Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 393 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 27  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Sre Jun 01, 2016 11:03 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Apr 01, 2015 2:47 am
Postovi: 326
Moj nalaz kod psihijatra je uredan. Dat je uput za seksologa.

Objektivno: timidna struktura. Adekvatan u kontaktu, saradljiv. Ispravno orijentisan u svim pravcima. raspolozenje pokazuje tendenciju ka lakom padu, adekvatno kontrolisanog afekta. Misaoni tok uredan, sadrzajno preovladava ideacija vezana za aktuaelna desavanja na somatskom planu, bez deluzija i suicidalnosti. Kompromitacija VND (polni nagon u padu)

Terapija: po preporuci urologa

Dat uput za psihijatra-seksologa


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Sre Jun 01, 2016 2:23 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
Harbard111 depresivan si? dao bi ja tebi depresiju... motika i u bastu.. da vidis kako depresija nestaje....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Sre Jun 01, 2016 3:50 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Apr 01, 2015 2:47 am
Postovi: 326
_david_ je napisao:
Harbard111 depresivan si? dao bi ja tebi depresiju... motika i u bastu.. da vidis kako depresija nestaje....

Ljudi poput tebe bas umeju lepo da zasmeju. :lol:

Inace, za slucaj da si procitao moje postove, video bi da nisam depresivan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Sre Jun 01, 2016 3:57 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
Harbard111 je napisao:
_david_ je napisao:
Harbard111 depresivan si? dao bi ja tebi depresiju... motika i u bastu.. da vidis kako depresija nestaje....

Ljudi poput tebe bas umeju lepo da zasmeju. :lol:

Inace, za slucaj da si procitao moje postove, video bi da nisam depresivan.


jbg, nego jel si dosao do zakljucka zbog cega ti se ne dize?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Sre Jun 01, 2016 4:03 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Apr 01, 2015 2:47 am
Postovi: 326
Hormoni...
Nizak testosteron i jos neki hormoni zbog neotkrivene i nelecene infekcije...
Bar sam to dugo mislio, a mozda je nesto drugo... Videceno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Sre Jun 01, 2016 5:22 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
Harbard111 je napisao:
Hormoni...
Nizak testosteron i jos neki hormoni zbog neotkrivene i nelecene infekcije...
Bar sam to dugo mislio, a mozda je nesto drugo... Videceno


evo ja cu ti dati moje testosterone jer ih imam previse... a ti meni daj tvoju kosu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Pon Jun 06, 2016 9:07 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Apr 01, 2015 2:47 am
Postovi: 326
Napravio sam jedan previd
Endokrinolog u KCS mi je jos na pocetku postavio dijagnozu.
Citiraj:
Hypogonadismus prim
Eutiroidn o stan je


Valjda to znaci primarni Hipogonadizam
Eutiroidno stanje.

Nasao sam i neki vodic za lecenje ovoga na netu
http://uroweb.org/wp-content/uploads/Ma ... erbian.pdf


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Sre Jun 08, 2016 8:26 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Apr 01, 2015 2:47 am
Postovi: 326
Zadnjih nekoliko dana imam jutarnju erekciju, a jutros je bila jaka kao nekad davno.
Primetio sam i da se penis podize i kad mislim o nekim devojkama jace nego pre, ali jos sam daleko od potpunog izlecenja.

Da sam krv na analizu pre neki dan.

Treba da se analiziraju LH, FSH, testosteron i SHBG

Kod psihijatra idem tek za par meseci i nadam se da cu se potpuno izleciti do tada...

Sve nade polazem u to da mi u julu mesecu endokrinolog da TRT terapiju.

Mada izgleda da pomaze i BiLive poprilicno... ako je sudeci po ovome.

Pijem 2 x 5 mg nedeljno. Dovoljno je, nije potrebno 4 x 5mg kako mi je endokrinolog prepisao u martu s tim sto ne pravim pauze od po 1 nedelje, mada mi je dozvoljeno da stalno pijem i 4 x 5 mg nedeljno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Sre Jun 08, 2016 10:08 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Да ли је та ТРТ терапија исто као ПРЦ? :wink:

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Sre Jun 08, 2016 12:03 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 10:03 am
Postovi: 105
Čitajući vaše postove na ovu temu lećenja impotencije,nisam siguran da li da se nasmejem ili da otplačem.Muškarci smo i jedno je sigurno:mnogi bi lakše izgubili nogu nego potenciju,jer prosto na ovim prostorima noga ne čini muškarca ali potencija itekako.
Ono čega niste svesni a nema veze samo sa ovom problematikom je da su u brozi noge spore a pamet kratka.Iz tog razloga se vide sva vaša lutanja i gutanja raznoraznih tableta koje su po svojoj prirodi većinoim preparati koji koštaju jako puno.Pošto su na neodgovarajući način i nestručno prepisani oni osim materijalnog troška imaju i bumerang efekat razočarenja na pojedinca koji ga još više uvlači u dubiozu.
Ok,hajdemo sada redom.Sama impotencija može imati somatski,patološki ili psihosomatski razlog.Da bi proverili da li je upitanju neki telesni razlog svakako će mo ići kod urologa ali ne bez predhodno urađenog ultrazvučnog pregleda prostate,krvnih žila penisa i ultrazvuka testisa.Ovo ne rade sve ordinacije jer sve nisu opremljene sa sondom za ultrazvuk testisa.Sa tako dobijenim i očitanim nalazom od strane radiologa idemo kod urologa koji će da obavi po potrebi manuelni pregled,zahtevaćemo uzimanje brisa i urinokulturu i obavezno...ali obavezno rektalni pregled prostate koji je manuelan.Molim Vas najozbiljnije,ako to urolog ne uradi i prepipavanjem prostate prstom kroz analni otvor ne izvrši manuelni pregled kroz debelo crevo,to je bezbolno,bez obzira na ultrazvuk,računajte da pregled nije potpuno validan jer sam ultrazvuk ne može dati stopostotni tačan rezultat.Ako su vam i tu rezultati uredni,na redu je endokrinolog koji će odraditi hormonske analize testosterona i drugih potrebnih hormona koji su zaduženi za potenciju i samu erekciju.Ako vam je to uredu,onda se javljate psihologu koji će obaviti svoj pregled i po potrebi vas uputiti kod psihijatra.Nakon toga sledi ili seksolog ili psihoterapeut.
Ono što morate da znate je da su psiholozi i psihijatri lekari koji rade sa ZDRAVIM OSOBAMA A LEČE OBOLELE za razliku od drugih rodova medicine.Takođe morate znati da potencija i erekcija kao i orgazam nastaju u mozgu a ne u penisu i da se svi ti preparati baziraju na materijalnim efektima prevashodno za proizvođača.Zato ih i kupujete jer nisu lekovi,već preparati.Ako je potrebno da uzimate lekove koje će vam prepisati psihijatar ili psihijatar seksolog,to znači da vam je hemiska struktura vašeg mozga poremećena i da lekovi treba da je isprave i pomognu vama i vašem telu.
Budite svesni da je problem vaše impotencije vaš problem,vi ga imate i on nije jači od vas ali mu vi sami dajete snagu da vas nadvlada.To je pravi put i prava istina.ne bacajte pare uzalud i jo gore ne bacajte svoju snagu u razočarenje pogrešnim potezima.Pozdrav...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Sre Jun 08, 2016 4:30 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Apr 01, 2015 2:47 am
Postovi: 326
aaaca je napisao:
Да ли је та ТРТ терапија исто као ПРЦ? :wink:


Pa to su one testosteronske injekcije valjda.

Aco, ne mogu hipogonadizam leciti cajevima sa Romanije.

Mozda bih trebao da cekam godinama da se stanje samo vrati u normalu, i pijem Tribestan/Tribulus caj, ali to radim vec godinu dana.

Upravo taj doktor nece olako pripisati TRT terapiju zbog cega vec godinu dana stanje se nije ne znam koliko popravilo.

Sta je resenje? Ja ne vidim drugo resenje...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Čet Jun 09, 2016 7:46 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Apr 01, 2015 2:47 am
Postovi: 326
Iako je doktor procenio da imam primarni kasni hipogonadizam, meni je FSH po njegovom misljenju nizak iako je u granicama normale po nekim skalama...

A snizen FSH oznacava neki spoljni vantestikularni faktor impotencije sto znaci da mozda nemam primarni hipogonadizam, vec sekundarni, a u tom slucaju koliko sam guglao treba proveriti da ne postoji neki tumor u mozgu u blizini hipofize. :(

Ako je tako mogu samo da se nadam da je to bila sada vec izlecena stenoza uretre, jer to onda moze znaciti da imam jos neku bolest za koju ne znam, narocito sto moze da bude nesto Boze sacuvaj... :(

Videcu rezultate pocetkom jula i sta ce doktor da kaze. Nadam se brzom izlecenju, a sve mi se vise cini da moje izlecenje mozda nece biti moguce...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Čet Jun 09, 2016 9:38 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Друже, нажалост немам идеју како да решиш тај проблем. Не знам да ли би могла да помогне ЕПТА метода.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Čet Jun 09, 2016 6:46 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Apr 01, 2015 2:47 am
Postovi: 326
Ne znam tacno sta je ta EPTA metoda...
Koliko sam guglao to je valjda neka nova vrsta dijagnosticke metode.
Ako je ovo vredi pokusati. Tako mi se bar cini na prvi pogled.
http://www.quanttes.org.rs/kursevi/elek ... oll-u-kurs

Secam se da mi je potencija ojacala prosle godine u aprilu kada sam pio caj od vrbovice (epilobium angustifolium) (ne mlecike) u velikoj kolicini i to po jednu supenu kasiku na solju caja 3 puta dnevno i to nekih 10-ak dana mislim.

Pokusacu slicno kao i prosle godine, samo dosta duzi period.

Zasto ovo radim? Video sam neku teoriju na pocetku ove teme da se zbog prostatitisa nesto u prostati menja i da je moguce da zbog toga nema potencije...

Moja prostata je bila pod napadom godinama. U ejakulatu sam imao prilicno povisene leukocite zbog te stenoze pa i krvarenja.

Urolog koji me leci od ED, a kome verujem, odbacuje svaku mogucnost da moja ED ima veze sa stenozom i poslao me je kod psihijatra, ali mi je rekao da se vratim kad zavrsim kod psihijatra seksologa sto valjda znaci da je ipak spreman da me leci, a i uliva mi poverenje.

Mada opet, ni doktori ne znaju sve... Pucacu gde stignem pa kako bude...

Licno, ne verujem da cu se ikada izleciti, ali potrudicu se pa sta mi Bog da.:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Pet Jun 10, 2016 9:41 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Да ли си користио Натролов Простатексел препарат? У твојој ситуацији морао би да га пијеш најмање шест месеци заредом.

ЕПТА је дијагностика и лечење. Спроводи је један лекар који само што није отишао у дефинитивну пензију, а нема наследника. Због тога ти препоручујем да пожуриш ако желиш да покушаш. Податке имаш на мом сајту http://www.aca.rs у Линкови, Здравље па у групи Дијагностика: ЕПТА систем. Адреса му више није важећа, али мобилни телефон јесте.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 393 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 27  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 24 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: