Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 183 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Sre Dec 08, 2010 10:33 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 27, 2010 8:30 pm
Postovi: 15
hvala na pomoci, javicu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Čet Dec 09, 2010 5:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 09, 2010 5:05 pm
Postovi: 9
Pozdrav.
Procitao sam i pregledao sve slike i postove.
Meni se cini da imam i ja blago zakrivljenje penisa prema dole.
Evo nekoliko slika,zapakovanih u rar arhivu,voleo bih da strucni ljudi pogledaju i da mi kazu,da li je to normalno zakrivljenje kod vecine muskaraca ili bih trebao da idem na operaciju da se to ispravi malo prema gore.
I da li moze operacija da se zakomplikuje i da mi jos vise upropaste penis :(
Odnosno da li je bilo nekad takvih slucajeva ako mozda znate ili ste culi?
Ili uglavnom odrade kako treba i isprave penis?

http://www.megaupload.com/?d=B4UCH6HP
Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Čet Dec 09, 2010 7:36 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
kao sto si verovatno vec procitao dosta muskaraca ima zakrivljen penis, nemojte ocekivati da on treba da bude prav kao strela! :wink: nije retko da on bude zakrivljen na dole u manjoj meri, kod tebe postoji to zakrivljenje ali ne deluje nesto preterano veliko...ako nemas nikakvih smetnji tokom odnosa, ako penis radi bez problema, onda ne brini, ne treba nista da se dira! :wink: u svakom slucaju bolje je nesto ne operisati nego operisati ako nije bas nuzno...ali ako imas problema prilikom penetracije onda se naravno javi urologu, jer ako ga imas onda nema razloga trpeti ga...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Čet Dec 09, 2010 9:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 09, 2010 5:05 pm
Postovi: 9
OK,hvala,isprobacu ovih dana sex sa devojkom,pa cu utvrditi jel mi smeta ili ne.

A sad ne znam ni sam,da li je meni jednostavno telo penisa to koje me zeza ili je mozda frenulum taj koji mi ga vuce prema dole ?

Ja bi najradije oba operisao,da se ispravi sto je vise moguce,ali ipak ako nema potrebe,onda necu,videcu jos sta cu i kako cu.

Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Čet Dec 09, 2010 9:31 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
ukoliko se radi samo o kracem frenulumu, u tom slucaju bi se samo glavic savijao na dole prilikom povlacenja kozice...mogu da postoje oba problema paralelno...sa slike ne moze da se proceni da li je i frenulum kratak...inace frenulotomija je jedna zaista minimalna intervencija...ako smeta tokom odnosa treba se to obaviti, ali ako nista ne smeta, ako se seksualni odnos obavlja bez ikakvih tegoba, nema potrebe bilo sta dirati...probaj pa ces videti kako ide... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Pet Dec 10, 2010 12:10 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 09, 2010 5:05 pm
Postovi: 9
Hocu,hvala,nadam se da nece biti problema,posto ne volim da mi se nozem mota oko polnog organa :)

pozz.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Sre Jan 05, 2011 5:37 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 05, 2011 5:29 am
Postovi: 6
Evo citao sam ja ovih 5 strana, imam isti problem.

Imam 15 god. i ide mi u levu stranu. Sad ja cujem da je to normalno al ne znam kolika zakrivljenost je normalna. Sad bas razmisljam da stavim slike...

Veoma sam zabrinut, stvarno ono.. Bojim se da nije nesto vise od krivljenja, kad naslonim khmkhm uz stomak vidi se kako vuce na levo, i ta kako da kazem "glavna zila" (oblik valjka verovarno) mi je vise na levoj strani nego na desnoj. Malo sam "ispitivao" xD u kupatilu i vidim da celu bananu mogu da iskrivim u levo jako lako, ne mislim samo da iskrivim nego kao kad zasrafljujes sraf (samo zamisliti kao da ga moras zavrnuti od dole). Tesko je objasniti kao sto vidite.. Nemam sa kim da "uporedjujem" da li je ta stvar sa zilom ili sta vec normalna.. malo mi je pederski i neprijatno da pitam druga pa tako i roditelje.. I sve se bojim za seksualni odnos, i ako se riba ne smeje sto sam procitao da se par likovima smeju, sto je sranje, kako da imam odnos? Mislim mogu ja 'gurnuti' al ne mogu pravu posto je nakrivljen na levo, jedino da stanem bukvalno ulevo od ribinog dupeta pa bi onda mogo da udje do tacke gde se 'prelama'.

Znaci sizim bre.. da li ima neko nesto da kaze? Ako vam nesto nije jasno probacu da pojasnim, a mozda stavim i slike uskoro. Hvala unapred svima!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Sre Jan 05, 2011 5:33 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
vec dosta puta je spomenuto da ne treba ocekivati da mora da se ima potpuno prav penis i da nije neuobicajeno da on bude zakrivljen u odredjenom stepenu...e sad koliko je zakrivljen to najbolje sam znas, dok se ne vidi ne moze da se komentarise...glavna stavka je da li ta krivina pravi smetnje tokom odnosa ili ne...a to ne moze da se zna dok se ne proba...sto se tice penetracije - vagina je elastican otgan i prilagodjava se raznim oblicima penisa, nije to kruta cev pa da ide samo pravo, hehe, bez brige...a sto se tice devojaka koje se smeju zbog njih se ne nerviraj, takve ni ne zasluzuju da im posvecujes paznju! :wink: znaci nema razloga da sizis, kad bude doslo vreme za odnos upusti se u to potpuno rastereceno i ne razmisljaj da li je kriv, odnos moze da bude potpuno normalana cak i sa zakrivljenim penisom u odredjenom stepenu, tako ako bude sve radilo kako treba onda uzivaj! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Sre Jan 05, 2011 5:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 05, 2011 5:29 am
Postovi: 6
Da, bas zato razmisljam da postavim slike pa da ocene ljudi koji znaju...

Jos nisam imao odnos ali kad ga "Bacam u krivine" :D skoro da je prav, odnosno uopste me ne boli ako ga ispravim rukom, a ni ne koristim neku silu kad to radim, redovno bacanje :D

To mi je bio problem jos od 7 ili 8 razreda, skontao sam da je to zbog gaca, nosio sam uzane, a puno dobrih riba je prolazilo ulicama u to vreme haha :D Sad nosim bokserice naravno, ali i dalje nisam siguran kako da ga drzim u gacama, na levo na desno na gore na dole.. ne znam.. necu da mi se jos vise iskrivi :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Sre Jan 05, 2011 6:04 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
nosi ga kako ti je najudobnije... :wink: ako zakrivljenost nije znacajna, preterana, onda nemas razloga da budes zabrinut, ne ocekuj bas idealno prav :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Sre Jan 05, 2011 6:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 05, 2011 5:29 am
Postovi: 6
Ne ocekujem ja prav... Malo vise je kriv.. Nije ono da se ni ne vidi, vidi se dosta.. Nike bukvalno 90 stepeni u odnosu na deo koji je prav.. ali mozda malo manje od 45..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Sre Jan 05, 2011 9:41 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
treba ga prvo isprobati kako radi :wink: , a ako mislis da je zakrivljenje ipak veliko i brine te onda mozes otici da se pogleda kako to izgleda - i kolika je krivina i u kom delu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Čet Jan 06, 2011 12:17 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 05, 2011 5:29 am
Postovi: 6
Isprobati mislis u odnosu ;D ?

E i to, da idem kod urologa.. nikako a da roditelji ne saznaju, kao sto rekoh, malo mi je neprijatno, a kad saznaju bice jos vise jer im se nisam obratio xD


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Čet Jan 06, 2011 8:40 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
tako je, tek kad isprobas u odnosu kako ide videces da li ima ili nema problema... :wink:
dok si maloletan tesko da ces moci sam da obavljas stvari po lekarima...a i ne treba nista kriti od roditelja sto je vezano za telo i zdravlje...
inace verovatno ce jos neko vreme proci dok penis ne dobije svoju konacnu formu (otprike za godinu-dve, mada je to individualno), pa ce se videti kako stvari stoje tada i da li treba ispravljati ako bude problema... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Ned Jan 16, 2011 6:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 27, 2010 8:30 pm
Postovi: 15
koliko se inace ceka na operaciju ispravljanja?
kada doktori imaju godisnju odmor, oko avgusta?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 183 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 64 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: