Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: KRV U SPERMI???
PostPoslato: Ned Nov 22, 2009 9:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 22, 2009 9:26 pm
Postovi: 3
Jednom prilikom kada sam se samozadovoljavao,u spermi sam primjetio krv...Interesuje me sta bi to moglo da bude,jer mi nije svejedno da odem kod doktora pa ako imate odgovor pomozite mi ili preporucite neki moguci lijek...unaprijed hvala!!!...pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KRV U SPERMI???
PostPoslato: Ned Nov 22, 2009 10:09 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Nema potrebe da otvarate istu temu na hiljadu podforuma!

Imate li pesak u beshici ili bubrezima? KOliko godina imate?

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KRV U SPERMI???
PostPoslato: Sub Nov 28, 2009 3:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 28, 2009 2:56 pm
Postovi: 16
moze da uradite urinokultura na mikrobiologiju,pa moguce da je prisutna neka bakterija urinarnog trakta.poz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KRV U SPERMI???
PostPoslato: Sre Dec 02, 2009 5:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 03, 2008 2:06 pm
Postovi: 12
Ja sam imao gotovo isti problem prošle godine i trajao je dosta dugo, skoro godinu i po dana. Zadnjih šest meseci se sredilo. Potrebno je da pothitno odeš do urologa i kreneš sa analizama. Ja sam prvo radio spermokulturu (zbog bakterija, kod mene je bila prisutna eshtihija koli) i lečio sa antibioticima, nju sam eliminisao ali je i dalje sekret bio crven. Kada sam uradio sperogram tu se pored problema pokretljivosti pojavio i problem povećanih leukocita, lekovima koje mi je prepisivao urolog eliminisao sam problem leukocita a samim tim i crvenilom u spermi.
Jedino te savetujem da budeš uporan i da odeš kod lekara jer svaki je slučaj za sebe ono što sam naučio da to nije tako opasno i da će se srediti samo je potrebno vreme. Kod mene je očigledno bila neka mala upala u nekim sitnim kanalićima, vodi računa i kako se oblačiš da ne bi ako je upala slučaj još više pogoršavao.
Sve ovo ti govorim iz svog ličnog iskustva, i ako nemaš još dece pozabavi se obavezno ovim problemom ozbiljnije, znači urolog-spermokultura-spermogram-analiza na bakterije (hlamidija, mikoplazma, ureaplazma...), ako je to sve u redu onda ne brini moguće je da si malo preterao u samozadovoljavanju pa se povredio neki kapilar, što je njbolji mogući slučaj.
Pozdrav i srećno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 39 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: