Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Impotencija, ili psiha?
PostPoslato: Čet Sep 05, 2013 9:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 05, 2013 8:44 pm
Postovi: 2
Dobar dan svima !!! Ja sam nov na ovom forumu, zelim da vam izlozim moj problem.
Ovako.. Samo jednom u zivotu sam uspeo da imam seks sa zenama..
Imao sam mnogo puta priliku, ali nikada nisam uspeo (sem tog prvog puta) kada sam suvise brzo zavrsio, i bio sam jako nezadovoljan i lose sam se osecao, narocito sto je ta devojka pokazivala svoje nezadovoljstvo seksom.. I od tada nastaje moja agonija, kada god sam trebao da imam seks sa nekom devojkom/zenom, meni je spao ili bio nedovoljno cvrst, i ja pocnem da se nerviram, i na kraju nista.. I tako mnogo mnogo puta.. Cak sta vise, toliko sam dobio fobiju, da cim mi devojka stavi ruku na njega (preko odece) on pocne da se spusta.. Jednostavno, umorio sam se.. Imam nepunih 26 godina, i zaista ne znam vise sta da radim.. Ja sam covek koji se ljubio i koji je smuvao i ljubio se sa preko 50-60 lepih devojaka, covek sam koji trci maratone, koji ide u teretanu, koji ne pije, koji ne pusi..
Ali, covek koji je fakticki nevin. Ovo me sve vise brine, molim vas, pomozite mi, ne znam sta da radim. Pokusavao sam sa alkoholom i picem pre seksa, ali ni on mi ne da samopouzdanje.. Do sada nisam koristio lekove, ali mam VIJAGRU od 100mg. koju sam kupio prekljuce, i koju planiram da iskoristi na sledecoj sansi. Da li mi ona uopste vredi? Da li za 1000 dinara mogu resiti ovaj ogroman problem.. Kazite mi samo, da li sam ja mozda impotentan, da li sam aseksualac, ili se bojim zena, ili sta..? Da li smatrate da mi VIJAGRA moze pomoci.. Do sada sam mnogo puta pokusao, ali nisam uspeo da dozivim da mi bude cvrts, i da bi mi na kraju spao.. I jednostavno, ovo me izludjuje vise, i dovodi do ocaja.. Toliko sam posao nesiguran u sebe, da vise skoro ni nemam jutarnju erekciju, da jako retko reaguje.. a to nije bilo pre godinu tako.. Jel ja to postajem impotentan? Molim vas, dajte mi neki savet, bilo sta sto bi mi pomoglo.. HVALA UNAPRED !!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Impotencija, ili psiha?
PostPoslato: Pet Sep 06, 2013 12:47 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Avg 23, 2013 5:24 pm
Postovi: 112
Mozda si ti to umislio u glavi i nemozes da izbacis iz nje, ili mozda cak nesto deseto.

Posavetovo bi te da odes kod nekog strucnog urologa i da probas da objasnis taj problem, i mozda ga cak zauvek resis :)

Srecno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Impotencija, ili psiha?
PostPoslato: Sre Okt 16, 2013 11:00 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 16, 2013 10:53 am
Postovi: 3
nekog strucnog urologa i da probas da objasnis taj problem, i mozda ga cak zauvek resis :)








________________________________________________
Fifa Ultimate Team Coins


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Impotencija, ili psiha?
PostPoslato: Čet Okt 17, 2013 10:37 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 05, 2013 8:44 pm
Postovi: 2
Voleo bih da je malo vise saveta bilo, ali sta sada.. Sta je tu je...
Ovako, pazite, ja ne pijem, ja ne pusim, ja treniram i cim sam u stanju da istrcim maraton, znaci da sam zdrav, zar ne? Da oprostite na izrazu, ali ja nekada mogu da ga dr.am po 3-4-5 puta dnevno.. Znaci, nije problem ni to, jel tako? Sta mislite ,da li je u pitanju psiha, ili sta? Molim vas, aj malo vise pisite ovde, pisite sve sto vam padne na pamet, pa mozda mi nesto i pomogne.. Molim vas, nemojte samo da mi se smejte. Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Impotencija, ili psiha?
PostPoslato: Čet Okt 17, 2013 12:01 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
Mislim da je kod tebe problem psiha-ništa drugo, i na tom polju traži rešenje.Srećno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Impotencija, ili psiha?
PostPoslato: Pet Okt 18, 2013 1:39 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Sep 26, 2011 12:04 am
Postovi: 267
Sasvim je jasno da je problem psihičke prirode, i na osnovu tvog prvog posta i na osnovu činjenice da bez problema možeš da se samozadovoljavaš.

Najpre je potrebno da se opustiš, da ništa ne siliš, da ne žuriš, da se ne tripuješ, da ne razmišljaš. Znam, teško je sve to, a pritom verovatno misliš da si već opušten, ali očigledno da nisi dovoljno.
Čim razmišljaš o neuspehu - do njega će vrlo verovatno doći. Zato kada dođe do predigre nemoj razmišljati o tome niti o bilo čemu, već se prepusti i uživaj. Ne razmišljaj da li će druga strana biti zadovoljna ili ne - samo se prepusti.

Naravno, ne bi bilo zgoreg da se obratiš i nekom stručnom licu, urologu i konsultuješ se, ja lično ne bih nikakve vijagre i čuda uzimao. Tebi bi možda više pomogao neki blag lek za smirenje da se opustiš, a ostalo će vremenom doći.

Verovatno da bi i partnerka sa kojom možeš da pričaš o ovome bila najbolja jer bi mogao da joj objasniš da si uplašen i da ne shvati pogrešno i lično ako nešto "krene po zlu". Kada to objasniš verovatno ćeš se i ti lakše osećati, te nećeš imati toliku barijeru.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Impotencija, ili psiha?
PostPoslato: Pet Nov 13, 2015 7:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 22, 2015 11:49 pm
Postovi: 13
a da pokusas sa kamagrom prijatelju http://kamagragel.xyz/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Impotencija, ili psiha?
PostPoslato: Uto Nov 17, 2015 6:35 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Okt 11, 2014 9:13 pm
Postovi: 235
Imam i ja 26 i nikad nisam imao seks. :lol: Hebiga, ima i drugih zanimacija, imas talenat za trcanje, ja volim kompjutere... sve se negde kompenzuje, na nekom visem nivou kosmicke pravdenosti:lol:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 26 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: