Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 393 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Uto Jul 10, 2018 10:55 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Okt 16, 2017 11:18 pm
Postovi: 57
Jel on isti kao i Bilive?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Sre Avg 15, 2018 2:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 10, 2014 12:45 pm
Postovi: 24
Bakili70 je napisao:
Jel on isti kao i Bilive?
Trebalo bi da jeste, pošto je i jednom i drugom glavni aktivni sastojak tadalafil... nisam još probao megatop pa ako neko jeste, može da podeli utiske. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Pon Nov 05, 2018 2:28 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Apr 01, 2015 2:47 am
Postovi: 326
Sta kazu, koliko su preporucljive te penilne proteze

Moja potencija jeste dosta bolja ali to opet nije to onako kako zelim da bude


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Sub Dec 29, 2018 5:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 29, 2018 9:12 am
Postovi: 2
Pozdrav.Molim ako je neko imao slicne simptome da podeli iskustvo samnom. Ovako, imam 32godine i savrseno sam zdrav u svim medicinskim nalazima.Treniram redovno,kondicija za zavidnom nivou,bez problema mogu polu maraton da istrcim. Problem je slaba erekcija u ovom prelaznom periodu godine.Svake godine ista situacija. Problem mi je prekomerno znojenje koje ne mogu da zaustavim i ocigledno da zbog toga u ovim periodima sam stalno prehladjen jer su mi pored majice i sorca cak i gace mokre bas dosta posle treninga cak i u ovom periodu. Verovatno se sve to odrazi i na erekciju. Tokom proleca,leta i jeseni sve normalno ali cim dodje ovaj period od novembra javlja mi se problem. Erekcije ima ali ono se moze nazvati polu erekcija.Isto tako je dovoljno par sekundi da totalno nestane i opusti se skroz.Jutarnje i nocne erekcije imam kada osetim potrebu da mokrim ali i one su slicne mozda malo bolje od ovih dnevnih.Imam devojku dugu vezu i upraznjavamo seks redovno.Na zalost trenutno uz pomoc kamagre a iskreno ne pada mi na pamet da sa njom o tome diskutujem.Isto tako nije ni resenje da mi svaki seks se zasniva na upotrebu preparata za potenciju pre toga.Posto zivim u inostranstvu i to u zemlji gde je medicina na nivou koji god problem da imas popij panadol kako kazu njihovi doktori sa te strane sam bespomocan dok se ne dovucem tu u februaru.Isto tako u poslednje vreme zelja za seksom mi je oslabila dosta,mozda je to posledica ovoga svega.Radio sam spermogram i ostale testove pre 6 meseci jer imam varikocelu na levom testisu i rezultati su svi dobri tako da mi je doktor rekao da nemam potrebe za operacijom.Koristim tribulus ponekada i sa njim mi se javi zelja za seksom ali u trenutnom stanju bez kamagre to tesko da bi licilo na nesto.To je otprilike to ako se jos neceg setim dopunicu u komentaru.Molim vas ako je neko imao slican problem da mi odgovori jer znaci mi misljenja drugih pre nego sto dodjem u Srbiju i posetim urologa.Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Ned Dec 30, 2018 8:42 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Apr 01, 2015 2:47 am
Postovi: 326
Ako je to kod tebe samo zimi onda tesko da je psihogeno, jer je nelogicno

Verovatno imas probleme sa prostatom pa hladnoca aktivira tu upalu prostate pa se odrazi i na potenciju

Znaci elektricno jastuce i grej zadnjicu par puta dnevno, caj od vrbovice/male mlecike i idi kod doktora da ti pregleda prostatu

Nemoj piti alkohol, gazirane napitke i kafu bar dok se ne resis tih bakterija u prostati


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Ned Dec 30, 2018 8:46 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Apr 01, 2015 2:47 am
Postovi: 326
Najbolje idi privatno kod doktora u Srbiji koji ce uraditi i rektalni pregled prostate, jer je to najsigurniji nacin da se ispita da li imas prostatitis
Nelagodan je pregled i doktor ce ti ispipati prstom prostatu tako sto ce ti staviti prst u anus, ali je najbolji nacin
Moraces verovatno da radis i briseve i mozda i spermokulturu, ultrazvuk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Pon Jan 21, 2019 2:01 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 21, 2019 1:43 am
Postovi: 2
Moje postovanje dragi clanovi. Ja jos nemam takvih problema oko impotencije ali sam upoznat sa tom temom preko rodjaka i prijatelja. Pa sam tako istrazivao po raznim forumima jer ce jednog dana i meni se desit da necu bit spreman da imam intimni odnos. I tako sam naisao na jedan prirodni "lek" koji se koristi u azijskim zemljama. Nakon toga sam kontaltirao prijatelja koji redovno putuje pu turska i po arapskim zemljama. I doneo mi jedna teglicu tog leka. I ja sam nakon toga ponudio taj lek mom redjaku da proba i da mi kaze da li ima efekta nakon upotrebe. I odma sledeci dan mi se javio rodjak sa neverovatnom pricom da je odusevljen i da ne moze da veruje da nesto tako poput tog leka moze da pomogne oko erekcije.
Uglanvno dragi clanovi. Ja bi preporucio svakom da proba ovaj prirodni lek jer nema nikakve kontradikcije.
Ukoliko zelite da saznate vise o cemu se radi itd. Pisi te mi rado cu vam odgovoriti na sva pitanja.
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Pon Jan 21, 2019 2:01 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 21, 2019 1:43 am
Postovi: 2
Moje postovanje dragi clanovi. Ja jos nemam takvih problema oko impotencije ali sam upoznat sa tom temom preko rodjaka i prijatelja. Pa sam tako istrazivao po raznim forumima jer ce jednog dana i meni se desit da necu bit spreman da imam intimni odnos. I tako sam naisao na jedan prirodni "lek" koji se koristi u azijskim zemljama. Nakon toga sam kontaltirao prijatelja koji redovno putuje pu turska i po arapskim zemljama. I doneo mi jedna teglicu tog leka. I ja sam nakon toga ponudio taj lek mom redjaku da proba i da mi kaze da li ima efekta nakon upotrebe. I odma sledeci dan mi se javio rodjak sa neverovatnom pricom da je odusevljen i da ne moze da veruje da nesto tako poput tog leka moze da pomogne oko erekcije.
Uglanvno dragi clanovi. Ja bi preporucio svakom da proba ovaj prirodni lek jer nema nikakve kontradikcije.
Ukoliko zelite da saznate vise o cemu se radi itd. Pisi te mi rado cu vam odgovoriti na sva pitanja.
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Pon Jan 21, 2019 10:32 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:02 am
Postovi: 1525
Pa napiši koji je lek, nema post nikakve poente ako ne napišeš u temi koja ima 24 strane sigurno ima ljudi kojima treba pomoć.

Ili možda prodaješ nešto pa praviš uvod?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Ned Mar 10, 2019 10:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 10, 2019 10:36 pm
Postovi: 8
Pozdrav svima. Citam dugo ovu temu, i resio sam da se se registrujem i da pitam nekoga od vas koji ste ovde da li znate sta mi je ciniti. Dosao sam i da pitam kojeg bi mi privatnog urologa preporucili, da uradim pregled.

Imam problem sa potencijom, koji traje dugo, vise od 5 godina. Ni sam ne znam da li je problem psihicke ili fizicke prirpode, mada se meni cini da je oboje u pitanju. Jutarnje erecije nekada imam, nekada nemam, peridocino. Spontane, kada nesto zamisljam nisu moguce, ali kada pokusam rukom, relativno mogu da ih imam, ali ne traju jako dugo. Nekada su manje tvrde, nekada vise, ali ne traju dugo.

Seks mi nije moguc godinama, iako imam 30 godinu, i skoro ceo zivot sam aktivan, sto tracnje, sto teretana, sto duge i brze setnje. Ne pusim, ne pijem gazirana pica, ne jedem przenu hranu, droge ne koristiim. Periodicno jedem slatko, nekada po 3 meseca ne uzmem ni kocku cokolade, onda 1 mesec zaredjam, i tako u krug, sto nije nista strasno... Relativno sam zdrav, ne pijem lekove, itd..

Seks mogu samo da imam uz pomoc pomagala, Kamagde, Vijagre, Cijalis, itd... To kazem za seks, dok je oralni seks moguc bez icega, samo 2 case vina i mogu nekoliko puta, traje cak nekada i preko 15 - ak minuta, sto je za mene izuzetno dugo.
Pogotovu poza kada partnerka sedi na meni je nemoguca, cak i sa pilulama, dok na primer neka druga u stojecem polozaju jeste moguca.
Nikada nisam bio kod urologa, niti sam trazio strucnu pomoc, jer sam se zavaravao da ce to proci s vremenom, i masku su mi pravile pilule. Sada sam raskinuo sa devojkom, slobodan sam, i resio sam da pokusam da konacno taj problem pokusam da resim.
Moguce da je i postalo kasno, ali stvarno zelim da pokusam.
Ako neko ima da mi preporuci nekog dobrog privatnog urologa gde se ne ceka dugo na pregled.
I ako bi neko mogao da prokomentarise ovaj moj slucaj, i da li mislite da je problem fizicke ili psihicke prirode?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Ned Mar 10, 2019 11:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 10, 2019 10:36 pm
Postovi: 8
I da, jos ovo da napisem. Citao sam na 100 tine i 100 tine tekstova o ovome, pa sam naisao na to da pilule cinka povecavaju nivo testoterona, itd. Nekada popijem uvece jednu pilulu koja sadrzi 5 gr. Cinka, i neretko se dogodi da mi je ujutru bas tvrd.
Ne znam da li to znaci da mozda imam jako niske nivoe testoterna, pa taj cink ga u toku noci podigne ili ne, ali primetio sam da posle te tablete stvarno dosta puta ujutru bude veoma tvrd, kao da ni nemam takve probleme. Ako neko ko je vec obavljao preglede i sve to, da moze malo da mi prokomentarise.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Pon Mar 11, 2019 9:49 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
А зашто не пијеш стално тај твој цинк ако ти већ помаже?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Pon Mar 11, 2019 11:46 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 10, 2019 10:36 pm
Postovi: 8
aaaca je napisao:
А зашто не пијеш стално тај твој цинк ако ти већ помаже?



Pokusavao sam tako, ali posle nekoliko dana vise nema efekta. Kao da se telo navikne, pa vise ne reaguje.
Zeleo bih da mi neko preporuci nekog urologa, neko ko je vec imao iskustva sa njime.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Uto Mar 12, 2019 1:40 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Није то у питању. Нема навикавања на цинк. Осим тога дозе које пијеш стварно су минималне.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Uto Mar 12, 2019 7:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 10, 2019 10:36 pm
Postovi: 8
Ne znam onda. Sve u svemu, nije zadovoljavajucem stanje, sto se tice potencije. Ne znam kako to da resim
Zato zelim da Odem kod nekog urologa.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 393 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 33 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: