Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Molim za savet,pomoc.
PostPoslato: Čet Jan 28, 2016 2:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 28, 2016 2:10 pm
Postovi: 3
Pre mesec ipo dana bio sam kod urologa i on je konstatovao da imam gljvice.Dao mi je daktanol kremu i pio sam antibiotike od 500mg i radio sve moguce briseve i nalaze ali ni jedna bakterija nije pronadjena.Gljivice su se povukle ali i dalje je na glavicu bilo prisutno crvenilo pa sam ponovo otisao.Dobio sam gentamicin da mazem i nakon 7 dana stanje se popravilo ali nije skroz proslo.Juce sam bio na kontroli i doktor je rekao da bolje izgleda ali mi je dao jos dana da mazem chloramphenicol kremu,medjutim ja sam juce uvece primetio sada crvene tackice po glavicu,dakle nije vise crvenlio vec su sada u pitanju tackice i evo imam ih i jutros...Ako neko moze da mi pomogne i kaze sta je u pitanju posto vise nemam ni volje ni zivaca a ni novca da idem po doktorima ,zaista bi mi znacilo.Hvala puno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim za savet,pomoc.
PostPoslato: Čet Jan 28, 2016 3:32 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 25, 2015 12:36 am
Postovi: 230
Te kreme bacaj u kantu, odes u radnju i kupis sodu bikarbonu. Razmutis jednu kafenu kasicicu sode bikarbone u dva deci vode. Kad razmutis i kada se istopi sve, uzmes polivas po glavicu i trljas prstima. Netreba da potrosis sve, tih dva deci neka tri traje 3-4 puta.

Ja sam radio tako sto sam prvo zaronio glavic u casu jedno minut i posle polivao.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim za savet,pomoc.
PostPoslato: Čet Jan 28, 2016 4:06 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
chipsi je napisao:
Te kreme bacaj u kantu, odes u radnju i kupis sodu bikarbonu. Razmutis jednu kafenu kasicicu sode bikarbone u dva deci vode. Kad razmutis i kada se istopi sve, uzmes polivas po glavicu i trljas prstima. Netreba da potrosis sve, tih dva deci neka tri traje 3-4 puta.

Ja sam radio tako sto sam prvo zaronio glavic u casu jedno minut i posle polivao.



hahahahahaah


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim za savet,pomoc.
PostPoslato: Čet Jan 28, 2016 9:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 28, 2016 2:10 pm
Postovi: 3
Hvala na pomoci :D,Ima li jos neko molim vas sa nekim savetom,preporukom ili slicnim ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim za savet,pomoc.
PostPoslato: Čet Jan 28, 2016 10:38 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 25, 2015 12:36 am
Postovi: 230
_david_ je napisao:
chipsi je napisao:
Te kreme bacaj u kantu, odes u radnju i kupis sodu bikarbonu. Razmutis jednu kafenu kasicicu sode bikarbone u dva deci vode. Kad razmutis i kada se istopi sve, uzmes polivas po glavicu i trljas prstima. Netreba da potrosis sve, tih dva deci neka tri traje 3-4 puta.

Ja sam radio tako sto sam prvo zaronio glavic u casu jedno minut i posle polivao.



hahahahahaah


Sta je toliko smesno Davide?
Citao sam u nekim postovima da si se i ti polivao sodom bikarbonom. :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim za savet,pomoc.
PostPoslato: Čet Jan 28, 2016 10:44 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 25, 2015 12:36 am
Postovi: 230
crazyknight je napisao:
Hvala na pomoci :D,Ima li jos neko molim vas sa nekim savetom,preporukom ili slicnim ?


Netrebas vise nikog cekati, trk u radnju po sodu bikarbonu i radi kako sam ti napisao.

Inace ako nisi znao da te informisem, nije nikakva sprdnja, za otklanjanje infekcija na polnom organu na prvom mestu ti je beli luk pa zatim soda bikarbona, a iza sode bikarbone svi ti preparati i kremice koje ti je doktor napisao da kupis. Te kremice i ostale preparate koje doktori daju, daju zato sto trebaju primiti platu, a faramaceutske kuce uzeti neki dinar i nece da ti kazu da se mozes izleciti za 50-60 dinara nego njima moras dati minimum 1000 dinara.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim za savet,pomoc.
PostPoslato: Pet Jan 29, 2016 1:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 28, 2016 2:10 pm
Postovi: 3
Poceo sam jutors sa sodom pa cu javiti rezultate. A dao sam mnogo vise od 1000 veruj mi :(


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 43 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: