Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 393 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 27  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Uto Maj 10, 2016 10:55 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Apr 01, 2015 2:47 am
Postovi: 326
Jedno pitanje, jel vredi nesto onaj lek Testosteron-Depo ili bi cak izazvao kontraefekat u lecenju impotencije u mom slucaju?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Uto Maj 10, 2016 11:44 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 10, 2016 11:27 am
Postovi: 8
Imam 22god. pre godinu ipo dana osetio sam da mi slabi erekcija, kao i njeno trajanje, to je dovelo do toga da nisam mogao da imam normalan odnos sa devojkom, kada bih postigao erekciju, dolazilo bi do toga da ona obrzo opadne, desavalo se cesto da tokom seksualnog odnosa mogu da udjem u nju ali posle nekoliko sekundi on pocinje da pada. Ranije (do pre dve god) imao sam jaku cvrstu erekciju, dugog trajanja i nisam imao problema ali ovo sad je problem. Moram da napomenem da sam sportista, stalno sam aktivan, nemam problema sa tezinom, atletski sam gradjen i zato ne znam zasto se ovo desava. Nekad prilikom masturbacije uspem da odrzim erekciju, a nekad ne. Pio sam bilive od 10mg i odlicno je delovao, zakazao sam kod urologa ali velika je guzva pa cu imati pregled tek za cetri meseca... Pa bih voleo da neko kaze ako ima slicna iskustva u cemu je problem. Kapiram da je i problem u glavi, ali mislim da imam problem i sa cirkulacijom dole posto nemam vise onako cvrstu erekciju kao pre a i slabije traje. Svaki savet i pomoc bi dobrodosli

hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Uto Maj 10, 2016 12:04 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Apr 01, 2015 2:47 am
Postovi: 326
Simson je napisao:
Imam 22god. pre godinu ipo dana osetio sam da mi slabi erekcija, kao i njeno trajanje, to je dovelo do toga da nisam mogao da imam normalan odnos sa devojkom, kada bih postigao erekciju, dolazilo bi do toga da ona obrzo opadne, desavalo se cesto da tokom seksualnog odnosa mogu da udjem u nju ali posle nekoliko sekundi on pocinje da pada. Ranije (do pre dve god) imao sam jaku cvrstu erekciju, dugog trajanja i nisam imao problema ali ovo sad je problem. Moram da napomenem da sam sportista, stalno sam aktivan, nemam problema sa tezinom, atletski sam gradjen i zato ne znam zasto se ovo desava. Nekad prilikom masturbacije uspem da odrzim erekciju, a nekad ne. Pio sam bilive od 10mg i odlicno je delovao, zakazao sam kod urologa ali velika je guzva pa cu imati pregled tek za cetri meseca... Pa bih voleo da neko kaze ako ima slicna iskustva u cemu je problem. Kapiram da je i problem u glavi, ali mislim da imam problem i sa cirkulacijom dole posto nemam vise onako cvrstu erekciju kao pre a i slabije traje. Svaki savet i pomoc bi dobrodosli

hvala unapred


Da li si uradio testosteron?

Da li si koristio neke steriode i da li bildujes? Jer moze da bude od toga...
Da li imas neku infekciju? Uradi nalaz krvi, sedimentacija pokazuje da li imas neku upalu u organizmu i moze da bude od toga...

Zakazi i kod kardiologa odmah, mozes, jer mislim da se ED medju doktorima tretira kao kardio-vaskularni problem dok nema dokaza da je problem drugog tipa.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Uto Maj 10, 2016 12:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 10, 2016 11:27 am
Postovi: 8
Ne koristim steroide hvala Bogu, treniram u teretani... radio sam nalaze krvi i urina za ovo vreme od kad sam primetio da se ovo desava i svi su bili super sto se kaze sportski. Testosteron nisam radio ali ne znam da li moze do toga nesto da bude posto trenigom se automatski to popravalja a opet i kad nisam trenirao nisam imao problema sa tim tako da bih to iskljucio kao opciju. Voleo bih da uradim sve analize da znam od cega mi je to ali nase zdravstvo je tako da moramo da cekamo sto godina na pregled... jedino u neku privatnu kliniku da odem ako neko zna povoljno i da je usluga korektna... Ako je problem za kardiologa na koji nacin bih mogao da resim problem sa erekcijom?
Ne znam da li moze da bude od masturbacije pa da je sad manji protok krvi ili sta god. Gledao sam na netu ne znam da li je neko cuo i imao iskustva za linear shockwave terapiju koja pomaze u stvaranju novih krvnih zila i time poboljsava erekciju dugotrajno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Uto Maj 10, 2016 1:23 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Apr 01, 2015 2:47 am
Postovi: 326
Simson je napisao:
Ne koristim steroide hvala Bogu, treniram u teretani... radio sam nalaze krvi i urina za ovo vreme od kad sam primetio da se ovo desava i svi su bili super sto se kaze sportski. Testosteron nisam radio ali ne znam da li moze do toga nesto da bude posto trenigom se automatski to popravalja a opet i kad nisam trenirao nisam imao problema sa tim tako da bih to iskljucio kao opciju. Voleo bih da uradim sve analize da znam od cega mi je to ali nase zdravstvo je tako da moramo da cekamo sto godina na pregled... jedino u neku privatnu kliniku da odem ako neko zna povoljno i da je usluga korektna... Ako je problem za kardiologa na koji nacin bih mogao da resim problem sa erekcijom?
Ne znam da li moze da bude od masturbacije pa da je sad manji protok krvi ili sta god. Gledao sam na netu ne znam da li je neko cuo i imao iskustva za linear shockwave terapiju koja pomaze u stvaranju novih krvnih zila i time poboljsava erekciju dugotrajno.


Kakva ti je zelja za seksom? Manja nego pre?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Uto Maj 10, 2016 1:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 10, 2016 11:27 am
Postovi: 8
Iskreno imam manju zelju za seksom nego pre dve godine... Tada bih mnogo cesce imao potrebu za seksom a posle ovoga ta zelja je oslabila, malo i zbog psiholoskog aspekta problema a verovatno i zbog neceg drugog... Mozda je problem do libida ali ne znam kako to da pokusam da resim. Ponekad imam i jutarnje erekcije ali je erekcija slabija nego pre dve godine... oseti se razlika i u cvrstini penisa i u duzini trajanja erekcije kao da nedovoljno krvi udje u penis ili sta vec... Ne znam sta je problem ali iskreno mislim da nije samo do psihe, posto znam kako su mi ranije erekcije izgledale i trajale a kako je sad... Mislio sam da uradim neke analize ovde u Bg-u pa da vidim kako stoje stvari i u cemu je problem, pa da vidim na koji nacina da ga resim, ako mogu nekim prirodnim preparatima (tipa ginseng koji samo poceo da pijem pre par dana i nadam se da je neko sa slicnim simptomima time resio problem). Ako ne onda bih video za tu Linear shockwave terapiju lecenja ED, (kod nas tih tretmana ima ali za lecenje povreda lakta itd. a za impotenciju koliko sam gledao nema), u Zagrebu ima i kosta oko 950e.
Stvarno je lose kad se ovakva situacija desava, a ne bih da je resavam lekovima kao sto je bilive i ostali, em sto ne mogu spontano da imam odnos, em ne valja cesto da se pije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Uto Maj 10, 2016 3:01 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Apr 01, 2015 2:47 am
Postovi: 326
Simson je napisao:
Iskreno imam manju zelju za seksom nego pre dve godine... Tada bih mnogo cesce imao potrebu za seksom a posle ovoga ta zelja je oslabila, malo i zbog psiholoskog aspekta problema a verovatno i zbog neceg drugog... Mozda je problem do libida ali ne znam kako to da pokusam da resim. Ponekad imam i jutarnje erekcije ali je erekcija slabija nego pre dve godine... oseti se razlika i u cvrstini penisa i u duzini trajanja erekcije kao da nedovoljno krvi udje u penis ili sta vec... Ne znam sta je problem ali iskreno mislim da nije samo do psihe, posto znam kako su mi ranije erekcije izgledale i trajale a kako je sad... Mislio sam da uradim neke analize ovde u Bg-u pa da vidim kako stoje stvari i u cemu je problem, pa da vidim na koji nacina da ga resim, ako mogu nekim prirodnim preparatima (tipa ginseng koji samo poceo da pijem pre par dana i nadam se da je neko sa slicnim simptomima time resio problem). Ako ne onda bih video za tu Linear shockwave terapiju lecenja ED, (kod nas tih tretmana ima ali za lecenje povreda lakta itd. a za impotenciju koliko sam gledao nema), u Zagrebu ima i kosta oko 950e.
Stvarno je lose kad se ovakva situacija desava, a ne bih da je resavam lekovima kao sto je bilive i ostali, em sto ne mogu spontano da imam odnos, em ne valja cesto da se pije.


Ja mislim da nije uopste do psihe, vec do kolicine testosterona.

Ako imas manju zelju za seksom to je zbog testosterona.

Price o tome da erektilna disfunkcija ima veze sa psihom su meni malo naivne, bar iz mog iskustva.

A sumnjam i da je zbog kardio-vaskularnih problema vec mislim da je pre svega kao i u mom slucaju problem hormonalnog tipa. Znaci testosteron i jos neki hormoni.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Uto Maj 10, 2016 3:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 10, 2016 11:27 am
Postovi: 8
Da li si ti uspeo da resis problem i ako jesi kako? Znacilo bi mi da znam, naravno pod pretpostavkom da na tim ispitivanjima utvrdim da je problem hormona.
Hvala puno na azurnom odgovaranju zaista nisam verovao da ce neko tako brzo da se javi i da da odgovor


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Uto Maj 10, 2016 3:46 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Apr 01, 2015 2:47 am
Postovi: 326
Simson je napisao:
Da li si ti uspeo da resis problem i ako jesi kako? Znacilo bi mi da znam, naravno pod pretpostavkom da na tim ispitivanjima utvrdim da je problem hormona.
Hvala puno na azurnom odgovaranju zaista nisam verovao da ce neko tako brzo da se javi i da da odgovor


Prvo moras naci uzrok niskog testosterona, a uzroka moze biti vise.

Prvo uradi testosteron. Konzilijum laboratorija kod Hrama Svetog Save u BG, cena je negde oko 800 dinara. Mozda mozes i u BioMedica, ali oni su verovatno skuplji.

Ako ti je testosteron nizak moras naci UZROK.

To moze da bude los rad jetre ili bubrega, neka infekcija bilo koje vrste...
Onda moze da bude problem fizicke prirode, da je nesto lose sa testisima.
Moze da bude i problem sa prostatom itd.

Pouzdan nacin da procenis da li imas neku infekciju je da uradis klinicku krvnu sliku i da pogledas rezultat SEDIMENTACIJA. Ako je vece od normalnog onda je infekcija. Tako je bilo sa mnom.

Ako je nesto drugo, onda se nesto drugo gleda...

Mogao bi vec sada da pijes preparat Tribulus i mozes ga kupiti u bilo kojoj apoteci.
Kosta oko 2200. To je preparat za prirodno povecanje testosterona. Jedan covek prodaje Tribulus caj, tj. caj od biljke babin zub sto je isto sto i te tablete.
https://www.facebook.com/Sasvim-priroda ... 229366502/

A ja mislim da je ovaj preparat najbolji. Ta ruska apoteka se nalazi na Vozdovcu.
Mada je kod tog preparata pitanje da li je stetan, ali mislim da je jak i kazu da je prirodan i da nije stetan.
http://malaruska.com/proizvodi/viardo-forte/

Da bi ojacao potenciju moras piti malo vece doze ovih lekova. Viardo valjda moze u duploj ili trostrukoj dozi cak.

Medjutim, tebi je glavni problem sada da nadjes OSNOVNU BOLEST koja je UZROK tvoje impotencije, a nakon izlecenja se mozes baviti povecanjem testosterona.

To moras kod urologa, a idi i kod kardiologa da proveri da se nije zacepio neki krvni sud.

Ceka te veliki posao i borba sa lekarima. Mozes naletati i na neke lose, na kretene itd.
Moras biti istrajan u toj borbi i ne gubi glavu. Preporucicu ti i ja neke dobre lekara ako bude trebalo itd.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Ned Maj 15, 2016 2:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 10, 2016 11:27 am
Postovi: 8
imam jedno pitanje, da li moze zakrivljenost penisa da utice na jacinu i na duzinu trajanja erekcije? ranije sam imao potpuno prav penis a sada se malo zakrivio, verovatno posledica masturbiranja, ne zanm da li to moze da utice na slabiju erekciju i na duzinu njenog trajanja, i ako moze kako se taj problem moze resiti. Negde sam video da postoje neki aparati za ispravljanje penisa pa ne znam da li bi oni mozda pomogli da vratim jaku erekciju


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Ned Maj 15, 2016 8:55 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Apr 01, 2015 2:47 am
Postovi: 326
Simson je napisao:
imam jedno pitanje, da li moze zakrivljenost penisa da utice na jacinu i na duzinu trajanja erekcije? ranije sam imao potpuno prav penis a sada se malo zakrivio, verovatno posledica masturbiranja, ne zanm da li to moze da utice na slabiju erekciju i na duzinu njenog trajanja, i ako moze kako se taj problem moze resiti. Negde sam video da postoje neki aparati za ispravljanje penisa pa ne znam da li bi oni mozda pomogli da vratim jaku erekciju


2.600 dinara ti je pregled kod urologa na VMA da ne cekas mesecima.
Ides posle podne. Pre podne su oni na knjizicu. Rekao sam ti koji doktor leci ED.

Kada je erekcija u pitanju treba brzo reagovati, to je bar moje iskustvo...
Ja nisam i sad je realno pitanje da li cu se ikad izleciti.

S obzirom da nemas zelju uradi i testosteron u laboratoriji Konzilijum kod Svetog Save.

To ti je mnogo bolja investicija nego da pijes cijalise i BiLive.

Sto se tvog pitanja tice ne znam.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Ned Maj 15, 2016 10:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 10, 2016 11:27 am
Postovi: 8
Icicu na VMA bolje nego da cekam mesecima. Skontao sam da verovatno nije do testosterona. imam zelju ponelad jacu ponelad slabiju zelju za seksom. ali problem je pre svega ta cvrstina i duzina trajanja erekcije kao da nedovoljno krvi dolazi do penisa. Samo mi reci kako da zakazem pregled na VMA?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Ned Maj 15, 2016 11:40 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Apr 01, 2015 2:47 am
Postovi: 326
Simson je napisao:
Icicu na VMA bolje nego da cekam mesecima. Skontao sam da verovatno nije do testosterona. imam zelju ponelad jacu ponelad slabiju zelju za seksom. ali problem je pre svega ta cvrstina i duzina trajanja erekcije kao da nedovoljno krvi dolazi do penisa. Samo mi reci kako da zakazem pregled na VMA?

Odes na VMA i tamo na salteru platis 2.600 i zakazes odmah. Raspitaj se samo telefonom kada radi doktor koga trazis.

Na primer, ako utorkom radi pre podne, a sredom posle podne onda ides u sredu, jer se PREGLED OBAVLJEN POSLE PODNE placa, a pre podne ide na knjizicu.

Sad, telefonom vidi kad radi doktor koga trazis.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Pon Maj 16, 2016 12:18 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 10, 2016 11:27 am
Postovi: 8
Hvala puno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje impotencije
PostPoslato: Pon Maj 23, 2016 8:50 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Apr 01, 2015 2:47 am
Postovi: 326
Urolog koji me je pregledao smatra da je moja moguce ED psihogena i da trebam da odem kod psihijatra-seksologa. :-?

Smatra da stenoza uretre ne moze da izazove erektilnu disfunkciju, a na moje pitanje da sam imao snizen testosteron on je rekao da to stalno varira...

Danas sam bio kod psihijatra i uputio me je kod psihijatra koji se eksplicitno time bavi, dakle seksologa.

I dalje mi je tesko u sve ovo da poverujem but I'll play along.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 393 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 27  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 55 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: