Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Mala pomoc i savetnik?
PostPoslato: Sub Mar 26, 2016 11:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 26, 2016 11:20 pm
Postovi: 2
Postovani forumasi registrovao sam se cisto radi razmene misljenja sa iskusnim ljudima u ovoj oblasti. Postavicu par pitanja pa bih molio da mi se odgovori ilo udeli savet ako je pptrebno. Imam neki cudan iscedak, sigurno ko cita znace na sta mislim, sluzava, providan, nekada kao kapljice ejakulata. Desava se nekad u toku dana i ujutru kada pretisnem svoj organ ono se u kapljici pojavi iscuri. Nema sekreta bilo kakvog. Radio sam pre nedelju dana ultrazvuk da mi se pogledaju bubrezi, prostata i sta jos sve tu ima. Sve je normalno nemam nikakvih pogresnih funkcija. Bio sam i kod dva neurologa jedan je rekao da je sa glansom sve u redu, nema crvenila ni oko uretre sto su pokazali i neko brisevi da je sve uredu, da nema infekcija. Ponovo sam otisao urologu i kazao je da je moguce tj sa sigurnoscu je govorio da ako nemam simptome zarenja dok mokrim i ako su nalazi uretre uredu da je moguce neka upala prostate da posle ejakuliranja ne izbacim svu spermu i da ako mi je malo velika nuzda napeta tvrdja da to doprinosi da prostata potiskuje zaostale spermatozoide i da se zato budim ili bilo koje vreme i kad pretisnem svoj penis da to izlazi. U pocetku je beo iscedak a kako odmice dan je providan i skoro ga nema, pa cak i prestane. Ono sto me zanima u svwmu ovome da li da radim test na hlamidiju ili gonoreju ili sta vec ? Takodje me zanima kako procenjujete to misljenje da li iscedak tokom dana imam zbog malo tvrdje stolice i neizbacenih ejakulata u prethodnom odnosu ili masturbiranju? Ono sto me dovodi ovde je da je drugi urolog kazao da je moguce da imam hlamidiju da nije vezano sa prostatom. Izneo sam mu iskustva sa prethodnim urologom na sta je odgovorio da moze biti ali da je neozbiljan pregled da je svakako trebao da me.uputi na bris za hlamidiju. S devojkom sam 4 godina s njom imam nezasticene odnose, ona nema nikakvih tegoba cak je bila i kod ginekologa i sve je uredu osim vaginalnog sekrera koji je pojacsn dosta pa uzima vaginalete neke. Zato sam u nedoumici. Imao sam u zivotu dosta tvrdih stolica i slicnog zbog nacina zivota pa nisam imao nikakv iscedak i slicno. Mogu samo reci da sam momak koji je odmah po mirisu kafe imao potrebe da obavi nuzdu sasvim normalnu u laganu. Danas je to teze, bilo sta da pojedem. Treba mi jos necije.misljenje jer mi razne dijagnoze ne daju nekog mira u toku posla. Hvala svima na odvojenom vremenu. Znaci mi dosta ako mi se upute pravi komentari na pitanja da li je od stolice, da li zaostala sperma izlazi tokom dana i slicno. Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Mala pomoc i savetnik?
PostPoslato: Ned Mar 27, 2016 12:03 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 26, 2016 11:20 pm
Postovi: 2
Najlakse je izvaditi novac i odraditi briseve ali i zbog moguceg laznog testa me zanima povezanost o svemu sto sam napisao. Izvinjavam se na duploj poruci ako se smatra spamom.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 48 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: