Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 183 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Sub Nov 27, 2010 8:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 27, 2010 8:30 pm
Postovi: 15
ja imam 20 godina i zakrivljen penis, na dole. duzina je 18cm, ali krivina krece negde na sredini i dole skoro pod pravim uglom. poslao sam mejl nekom doktoru (sa slikom), on mi je odgovorio da imam: congenital curvature.
brine me period posle operacije, moze li neko da objasni. posebno to sto mora da se uradi obrezivanje, malo mi je nezgodno zbog sredine u kojoj zivim.
da li ima neki doktor da to radi na VMA ili samo onaj u KCS (da ne navodim ime doktora).
ima li ovde neki doktor koji je radio sl. operacije, ovde samo citam da treba da uzmem uput ali ne i neko pojasnjenje u kojoj meri se moze moj problem resiti.
hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Uto Nov 30, 2010 8:47 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
posto je kurvatura velika, 90 stepeni, onda treba uraditi tu intervenciju kako bi se omogucio nesmetani seksualni odnos...ne treba da te brine period nakon operacije, oporavak nije tezak, sve to ide brzo...a sto se tice obrezivanja ni zbog toga nemoj da brines, dosta ljudi to uradi i nevezano za verske obicaje, pretpostavljam da na to mislis posto spominjes sredinu u kojoj zivis, jer ne radi se ono samo u te svrhe...a mozda postanes i popularniji kod devojaka, nikad se ne zna, uvek gledaj to sa pozitivne strane :wink: mozda ce ti se taj izgled i vise dopasti...inace nakon toga penis najnormalnije funkcionise, a posto ces se resiti i te kurvature onda si na velikom dobitku...znaci bez brige, problem treba resiti, nikako trpeti...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Sre Dec 01, 2010 4:42 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Na VMA ti to niko nece umeti da uradi. Najbolje da ides u KCS.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Sre Dec 01, 2010 9:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 27, 2010 8:30 pm
Postovi: 15
a da li neko zna kako ide oporavak posle operacije? ja sam student, ne bih da propustim vazne vezbe. neki post-op oporavak kako ide?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Pet Dec 03, 2010 9:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 27, 2010 8:30 pm
Postovi: 15
molim vas za neke informacije... :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Ned Dec 05, 2010 10:19 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
ne bi trebalo da ostanes nesto dugo u bolnici, par dana...otpusta se vec u prvim danima posle operacije (zavisi vec od samog toka po operaciji koji dan tacno)...oporavak ne bi trebalo da bude tezak, izbegavas vece fizicke aktivnosti dok se penis ne oporavi i to je to...neces na dugacko morati da odsustvujes, bez brige...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Pon Dec 06, 2010 12:50 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 27, 2010 8:30 pm
Postovi: 15
ok, HVALA.
posle operacije, koliko sam procitao ostaju konci posle operacije par dana, da li je opasno ako dodje do erekcije da se ti konci pocupaju?
sta mu znaci to teske fizicke poslove? meni je bitno da mogu da hodam...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Pon Dec 06, 2010 1:01 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 27, 2010 8:30 pm
Postovi: 15
evo prilazem sliku u jutarnjoj erekciji:
http://yfrog.com/5u17102010003uj
ovo mi mnogo stvara psiholoskih problema


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Pon Dec 06, 2010 1:00 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Bas lepo od vas shto se slikate svaki dan ali svoj problem necete reshiti slikanjem!

Obratite se lekaru!

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Pon Dec 06, 2010 6:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 27, 2010 8:30 pm
Postovi: 15
ja sam zbog svog problema depresivan, zato sam stavio sliku... da bih dobio neki savet sta mi je ciniti psiholoski.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Pon Dec 06, 2010 10:11 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
da li je ovo u punoj erekciji? i kako bi ocenio cvrstinu, da li je maksimalna?
konci se nose 10-ak dana, i drze dobro, ako se lepo usije erekcija nije problem sto se tice kidanja konaca, vec samo zbog bolnog osecaja pa se ima utisak da ce da se "pocupaju", ali nece...mozes da hodas odmah...ali nemoj da trcis, skaces, igras fudbal dok lepo ne zaraste... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Pon Dec 06, 2010 11:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 27, 2010 8:30 pm
Postovi: 15
da, slikao sam ujutru, to je maksimalna erekcija. evo jos dve slike, po venama se vidi da je u punoj erekciji. kozicu mogu da povucem do kraja ali se uvek vraca da prekrije glavic ( i kad je u erekciji).

Slika
Slika

zamolio bih za brz odgovor ako je moguce: ja vec imam uput koji nije istekao (pre dva-tri meseca), da li mogu da uzmem drugi kod lekara opste prakse, isto za urologa? da sad ne ulazim u detalje,


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Pon Dec 06, 2010 11:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 27, 2010 8:30 pm
Postovi: 15
da, slikao sam ujutru, to je maksimalna erekcija. evo jos dve slike, po venama se vidi da je u punoj erekciji. kozicu mogu da povucem do kraja ali se uvek vraca da prekrije glavic ( i kad je u erekciji), pretpostavljam zbog zakrivljenosti.

http://yfrog.com/2q17102010002j
http://yfrog.com/9d17102010004j

zamolio bih za brz odgovor ako je moguce: ja vec imam uput koji nije istekao (pre dva-tri meseca), da li mogu da uzmem drugi kod lekara opste prakse, isto za urologa? da sad ne ulazim u detalje, zasto.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Pon Dec 06, 2010 11:40 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
mada kozica se kod nekih ljudi vraca sama na glavic cak i kad ne postoji nikakav problem...nakon operacije kurvature i cirkumcizije koju si vec spomenuo vise neces imati ni taj problem, bice to sve ok...
stari uput mozes da iskoristis dok mu ne istekne rok...najbolje ipak da odes do svog lekara opste prakse pa da vidis to za ponovno davanje uputa ako vec imas neki razlog...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Sre Dec 08, 2010 9:00 am 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Krivina je velika i trebalo bi da se hirurski leci.
Sto se mene tice, ja ti oko operacije i postoperativnog toka ne mogu pomoci,ali Dr011 je vec rekao nesto o tome.
Ne znam takodje koliko "traje" uput, ja mislim samo mesec dana, ali posto sa tim ne radim onda ne mogu za sigurno ni da kazem.
Ajde, pa nam kazi kako je sve ispalo.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 183 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 26 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: