Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 36 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 05, 2008 2:20 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 08, 2008 2:54 am
Postovi: 29
SQL, hvala na odgovoru.
Jesen, vidim da je tvoja sustina ovde samo da provociras...
Ko si ti da govoris ko je sklon promiskuitetu, a ko nije? I, reci mi da nikad nisi napravio/la gresku?imao sam dve partnerke, sa svakom sam bio vise od 3 godine, i ovo mi je jedina glupost sto se tice sexa dosad, jedan oralni sex sa nepoznatom devojkom. I, ako je to po tebi nesto promiskuitetno, stvarno treba da pogledas sta se desava po ulicama itd... A pod dva, mislim da ovaj forum nije za ocenjivanje necije licnosti kakav je, nego da se ljudi medjusobno informisu. Tvoj stav prema ovome je jako cinican, i podrugljiv...nemam vise sta ni reci na tvoje komentare...razmisli o tome zasto dolazis na ovaj forum...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 05, 2008 2:06 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Sep 20, 2008 12:35 pm
Postovi: 73
The things that make you go hmmmmmmmmmmmmmmm!!!!!!!!

_________________
Molim za malo TISHINE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Klikni i pomozi Srbiji


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 05, 2008 10:56 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Sep 23, 2007 12:20 am
Postovi: 576
Lokacija: Beograd, Srbija
nsodbojkas je napisao:
SQL, hvala na odgovoru.
Jesen, vidim da je tvoja sustina ovde samo da provociras...
Ko si ti da govoris ko je sklon promiskuitetu, a ko nije? I, reci mi da nikad nisi napravio/la gresku?imao sam dve partnerke, sa svakom sam bio vise od 3 godine, i ovo mi je jedina glupost sto se tice sexa dosad, jedan oralni sex sa nepoznatom devojkom. I, ako je to po tebi nesto promiskuitetno, stvarno treba da pogledas sta se desava po ulicama itd... A pod dva, mislim da ovaj forum nije za ocenjivanje necije licnosti kakav je, nego da se ljudi medjusobno informisu. Tvoj stav prema ovome je jako cinican, i podrugljiv...nemam vise sta ni reci na tvoje komentare...razmisli o tome zasto dolazis na ovaj forum...


Izvini, ako je za tebe argumentovana diskusija prepucavanje onda i nemas bas puno iskustva na forumima ili imas pogresan rezon. :roll:
Sta sam ja to rekao da bi se ti uvredio? Nisam ja izmislio termin promiskuitet pobogu. Sam si upao u tu grupu i to je bilo dobronamerno receno a vidim da si naucio lekciju i to je odlicno, sve ostalo je manje vazno. Premda sada tvoja prica dobija drugaciju dimenziju - ako tvrdis da je to bio jedini 'izlet'... :) Mada si prvobitno ostavio malo drugaciji utisak...

nsodbojkas je napisao:
evo, juce naprimer sam upoznao super curu, sa kojom bih verovatno danas trebalo da odem u krevet.

A ti se pravdas 'pogledaj sta se desava po ulicama' - pa ne zeli svako da se srozava na taj nivo, ti ako zelis samo napred tvoj izbor, ali pamet u glavu ;)

I da - jesam napravio gresku zato i znam kako je biti 'sa obe strane' medalje. Na greskama se uci!

Nije nikakvo ocenjivanje necije licnosti pobogu pa ne poznajemo se licno, bas me briga ko je kakva licnost, ali kada se barata statistickim podacima obicno se na prvom mestu provlaci pojam 'promiskuitetne osobe' a to svakako nisu one osobe koje idu redovno u crkvu i nikada nisu videli onu stvar, da prostis.
Dakle samo sam zeleo da predocim odakle rizik vreba i kako se izboriti sa tim, odnosno maximalno smanjiti rizik potencijalne zaraze.

Pozdrav :)

_________________
Bye bye little lady


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Dec 06, 2008 10:18 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 08, 2008 2:54 am
Postovi: 29
izvini jesen i ja sto sam planuo, anxioznost me se docepala, a i verovano nisam hteo da priznam sebi da jesam promiskuitetan. Da li ti se to desi vise puta, ili jednom kao u mom slucaju verovatno ne menja sotuaciju, dovoljno je jednom da budes nepazljiv i da pogines u saobracajnoj nesreci, dovoljno je jednom da ne pazis, i dobijes polne bolesti...
a, kao sto sam i rekao SQL-u, to za tu devojku sa kojom treba da imam sex odmah sledece veceri je bio "izgovor" da bih sto pre dobio od nekoga neki odgovor sto se ovoga tice, zato sto samo hocu da se testiram na sve zivo i da na miru nastavim svoj zivot, i da ostavim ovaj deo za sobom. Dakle, izvini sto sam planuo, i da, prepucavanju takodje nema mesta na ovakvim forumima. Tu smo da se informisemo, i to je prava svrha ovog foruma.
inace, juce sam dobio rezultate ne herpes koji su radjeni 4 nedelje posle kontakta :
Herpes simplex (ELISA test) tip 1
IGM 7,0 U/ml IgG 85,0 U/ml

Herpes simplex (ELISA test) tip 2
IGM 6,0 U/ml IgG 12,0 U/ml

reaktivan >30
moguca infekcija 20-30
nereaktivan <20

pa, pretpostavljam da prema ovome imam herpes tip 1, ali, da li neko moze da mi kaze da li sam to dobio sada preko ovog oralnog sexa, ili sam to imao od ranije. jel ima neki nacin da se to vidi? Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Dec 06, 2008 1:03 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 09, 2007 7:10 pm
Postovi: 717
Ako si ikada imao herpes ("groznicu") na usni, to je bio HSV1. Kod nas ga ima jako puno ljudi, tako da je to ocekivan rezultat.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Dec 06, 2008 2:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 08, 2008 2:54 am
Postovi: 29
ne znam, ne secam se, mozda sam to imao bez simptoma, ali, i ako je nesto novo, herpes 1 na genitalijama nebi trebalo da bude nesto extra naporan koliko mi se cini, barem manje naporan od herpesa 2 sigurno...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 36 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 114 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: