Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: KONDOMI- Kvalitet ????
PostPoslato: Pon Nov 06, 2006 8:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 14, 2006 8:05 pm
Postovi: 15
Posto se lecim od Klamidije meni i zeni je preporuceno da koristimo kondome do izlecenja iste.
U prvoj turi kondoma kupio sam kondome marke DUREX, i verovali ili ne od tri u pakovanju prilikom koristenja pukla su dva ( napominjem da nisu bili izlozeni dejstvu sunca ili necega slicnog sto bi im smanjilo rok trajanja ).
Pitam se ako se oni reklamiraju kao br. 1 u svetu kakvi su oni drugi.
Sada sam kupio Trojan pa cemo da vidimo sta ce da se desi ali bih svakako zeleo da cujem i vasa iskustva !

Mislio sam da je to malo sigurnija zastita ali na zalost izgleda da nije ili se kod nas uvozi sve i svasta pa se i to desava.

Molim, da date vase komentare u vezi iskustva koriscenja kondoma kao i koje su po vama najbolje marke istih ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 06, 2006 11:06 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 22, 2005 9:18 pm
Postovi: 931
Koristim vec 3 godine neprestane SAMO DUREX kondome i NI JEDAN JEDINI mi nije pukao. Mislim da ti puca zato sto ga lose stavis. Mislim, smesno je da ti ja sada pricam kako se stavlja kondom, zar ne? :lol: Da li ga uhvatis za vrh prilikom stavljanja i istisnes sav vazduh?

Prvo sam koristio zeleno pakovanje, mislim da je u pitanju Classic a sada koristim ljubicasti ELITE zato sto je laksi za stavljanje, tanji i udobniji. Classic previse steze. Nisam probao ni jedne osim ovih mada je trebalo. Generalno su mi se smucili. :x


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 07, 2006 12:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 14, 2006 8:05 pm
Postovi: 15
Naravno da znam da stavim kondom , molim te :lol: pa dovoljno sam upoznat oko toga !!!! Inace sam koristio takodje DUREX easy-on.
Ali mi se ponovo desava cak sta vise ponovo mi se desilo i sa kondomom marke Trojan ,mada je ovaj pukao pri samom kraju odnosa ( ako je ovo za neku pohvalu )!

Moje pitanje nije bilo inspirisano pitanjem da li znate da ga stavite ili ne, nego cinjenicom da sam upravo ovde procitao da ljudi koji imaju problem kao i ja takodje imaju problema sa pucanjem kondoma !

Cime se mi to stitimo ako ovo puca ovako lako, ranije mi se to nije desavalao.
Izgleda da je najsigurnija apstinencija :o !

Ajde ljudi dajte svoja iskustva !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 07, 2006 1:12 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Sep 16, 2005 9:05 pm
Postovi: 591
Lokacija: Novi Sad
Ono što meni pada na pamet - ili ipak ne stavljaš kako treba, ili se u toku odnosa smanji vlažnost partnerke, dođe do jačeg trenja pa kondom pukne. Ni ja nisam imala iskustva sa pucanjem kondoma ali ljudi koje znam da jesu su obično imali situaciju da puca sve odreda :D i posle izvesnog vremena prestane, možda zato što su se izveštili u pravilnom postavljanju, možda zato što su se više opustili.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 07, 2006 9:18 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 22, 2005 9:18 pm
Postovi: 931
Ja ti kazem da se to meni ne desava a ti opet nastupas kao da se to svima desava. Ne desava se ni Cat. Znaci, ipak kod "tebe" nesto nije u redu odnosno nije stvar do kondoma, ocigledno...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KONDOMI- Kvalitet ????
PostPoslato: Pet Avg 16, 2019 11:07 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 24, 2019 4:03 pm
Postovi: 28
Da li neko ima iskustva sa Playboy kondomima?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 37 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: