Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 183 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Ned Maj 25, 2014 5:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 25, 2014 1:27 pm
Postovi: 3
I samo jos nesto, pri erekciji penis mi ne ide na gore, nego osecam da se steze sa tendencijom da ide nanize i zadrzava se negde u poziciji pri kojoj je upravan na telo, savijen na dole pri korenu. Nemam bolove pri erekciji. Sta mislite?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Ned Maj 25, 2014 9:24 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
ne mora penis da ide na gore, a jos manje da je prilepljen uz telo...kod svakog zauzima razlicit ugao prema telu...moze postojati zakrivljenje u bilo koju stranu, i na gore i na dole i ulevo i udesno, bitno je da nije previse zakrivljen da bi to smetalo pri penetraciji...ako nemas takvih problema onda bez brige, dakle ne mora uopste da bude prema gore...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Pon Maj 26, 2014 8:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 25, 2014 1:27 pm
Postovi: 3
Hvala :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Sre Jul 09, 2014 10:00 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 09, 2014 9:51 am
Postovi: 1
Pozdrav ljudi,nov sam na forumu,imam jedan problem pa sam naleteo na ovu temu,koja je ustvari moj problem...Molio bih clanove ili doktora da mi kazu da li je zakrivljenje mog penisa preveliko i d ali treba vrsiti neke korekcije.Naime moj penis je kriv ne dole,i cini mi se malo kriv oko svoje ose.Evo stavicu par slika koje sam nasao a koje odgovaraju mom stanju:
http://www.dodaj.rs/f/2R/13O/2t2OzgLc/7747305.jpg
http://www.dodaj.rs/f/T/Ys/2Bp6jHgK/7747310.jpg
http://www.dodaj.rs/f/2k/Eq/3ebg9M0B/7752162.jpg
http://www.dodaj.rs/f/44/k7/ywDhsJD/7752174.jpg
Hvala na odgovorima unapred,znacili bi mi da znam da li cu imati kakvih problema prilikom odnosa. Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Čet Jul 10, 2014 6:44 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
ne moze se znati da li ce biti problema tokom odnosa sve dok se ne proba...zavisi i koliko je zakrivljenje tacno kod tebe...kad je zakrivljenje na dole i ako nije veliko obicno ne bude problema pri odnosima...probaj, ako ne budes imao nikakvih smetnji onda ne mora nista da se radi, a ako ti bude nesto smetalo javi se urologu da se to pogleda i resi...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Pon Jul 14, 2014 9:41 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 12, 2014 3:00 pm
Postovi: 1
Doktore imam 14 godina jeli ovo preveliko zakrivljenje u lijevu stranu http://prntscr.com/42hopx http://prntscr.com/42hoz0 Jesu dovoljne 2 slike ako moze odgovor i hoce li biti sta vi ovako misliti poteskoca prilikom seksualnog odnosa


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Sub Jul 26, 2014 12:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 26, 2014 12:52 pm
Postovi: 1
Zanima me hoće li stretching odnosno vježbe istezanja penisa pomoci da se penis koji je zakrivljen izravna barem u maloj mjeri


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Sre Sep 16, 2015 10:57 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 16, 2015 10:44 am
Postovi: 1
da li je moguce u slucaju zakrivljenja na dole,zatezanjem u toku masturbacije na gore vremenom ispraviti?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Ned Jun 12, 2016 7:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 12, 2016 6:35 pm
Postovi: 1
Imama 13god i takođe mi je penis kriv na dole, ne pravi mi nikakav problem tokom masturbacije i mogu da ga ispravim ili zakrivim na gore bez problema, i ne boli, ali sam hteo da pitam da li je to normalno? :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Pon Jun 13, 2016 10:00 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Јесте.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Uto Jun 14, 2016 11:42 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 14, 2016 10:53 am
Postovi: 1
Pozdrav, da li je ovo previse zakrivljeno.
http://postimg.org/image/n2tjyxmch/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Uto Jun 14, 2016 12:34 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Мислим да јесте. Можда да одеш код уролога на разговор.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Sub Jul 02, 2016 3:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 02, 2016 2:58 pm
Postovi: 2
Pozdrav svima,

Ovako nakon iscitavanja kompletnog foruma vezanog za ovaj problem resio sam da postujem. Imam oko 20 god. pre oko godinu dana je radjena cirkumicizija zbog problema sa fimozom. Penis mi ide krivo u levu stranu (izmdedju 30-45 stepeni mada pre bih rekao da je oko 30). Prilikom odnosa desavalo se da ne bude jake erekcije mada moguce da je to zbog psiholoskih problema .Takodje imam ucestalo mokrenje (mada to imam jos odavno i radjena je analiza mokrace rezultati su ok ( napominjem da je radjena analaiza bila ovako uopsteno ne strucno za neki problem sa prostatom to kazem zato sto sam procitao da prilikom pejronijeve bolesti moze da dodje do problema sa nemogucnosti zadrzavanja mokrace)). Takodje desava mi se ono da mi prilikom erekcije testisi budu bas tvrdi i skupe se onako i za to sam procitao da moze da bude simptom. E sada nemam bol prilikom erekcije i ne mogu da napipam tu plocicu kod zakrivljenja koja isto ukazuje na ovu bolest. E sada imam nekolicinu :

Bez intervencije:


1. Da li se korisccenjem vitamina e i ostalih prirodnih lekova moze spreciti dalje napredovanje pejronijeve bolesti ili ona svakako napreduje ?
2. Da li ostavljanje cigareta i kofeina pomaze ?
3. Da li povecanje fizicke aktivnosti (inace sam u dobro fizickoj formi) i sve ovo gore navedeno moze dovesti cak i do poboljsanja (blagog ispravljanja penisa) ?

Intervencija:

1. Da li se uvek ostaje impotentan nakon operacije?
2. Kako se utvrdjuje da li se radi plikacija ili ugradnja proteze (da li to ima veze sa stepenom zakrivljenosti ili je ipak u pitanju unutrasnja struktura problema koja nije vidljiva) ?
3. Koliko traje oporavak nakon operacije (nakon koliko si sposoban za normalne aktivnosti i stupanje u seksualne odnose) ?
4. Ko je imao iskustva sa operacijom ako bi mogao da ostavi svoj detaljan utisak bilo bi odlicno

Ovo ne znaci da necu otici kod urologa, imam zakazano za neki dan, ali bi mi znacilo i vase misljenje.
Sve pohvale za forum ovo bas pomaze ljudima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Sre Jul 06, 2016 3:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 02, 2016 2:58 pm
Postovi: 2
Izvinjavam se za double post,

Bio sam kod urologa radio ultra zvuk izlozio mu svoje probleme i on kaze da je sve u redu i da cesto mokrenje dolazi iz glave. Sto se tice pejronijeve dijareje pokazao sam mu slike u erekciji kaze da se to javlja kod ljudi njegovih godina i da nemam to sigurno. Kaze da ne postoji simetrican penis.

E sada zanima me barem jos jedno misljenje, da li i ako je penis kriv i u opustenom stanju i u erekciji (nije bas preterano) i ako se krivi u levu stranu dok mokrim i ucestalo mokrenje moze da dolazi iz glave i da sam ja u sustini stvarno zdrav kao dren ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kriv penis
PostPoslato: Sre Sep 07, 2016 4:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 04, 2016 11:47 am
Postovi: 3
https://www.youtube.com/watch?v=uNgQo-ec45w

Evo ovde mozete videti kako izgleda operacija od prilike :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 183 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 56 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: