Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Iritacija posle masturbacije
PostPoslato: Sub Okt 03, 2015 12:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 01, 2013 6:39 pm
Postovi: 6
Molio bih nekog ko zna da mi odgovori jer me vec pocinje nervirati.
Naime, vec duze vreme posle masturbacije kakva god da je tehnika sta god da radim dodje do iritacije donje strane glavica i oko frenulum,a a pojave se neke tacke i na gornjoj strani odakle ja gledam penis, ali uglavnom je iritacija sa donje strane. Nervira me mnogo jer ne znam sta je. Takodje ujutro posle erekcije kad spadne penis pojavi se tu sa donje strane iritacija. Mazao sam pantenolom i bepantanom(valjda se tako zove) to se povuce brzo ali posle masturbacije se obavezno javi. Prodje i ovako samo od sebe ali me nervira ne znam sta je. Normalno prevlacim kozicu preko sve ok, dakle crvenilo je ispod frenuluma, koza ispod je takodje crvena kao upaljena, te na rubu glavica sa donje strane. Napominjem da to relativno brzo prodje, za dan se sve povuce..nemam nikakvog svraba jedino mozda malu nelagodnost na tom delu gde je iritirana koza, ali kad se to povuce sve bude ok. Glavic mi je u erekciji malo vise crven, i kad je suv kad se spusti erekcija koza na glavicu je ispucala kao ruke kad ispucaju. Nervira me strasno a ne znam da li je neki ozbiljniji problem da idem kod doktora...

Ako neko ima slicnih iskustava ili zna ste je u pitanju bio bih mu neizmerno zahvalan na odgovoru jer sam poludeo vec!
Pozdrav svima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Iritacija posle masturbacije
PostPoslato: Sub Okt 03, 2015 1:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 01, 2013 6:39 pm
Postovi: 6
I da zaboravio sam reci da i oko mokracnog otvora se javi crvenilo....

Molim za neki strucan odgovor


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Iritacija posle masturbacije
PostPoslato: Sub Okt 03, 2015 2:22 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Мислим да је то нормално. Води рачуна о правилној хигијени. Важно је да после ејакулације мокриш бар у наредних пола сата јер заостала сперма изазива иритацију.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Iritacija posle masturbacije
PostPoslato: Sub Okt 03, 2015 5:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 01, 2013 6:39 pm
Postovi: 6
Hvala ti na odgovoru puno.
Higijenu odrzavam redovno naravno, ali mi je nelogicno da se samo crvenilo javi sa donje strane i oko mokracnog otvora a sa ove strane sa koje ja gledam nista??? Kad namazem pantenolom ili ovim bepantenom crvenilo se brzo povuce a i ovako samo od sebe samo treba malo vise vremena.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Iritacija posle masturbacije
PostPoslato: Ned Okt 04, 2015 12:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 01, 2013 6:39 pm
Postovi: 6
Evo namazao sam dva ili tri puta ovom kremom bepanten nemackom i proslo mi je crvenilo nije se javilo posle masturbacije prvi put u zivotu :) i drugaciji je skroz osecaj nema nikakve nelagodnosti.... Sta bi to moglo da bude zbog cega se zacrveni da li neko zna?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 53 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: