Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 29 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Lecenje fimoze sa phimocure prstenovima
PostPoslato: Uto Feb 14, 2017 11:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 14, 2017 11:16 pm
Postovi: 20
Vec dugo godina odlazem cirkumciziju, zato sto sam prestravljen od te operacije, ne bas od operacije koliko od oporavka nakon operacije koji sledi. Tako da mi je to jos uvek poslednja solucija.
Stigli su mi pre par dana ti prstenovi koji sluze da se nose za rastezanje kozice:
Slika
Postoje 12 velicina, ja sam do sada uspeo par puta da stavim velicinu br 5. ali preznojim se dok stavim, ceo dan izgubim dok namestim pa na kraju se vratim na neki manji br 3. koji uspem da stavim ali nije dovoljno veliki da bi rastezao kozu.
Zanima me da li je neko imao iskustva sa slicnim stvarima za rastezanje? Citao sam da neki koristili cak i one flesh tunele koji se koriste za usi.
Inace stanje moje fimoze je kao na ovoj slici odprilike:
Slika

Koliko su zapravo uspesne te metode sa rastezanjem? Ja imam puno slobodnog vremena i ovih dana sam se bas posvetio, skoro ceo dan pokusavam tome da provedem dok ne resim problem.
Inace video sam da postoje jos nacina umesto cirkumacije, ne znam sada da prevedem to na engleskom jedna se zove "Preputioplasty" a druga "Dorsal Slit" gde se samo odradi rez kozice.
Da li moze neko da mi kaze nesto o ovim metodama lecenja fimoze koje zaobilaze cirkumaciju...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje fimoze sa phimocure prstenovima
PostPoslato: Uto Feb 14, 2017 11:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 14, 2017 11:16 pm
Postovi: 20
Vec dugo godina odlazem cirkumciziju, zato sto sam prestravljen od te operacije, ne bas od operacije koliko od oporavka nakon operacije koji sledi. Tako da mi je to jos uvek poslednja solucija.
Stigli su mi pre par dana ti prstenovi koji sluze da se nose za rastezanje kozice:
Slika
Postoje 12 velicina, ja sam do sada uspeo par puta da stavim velicinu br 5. ali preznojim se dok stavim, ceo dan izgubim dok namestim pa na kraju se vratim na neki manji br 3. koji uspem da stavim ali nije dovoljno veliki da bi rastezao kozu.
Zanima me da li je neko imao iskustva sa slicnim stvarima za rastezanje? Citao sam da neki koristili cak i one flesh tunele koji se koriste za usi.
Inace stanje moje fimoze je kao na ovoj slici odprilike:
Slika

Koliko su zapravo uspesne te metode sa rastezanjem? Ja imam puno slobodnog vremena i ovih dana sam se bas posvetio, skoro ceo dan pokusavam tome da provedem dok ne resim problem.
Inace video sam da postoje jos nacina umesto cirkumacije, ne znam sada da prevedem to na engleskom jedna se zove "Preputioplasty" a druga "Dorsal Slit" gde se samo odradi rez kozice.
Da li moze neko da mi kaze nesto o ovim metodama lecenja fimoze koje zaobilaze cirkumaciju...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje fimoze sa phimocure prstenovima
PostPoslato: Sre Feb 15, 2017 4:34 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
sve su to gluposti , odradi cirkumciziju, zbog tvoje fimoze + zbog higijene... ako se plasis lokalne anestezije, ti trazi opstu... uspavaju te, odrade posao, posle pola sata se budis... osetis blago peckanje dole... nakon par sati , prodje peckanje... sutradan otekne ... posle par dana otok prodje... onda otpadnu konci... i tako dalje i tako blize.. nista strasno... ja sam bio na obrezivanje


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje fimoze sa phimocure prstenovima
PostPoslato: Sre Feb 15, 2017 4:37 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
samo trazi da ti odseku vece parce da ti ne seku kozicu do glavica, da bude potpuno otvoren kao ovaj na slici... kabrio model :)

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje fimoze sa phimocure prstenovima
PostPoslato: Sre Feb 15, 2017 6:11 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:02 am
Postovi: 1525
Teži oblici se ne mogu izlečiti uvek konzervativno...
Jel si probao steroidne kreme, i kako ako jesi?

Teško da će ovde neko imati iskustva sa tim prstenovima, ali princip rada im je sasvim dobar, i to bi na taj način moglo da radi... Naravno, zavisi i šta je uzrok fimoze itd.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje fimoze sa phimocure prstenovima
PostPoslato: Sre Feb 15, 2017 10:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 14, 2017 11:16 pm
Postovi: 20
Dejanbg je napisao:
Teži oblici se ne mogu izlečiti uvek konzervativno...
Jel si probao steroidne kreme, i kako ako jesi?

Teško da će ovde neko imati iskustva sa tim prstenovima, ali princip rada im je sasvim dobar, i to bi na taj način moglo da radi... Naravno, zavisi i šta je uzrok fimoze itd.

Nisam probao te steroidne kreme, bas se ovih dana informisem oko njih. Jel mogu one bez recepta da se uzmu i kako se zovu? Inace dobio sam neku kremu uz ovo koja mi bas omeksa kozu, ali u uputstvu pise da je ta krema za oporavak koze, sluzi za stavljanje kada se zavrsi sa rastezanjem.
Fimoza mi je urodjena i nisam nista uradio na vreme da popravim i rastegnem tu kozu ranije, jedva da sam imao neke pokusaje rastezanja, mislio sam da mi to nece pomoci pa se nisam ni trudio. Ali sada sa ovim napredujem, juce sam ipak uspeo da ubacim krug br 5, mislim da cu uskoro moci i broj 6, samo se uhvati fora kako najlakse da se ubaci krug.Ali ovo radim tek par dana, za sada nisam primetio nesto da mi je koza sira...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje fimoze sa phimocure prstenovima
PostPoslato: Čet Feb 16, 2017 1:33 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:02 am
Postovi: 1525
Onda ima smisla da probaš kremu.
Uradi sledeće, kupi u apoteci kremu Didermal, maži samo kožicu u tankom sloju uveče i ujutru, uz prethodno pranje i sušenje penisa, 5 dana za redom. Nikako više, samo 5 dana maži didermal! Tokom tih 5 dana nema ni masturbacije ni seksa ni razvlačenja! Kada prođe tih 5 (+ još jedan dan sačekaj) dana možeš da nastaviš sa vežbanjem i razvlačenjem, i maži 2 puta dnevno neku kremu tipa Pavolovićeve, Sudokrem itd...

5 dana mazanja didermala + jedno dve nedelje razvlačenja, pa vidi rezultat nakon toga, i onda možeš to još jednom da ponoviš


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje fimoze sa phimocure prstenovima
PostPoslato: Čet Feb 16, 2017 7:05 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 14, 2017 11:16 pm
Postovi: 20
Hvala Dejane probacu obavezno to.
Inace uspeo sam i prsten broj 6 da stavim :) Provalio sam da je najlakse kada mi je u stanju mirovanja i onda iz prve kada stavim uvek najlakse stavim, a ako ne uspem iz prve posle sto vise pokusavam sve je teze jer koza se skupi.
Evo par slika:
Slika
Slika
Slika
Slika

Mogu da ga stavim jos vise unutra, za sada mi je prioritet vrh koze da sto vise prosirim a posle cu i dole...
Sta mislite da li ima nade za mene?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje fimoze sa phimocure prstenovima
PostPoslato: Čet Feb 16, 2017 2:43 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:02 am
Postovi: 1525
Ima naravno.
Odradi ovo sa didermalom kako sam ti napisao, onda nastavi sa istezanjem polako, pa posle možeš još jednu turu didermala... U međuvremenu maži sudokrem kad ne mažeš didermal


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje fimoze sa phimocure prstenovima
PostPoslato: Čet Feb 16, 2017 7:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 14, 2017 11:16 pm
Postovi: 20
Jedino me brinu nezeljna dejstva takvih vrsta steroidnih krema. Citao sam da neke mogu napraviti i kontra efekat, ako se stavlja ta krema a ne rasteze onda ce smanjiti elasticnost te koze, tj ostace kakva je sada. Ne znam da li to vazi i za didermalom, ali citao sam da tako neke kreme imaju efekat da kada se koza rastegne da te kreme zadrze to stanje da se ne bi ponovo skupljala.
Jos nesto me brine, citao sam da je moguce i da je koza zalepljena za glanus pa iz tog razloga ne mogu da prevucem a ne zato sto nije dovoljno siroka?
I citao sam te probleme kada je frenulum kratak da se koza odmah vrati i zateze kada se prebaci, ali da li ima slucaja da frenulum bude toliko prektatak da zbog njega ne moze koza ni do pola glanusa da se prevuce? Plasi me da i to ne bude slucaj kod mene


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje fimoze sa phimocure prstenovima
PostPoslato: Pet Feb 17, 2017 12:44 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:02 am
Postovi: 1525
Ne znam što toliko komplikuješ.

Probaj ovako kako sam ti rekao slobodno. Ako ne uspe nikom ništa, probao si.

Sumnjam da je kod tebe kožica slepljena sa 30 god (ako je 86 godište) al to lako možeš da proveriš i sam...

Frenulum može biti kratak nevezano za kožicu, to je poseban problem, al do njega nisi ni došao za sada, tj ni ne znaš da li ga imaš, tako da nema šta da se brineš oko toga.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje fimoze sa phimocure prstenovima
PostPoslato: Sub Feb 18, 2017 6:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 14, 2017 11:16 pm
Postovi: 20
Probacu tu kremu kad zavrsim sa ovim, da ne prekidam niz da vidim dokle mogu da doguram. Juce sam uspeo da stavim i prsten broj 7 pa posle i broj 8 :) I u opustenom stanju uspeo sam do pola glanusa da prevucem kozu, videcu sa ovim koliko cu prvo da napredujem da ne prekidam niz, posto kazes da za tu kremu mora da se pauzira 5 dana


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje fimoze sa phimocure prstenovima
PostPoslato: Ned Feb 19, 2017 6:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 14, 2017 11:16 pm
Postovi: 20
Dejane zanima me jos nesto u vezi didermala. Da li trebam da mazem samo spoljni deo koze ili trebam i unutrasnji deo? Isto i sudokrem da li samo spoljni deo ili i spoljni i unutrasnji deo koze. Pitam da znam da ne bih dosao u kontaktku sa glanusom i kremom.I kad kazes u medjuvremenu da mazem sudokrem, to mislis na tih 5 dana?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje fimoze sa phimocure prstenovima
PostPoslato: Pon Feb 20, 2017 12:37 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:02 am
Postovi: 1525
A da se smisliš šta hoćeš? :)

Didermal mažeš tako što penis opereš i osušiš, onda prstima u tankom sloju namažeš kožicu sa obe strane i utrljaš prstima. Naravno da će možda neki deo da dođe u kontakt sa glansom, al to ne treba da te brine, a možda ni neće ako ti kožica visi preko glansa.

Ne, didermal se maže 5 dana, i tada samo on, sudokrem ide posle


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje fimoze sa phimocure prstenovima
PostPoslato: Čet Feb 23, 2017 10:27 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 14, 2017 11:16 pm
Postovi: 20
Kupio sam danas didermal i sudokrem:

Slika

Pa javicu rezultate. Sa ovim prestenovima dosao sam cak do broja devet, nego nekad se preznojim dok ih namestim, nekad uspem iz prve da ih stavim a nekad 2 sata pokusavam.
Videcu da li ce mi biti lakse nakon didermala


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 29 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 40 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: