasnije u sam proces resavanja problema, tu nema nikakve sanse da se to resi.
Kad kazes da sex nije toliko bitan ... to nije tacno. Sex je veoma bitan deo veze, pogotovo kad ste u vezi samo 7,5 meseci. Sex (ili bolje da kazem intimni odnosi u generalnom) je jedna od stvari koja pravi razliku izmedju veze i dobrog prijateljstva.
d0st@ je postavio veoma dobro pitanje. Koliko zapravo imate godina? Jel moguce da tvoj decko samo trazi neku platonsku vezu i da nema vise realne zelje po sexu. I meni se cini da bi to mogao da bude problem sa libidom, ili mozda druga opcija, da je decko sasvim svestan ozbiljnosti problema i zbog toga izbegava nezgodnu situaciju.
Ja predlozim da kupite Levitru od 10 mg i probate da imate sex. Ako tu ne proradi, onda probajte jos sa 20 mg. I ako ne proradi ni u tom slucaju onda je to vrlo jasan znak da ili decko nema zelje po sexu ili da ima vrlo ozbiljan fizicki problem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: nedovoljna erekcija
PostPoslato: Ned Avg 01, 2010 12:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 17, 2010 10:00 pm
Postovi: 36
Ima on zelju za sexom, ali ne i da prizna da ima problem (ukoliko ga ima).
To da sex nije bitan, mislila sam u smislu, da nikad ne bih ostavila decka zbog impotencije. Stvarno se volimo, ali ne shvatam sta se desava. Mislim da je do penisa nesto...cudan je. :-? Idem do njega u cetvrtak pa cu videti...Bojim se ako mu sada pomenem nesto da ce biti jos gore za njegovu psihu.
Anyway, imamo po 20 godina oboje... :oops:

P.S. Macikica, a ne mackica. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: nedovoljna erekcija
PostPoslato: Ned Avg 01, 2010 12:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 17, 2010 10:00 pm
Postovi: 36
I ne smarate, drago mi je da imam bar vas ovde, da mi pomazete... :lol: :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: nedovoljna erekcija
PostPoslato: Ned Avg 01, 2010 3:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 29, 2010 9:53 am
Postovi: 10
Vi ste baš mladi i koliko god da je to prednost, sa druge strane je i loše, zaista mislim da nećeš moći sama da rešiš ovaj problem i može da ti bude frustrirajuće. Jel si ti imala iskustva pre njega? Ako jesi ne pričaj mu o tome... Nemoj ni previše da ga izazivaš na seks (aludiraš pričom, izazovno oblačiš pred njim...). Ako dođe do toga da ležite zajedno i on krene da te skida, ne opiri se, normalno mu odmah daj bez ceremonije. Naravno to je ono što meni prija i ono što meni pomaže, a ko zna kakav on ima problem. U svakom slučaju, šta god da bude, javi. Bilo bi extra da uspete makar da nađete način da se zadovoljite.

P.S. Nikako mu ne govori za ove tvoje akcije na forumima, mi vaš problem posmatramo objektivno, ali nisam siguran da bi on to tako shvatio. Sujeta je čudo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: nedovoljna erekcija
PostPoslato: Ned Avg 01, 2010 10:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 17, 2010 10:00 pm
Postovi: 36
On voli da pricamo hot, pisemo...Vrlo je strastven tip i ne odbija on sex sigurno (nevin je)...Ja sam imala pre njega samo analne odnose u predhodnoj vezi, ali mu to necu priznati (za njegovo dobro, treba nesto i precutati, zar ne? :oops: ), a i stidim se toga ponekad. :roll: :roll: Voli izazovno oblacenje, nego ja nisam nesto sklona preterano tome...Stavise, insistira. :evil: :evil: Ne volim oralni sex, moza bi to pomoglo, ali eto...Nisam moralista i pirutanac, ali eto...Decko kaze da se njemu gadi kada devojka zadovoljava decka, mada ja mislim da vi, muskarci to volite...Zar ne? Nisam nikad nekog oralno zadovoljavala.

A akcije po netu sam mu u nekoliko navrata prebacila, kako se ja ubih od resavanja problema, dok on nista ne preduzima i ignorise situaciju...Posle sam se pokajala. :oops: :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: nedovoljna erekcija
PostPoslato: Pon Avg 02, 2010 12:10 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 29, 2010 9:53 am
Postovi: 10
JOOOJ, prvo i prvo nemoj pogrešno da me shvatiš, ali tvoj dečko tek upoznaje seksualnost i nema pojma šta je za njega dobro, ja sam slučajno provalio šta je bolje za moju erekciju, a ima i smisla. Ta tvoja iskustva mu ne pominji nikako, mada je jako dobro (za njegovo samopouzdanje) što nisi iskusnija. Pitaće kad tad sve do detalja.
A kao drugo, oboje ste mladi i verujem da će polako stvari ići na bolje.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 93 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 182 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: