Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 60 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Pozz
PostPoslato: Sub Maj 02, 2009 11:06 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 02, 2009 10:56 am
Postovi: 11
Zelim prvo da pohvalim forum jer je stvarno dobar i koristan...

Zanima me samo, posto ja mozda imam neki blagi oblik fimoze, kad mi je u opustenom stanju nije mi problem da prevucem kozicu, kad je u erekciji, veoma je tesko ali mogu minimum do pola...E sad meni to i ne ppredstavlja neki problem, problem je u tome sto mi je glavic preosetljiv, ali bas...Znaci osecaj je veoma nezgodan, zanima me ima li resenja za tu osetljivost glavica?? Hvala unapred, i nadam se brzom odgovoru...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pozz
PostPoslato: Ned Maj 03, 2009 12:29 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
Megaboss je napisao:
Zanima me samo, posto ja mozda imam neki blagi oblik fimoze, kad mi je u opustenom stanju nije mi problem da prevucem kozicu, kad je u erekciji, veoma je tesko ali mogu minimum do pola...E sad meni to i ne ppredstavlja neki problem, problem je u tome sto mi je glavic preosetljiv, ali bas...Znaci osecaj je veoma nezgodan, zanima me ima li resenja za tu osetljivost glavica?? Hvala unapred, i nadam se brzom odgovoru...

ne predstavlja ti problem prilikom penetracije? ako ne boli i ne smeta, ako je lep osecaj tako, onda ok, ali sigurno da je mnogo bolji osecaj kad golim glansom penetriras....tako da bi bilo pozeljno da se taj problem resi...jer poenta i jeste da se u erekciji ogoli ceo glavic...pokusaj prvo vezbama, posto kazes da je blazi oblik, ako ne bude islo onda bi bilo bolje da se to hirurski koriguje...a sto se tice osetljivosti, to je stvar treninga, vremenom ce se smanjiti...i za taj problem je bolje da glavic moze lako da se ogoli i navikne na dodir...jer ako ostaje prekriven zbog te fimoze tako zasticen nece ni moci da se navikne na dodir ni da se smanji ta neprijatna osetljivost...zato prvo kreni s vezbom, pa ces dalje videti... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 03, 2009 1:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 02, 2009 10:56 am
Postovi: 11
Ma brate veruj mi nije to do treninga, osecaj je zeznut veoma, tako da valjda ima neka krema ili nesto, pravi doktor zna to resenje...al meni je frka da idem kod doktora :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 05, 2009 10:47 am 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
A mi smo kao lazni doktori,a?

hahah,,,decko,svi mi ovde smo uglavnom doktori dovoljno blesavi da savetujemo vas koji ne zelite da idete kod "pravih" ali ti si slucaj za "pravog" i mi ti ne mozemo pomoci.

Lepo ti je covek objasnio kako stvari stoje i sta treba da radis te ako mislis da cemo ti mi ovako na daljinu prebajati i osloboditi te neprijatne preosetljivosti glavica i fimoze (budi siguran da je imas) varas se....za to su nam potrebne skoljke,casa vode i ugasen zar ;)

IDI KOD LEKARA I NE IZVODI !!!

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 05, 2009 11:25 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 11, 2009 8:11 pm
Postovi: 34
Vragolasta Amfibija je napisao:
za to su nam potrebne skoljke,casa vode i ugasen zar ;)


:D :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 05, 2009 3:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 02, 2009 10:56 am
Postovi: 11
izvini opasna...evo radim sklekove, kad se malo bolje setim, ne secam se da te je iko pitao za misljenje...a tebi kralju sto si mi reko za ovo gore, zahvaljujem...ima istine tu, samo mislim da se kosi sa zakonima biologije, da samo od razvlacenja kozice, moze da se otkloni neprijatan osecaj u vezi glavica...hvala jos jednom


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 05, 2009 5:31 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
zakoni biologije :lol:

ja bih rekla zakoni histologije,fiziologije,patofiziologije i biohemije ali sad se setih da treba da budes lekar da bi to reko i da je termin biologija tebi adekvatan da ne kazem jedino poznat :D

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 05, 2009 5:33 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
a i brate sta se odma ljutis,jel ti covek lepo reko da 100% imas fimozu i sve dok nju ne resis neces resiti ni osetljivost glavica jer je jedini nacin da ti postane manje osetljiv da ga sto vise izlazes iritaciji kako bi se navikao.Ako meni ne verujes,a ti procitaj ovde na forumu,svaki drugi pubertetlija ima problema sa "preosetljivim glavicem" pa ces videti sta su oni pisali i sta smo njih savetovali.

a ako mi i dalje ne verujes,i dalje imas mogucnost da ti neko prebaje.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 05, 2009 10:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 02, 2009 10:56 am
Postovi: 11
ma ne ljutim se nego koji su ti dziberski fazoni, kao sad ti mene prozivas sto sam rekao biologija itd...ako hoces da pomognes odgovori normalno, ili nemoj nista da pises..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 07, 2009 3:06 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Dr011 ti je vec odgovorio koliko vidim,jos odmah...ali najbolji ste vi,uglavnom laici,koji postavite neko pitanje i mi vam odgovorimo,kazete : ma ne,nije to to,,,ja mislim da je to ipak nesto drugo.
Zato sam rekla,ako hoces misljenje drugogo doktora,najbolje da odes u ordinaciju na pregled,zar ne,jer mi i onako "postavljamo dijagnozu" samo na osnovu onog sto nam vi kazete.Tako da mozda zaista i gresimo.Mozda ti i nemas fimozu,mozda je tvoj glavic osetljiv zbog neke druge i opasnije bolesti.Zato sam rekla da ti ne mozemo pomoci.
I zato sam se i nasmejala tvom bioloskom izrazu,jer si prepravio jednog lekara koji ti je dao odlican odgovor,ti koji nemas pojma o medicini.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 28, 2009 3:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 28, 2009 3:50 pm
Postovi: 1
jer postoje neke vezbe kojima se moze odkloniti fimoza...?
ja mogu da prevucem kozicu i vratim je bez problema kada mi je spusten ali kada je u punoj erekciji nema sanse...

ako neko zna neke vezbe molio bih ga da mi kaze... :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 25, 2009 12:01 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 24, 2009 11:11 pm
Postovi: 41
ne mogu da verujem da imam i ovaj problem.........mislio sam ...to tako...prodje..vremenom......DJAVOLA!!!!!>......ja cu probati sa Rastezanjem :p........ako ne uspe.......ne mogu da verujem da cu ici na operaciju !!!!!!!!!!!!!! aAAAaA!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Avg 07, 2009 11:22 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jan 17, 2006 12:07 pm
Postovi: 191
Lokacija: Požarevac
djogos1991 je napisao:
jer postoje neke vezbe kojima se moze odkloniti fimoza...?
ja mogu da prevucem kozicu i vratim je bez problema kada mi je spusten ali kada je u punoj erekciji nema sanse...

ako neko zna neke vezbe molio bih ga da mi kaze... :D


Decko, da li si ti procitao pocetak ove teme, gde sam dao opis vezbi?

Procitaj i ubuduce obrati malo paznje na pravopis.

Forumasi sa problemom fimoze, nemojte da filozofirate, slusajte pre svega lekare Dr011 i Vragolastu Amfibiju, a potom i moju malenkost, pa mozda i mozete da prodjete bez hirurga!!!

_________________
CUVAJMO SVOJE ZDRAVLJE!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: LECENJE FIMOZE PRIRODNIM PUTEM
PostPoslato: Sub Avg 15, 2009 3:32 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Avg 08, 2009 4:41 pm
Postovi: 198
Ima vezba kod urologa, da otrcis sto pre kod njega, on ti zakaze trening koji traje 10-15 minuta xD Onda ces se odmoriti dvadesetak dana i bitje sve na svome mestu :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: LECENJE FIMOZE PRIRODNIM PUTEM
PostPoslato: Pon Avg 17, 2009 12:44 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jan 17, 2006 12:07 pm
Postovi: 191
Lokacija: Požarevac
Ali tek ako mora, onda u redu! Treba probati na ovaj nacin, kako sam ja predlozio! :)

_________________
CUVAJMO SVOJE ZDRAVLJE!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 60 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 45 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: