Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 31 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Molim vas odgovorite...
PostPoslato: Pet Dec 03, 2010 5:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 30, 2010 6:09 pm
Postovi: 9
a kad hocu da mastrubiram onda da zagulim??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim vas odgovorite...
PostPoslato: Pet Dec 03, 2010 5:40 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
naravno, mislim - zaguljujes i odguljujes, haha :lol: sustina je da zaguljujes skroz...bitno je da mozes da oslobodis ceo glavic kad povuces kozicu...da li ti se otkrije ceo glavic i vidis njegov obod celim obimom? samo sa donje strane ostaje jedna zilica koja je "zalepljena" (to se zove frenulum), a ostatak glavica treba da bude potpuno slobodan...za prvo vreme vezbaj, da se to olabavi ako je malo tesnije, posto kazes da mozes da skroz povuces trebalo bi to vremenom fino da se olabavi samo ako treniras...ako postoji suzenje kozice koje pravi smetnje prilikom zavrtanja (fimoza), ako uskoro ne pocne da se olabavljuje onda idi na pregled, pa ce ti lekar reci da li treba da mazes ili da se to resi na neki drugi nacin...ali prvi korak je da to pravilno razradis vezbom! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim vas odgovorite...
PostPoslato: Pet Dec 03, 2010 6:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 30, 2010 6:09 pm
Postovi: 9
IZVINITE...SAZNAO SAM STA NIJE U REDU...PROBAO SAM DA ZAGULIM OVAKO OBICNO,PRIMETIO SAM DA MI JE KOZICA SA DRUGE STRANE,NE DOLE NEGO ODAKLE GLEDAM ZALJEPLJENA ZA PENIS.... DA LI JE TO NEKI PROBLEM ILI MOZE DA SE ODLEPI RUKOM ILI MASTI?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim vas odgovorite...
PostPoslato: Pet Dec 03, 2010 6:43 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
a ne moze nikako da se odlepi da se oslobodi cela ivica glavica? moguce je da su zaostale athezije (priraslice) kozice za glavic...trebalo bi do 3. godine kod dece vec omoguciti da se skroz odlepi...treba da odes kod doktora da to pogleda, kazi tvojima, nemoj da se ustrucavas, neka te odvedu, trebalo bi to odlepiti ako moze ili sta vec drugo bude trebalo, ali nemoj da pokusavas nista sam na svoju ruku da se ne bi povredio i napravio neku komplikaciju...najbolje je da to resis sto pre, nemoj da trpis i da cekas da jos porastes :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim vas odgovorite...
PostPoslato: Pet Dec 03, 2010 6:50 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
mislim da ne pokusavas nista na silu, a naravno nezno pokusaj sam da povuces da vidis da li ce to da se odlepi samo...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim vas odgovorite...
PostPoslato: Pet Jan 27, 2012 2:21 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 27, 2012 2:12 am
Postovi: 1
Da ne otvaram novu temu.

Imam dva sina, 8ipo i 4ipo godine.

I još uvek im kožica nije "odlepljena" od glavića.

KAko da im to uradim, da li postoji neka mast, da ih ne boli, da im ne ostavljam traume.

Kad ih kupam, i kad im perem puže, ja tada pokušavam, ali tada je sve nasapunjano, pa ne ide.

Sećam se da sam i ja imao taj problem kao mali, pa sam "cimao", bio sam dosta stariji od njih.

I ne volim ni da se setim toga ...

Može neka pomoć ili savet?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim vas odgovorite...
PostPoslato: Ned Jan 29, 2012 9:03 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
trebalo bi da to vec moze da se uradi kod oba decaka...pokusavajte kad nije nasapunjano upravo da ne bi klizilo, isperite...naucite i njih da sami pokusavaju da svlace kozicu...predlazem da ih odvedete pedijatru, da se pogleda da li je samo do toga da se jos nije odlepilo ili mozda postoji fimoza koju treba resavati...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim vas odgovorite...
PostPoslato: Pet Dec 13, 2013 7:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 13, 2013 7:13 pm
Postovi: 1
Imam 12 godina i kad drkam ne mogu da svrsim vec kako se kaze ne znam dal to radim dovoljno drkam do nekog dela de dobijem cuda osecaj i posle imam specifican bol dal je to normalno?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim vas odgovorite...
PostPoslato: Pet Dec 13, 2013 8:18 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Avg 23, 2013 5:24 pm
Postovi: 112
sss01 je napisao:
Imam 12 godina i kad drkam ne mogu da svrsim vec kako se kaze ne znam dal to radim dovoljno drkam do nekog dela de dobijem cuda osecaj i posle imam specifican bol dal je to normalno?


Jeste normalan osecaj, ali posto si jos mali moraces da se strpis jer nemas jos uvek.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim vas odgovorite...
PostPoslato: Pon Avg 25, 2014 8:38 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 25, 2014 8:33 am
Postovi: 1
Da li mi moze neko reci, sta znaci kada muski penis zaboli kad je u svom cvrstom stanju?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim vas odgovorite...
PostPoslato: Ned Feb 22, 2015 5:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 22, 2015 4:55 pm
Postovi: 2
Imam i ja isti takav prob msm nije prob normalno mi je sve....Imam 16 god,i isto me zanima....kada mi se penis podigne kozica se ne zaguli vec ostane preko glavica ali je mogu sam ja zaguliti i opet vratiti,da li je to neki prob i kako da se sama zaguli prilikom dizanja penisa ??? xD


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim vas odgovorite...
PostPoslato: Pon Feb 23, 2015 11:00 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
Srecko Erdesi je napisao:
Imam i ja isti takav prob msm nije prob normalno mi je sve....Imam 16 god,i isto me zanima....kada mi se penis podigne kozica se ne zaguli vec ostane preko glavica ali je mogu sam ja zaguliti i opet vratiti,da li je to neki prob i kako da se sama zaguli prilikom dizanja penisa ??? xD

Ne mora sama da se zaguli. To zavisi od toga koliko ima kozice, kod nekog je ima vise, kod nekog manje, kod nekog se zaguli sama, kod nekog ne. Najvaznije je da ti mozes rukom da je i zagulis i opet vratis bez ikakvih teskoca, ako je tako onda bez brige! :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim vas odgovorite...
PostPoslato: Pon Feb 23, 2015 11:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 22, 2015 4:55 pm
Postovi: 2
Dr011 je napisao:
Srecko Erdesi je napisao:
Imam i ja isti takav prob msm nije prob normalno mi je sve....Imam 16 god,i isto me zanima....kada mi se penis podigne kozica se ne zaguli vec ostane preko glavica ali je mogu sam ja zaguliti i opet vratiti,da li je to neki prob i kako da se sama zaguli prilikom dizanja penisa ??? xD

Ne mora sama da se zaguli. To zavisi od toga koliko ima kozice, kod nekog je ima vise, kod nekog manje, kod nekog se zaguli sama, kod nekog ne. Najvaznije je da ti mozes rukom da je i zagulis i opet vratis bez ikakvih teskoca, ako je tako onda bez brige! :)

Da sve je normalno ,ali da li ce se ikad moci sama zaguliti ili moram neke vezbe ? xD Pozz unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim vas odgovorite...
PostPoslato: Uto Feb 24, 2015 10:28 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
Kao sto rekoh ne mora ona uopste da se zaguli sama od sebe kod svakoga. Ako je ti rukom svuces svejedno je da li se ona svukla sama ili si je ti svukao rukom. :wink: Kod kozice je vazno da ona moze da se svlaci i navlaci potpuno lako, bez zapinjanja, ako je tako onda je sve u najboljem redu. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim vas odgovorite...
PostPoslato: Pon Jun 29, 2015 11:04 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 29, 2015 10:33 am
Postovi: 1
Imam jedno jako vazno pitanje! imam 16 god i kada mi je penis u erekciji kozica je preko glavica i nemogu da je zagulim preko glavica koliko god da vucem samo boli.. mozete li mi reci sta da radim?! :(


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 31 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 56 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: