Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 314 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 21  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Pet Jul 31, 2015 3:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 28, 2015 12:59 pm
Postovi: 19
Nije mi se nista konkretno desilo,urolog koji me lijeci je htjeo da pokusa,da vidi hoce li biti kakve promjene ako mi antibiotike daje preko infuzije,na svakih osam sati,iz tog razloga sam bio u bolnici.Oralno nista nije pomoglo.Ja sam vec naveo simptome. Da ponovim sve antibiotike koje sam koristio kroz ove 3 do 4godine(oralno,analno,venski) nisu mi pomogli,ja i dalje imam probleme(bolno mokrenje,izuzetno bolno,nocu ustajem prosecno 20-ak puta(hronicno neispavan),smanjen libido,ejakulacija propracena velikim bolom i dr.)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Pet Jul 31, 2015 9:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 28, 2015 12:59 pm
Postovi: 19
Mozda nisam dobro formulisao,ima korisnih postova ali sve sto sam procitao vec sam ranije cuo.Jbg drug nisam ja strucnjak,pratim instrukcije urologa,odnosno terapije koje mi daje,ja imam hronicnu upalu prostate,on mi daje tablete u skladu sa mojim problemom.Nema napretka sa ovim tabletama pa sam iz tog razloga postavio pitanje u ovoj temi.Ocekivao sam da ce se javiti neko koje je imao slicnih problema,ko je prebrodio,savladao sve sto ja prolazim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Pet Jul 31, 2015 9:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 28, 2015 12:59 pm
Postovi: 19
Drug nisam ja brz,precesljao sam sve postove,pijem antibiotike za prostatu i besiku,urolog odlucuje sta cu piti.Kome god pricam prosto ne vjeruje.Toliko razlicitih terapija,antibiotika a nema promjene,izgleda da sam ja fenomen.Ocekivao sam da ce se neko javiti koje rijesio prostatitis alternarivnom metodom lijecenja.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Sub Avg 01, 2015 11:25 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 28, 2015 12:59 pm
Postovi: 19
Clan Inostranstvo zaista nisam imam namjeru da ponizom i da uvredim bilo koga,mislim da si potpuno pogresno procjenio,dozivjeo ono sto sam ja napisao.Svi mi prostaticari smo veoma osjetljivi kad se pise,prica o nasoj bolesti iz razloga sto smo se puno napatili a pojedinci jos pate :( ,pa tako i ti,ja ti se mogu samo izviniti,stvarno nisam losu namjeru,iskreno pisem.Meni ovaj moj travar rekao ujutru i navece(preliti 1 kafenu kasiku sa 2.5dc kljucale vode,odstoji 30min.piti prije jela).Tako pise na uputstvu za upotebu na caju.
Kako ti pijes ako smijem znati,hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Sub Avg 01, 2015 12:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 28, 2015 12:59 pm
Postovi: 19
hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Sub Avg 01, 2015 3:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 28, 2015 12:59 pm
Postovi: 19
Drug procitao sam juce i odmah sam se angazavao oko potraznje ali nisam uspjeo naci,hvala u svakom slucaju


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Sub Avg 01, 2015 3:26 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Apr 01, 2015 2:47 am
Postovi: 326
@Inostranstvo

U cemu je fora sa petrolejom i kako se on koristi posto mi se cini da to nije objasnjeno?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Sub Avg 01, 2015 6:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 28, 2015 12:59 pm
Postovi: 19
Banjaluka


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Sub Avg 01, 2015 11:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 28, 2015 12:59 pm
Postovi: 19
Inostranstvo je napisao:
bojanb82 je napisao:
Banjaluka


Au bre brate! Vidi ovako dok nisam otisao preko nisam znao za vas mentalitet!ja sam rodjeni beogradjanin i nisam znao da su ljudi iz Banja luke zajebani! Vi bre nikoga neslusate,i kad cujete to niste culi od osobe koja vam je rekla nego ste kao znali,jako ste itelegentni,i imate mnogo dobru pricu za sve!


Kakav ti je ovo komentarljudi iz Banjaluke zajebani,kakve su ovo nebuloze,jesi ti priseban.
Registrovao sam se iz razloga da procitam,cujem nesto pametno a ne da se raspravljam sa tobom.
Ja bih te zamolio da mi se vise neobracas,jedino ako imas da napises nesto sto ima smisla.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Ned Avg 02, 2015 11:57 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 28, 2015 12:59 pm
Postovi: 19
[/quote]
Kao prvo treba da naucis gde se stavljaju znaci navoda,drugo rekao sam da ste intelegentni ljudi a ti si ukapirao pogresno! Toliko postova o prostatitisu a ti samo reagujes na ovaj! To dovoljno govori o tebi i koliko citas![/quote]

Pa najbolje da me ti naucis gdje cu staviti zarez.
Mozda sam u brzini,mozda mehanicki ali nebitno.
Ti mene uopste ne poznajes tako apsolutno ne mozes da znas sta sam ja ukapirao a sta nisam.
Mislim da je zaista suvisno da ti pricas o mentalitetu i ko je koliko zajeban,zna se se sadrzaj ove teme.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Pon Avg 03, 2015 9:32 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Када неко каже да је све испробао за лечење простате, а после тога изјави да се држи препорука лекара, ту онда нешто не штима. Особа која хоће све да проба мора да се позабави проблемом и добро проучи тему.

Колико видим особа која је рекла да је све пробала није пробала ни Луголов раствор, ни соду бикарбону, ни петролеј, ни онај биљни ПростатЕксел, ни грејање простате. Испробани су само антибиотици и ваљда чај од млечике.

Што се тиче петролеја, личну употребу сам описао на мом сајту http://www.aca.rs у Савети, Здравље па под Петролеј. У начин рада петролеја се не бих упуштао. Тога има по интернету и у по некој књизи.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Pon Avg 03, 2015 3:59 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Apr 01, 2015 2:47 am
Postovi: 326
Vec 2 dana pijem neki jaci laksativ i bolovi su potpuno nestali i mnogo, mnogo lakse mokrim, a narocito nakon bolje probave sto navodi na misljenje da zapravo i nemam prostatitis vec neki problem sa crevima koji mozda pritiskaju besiku i prostatu.

Znaci nemam bolove, a pio sam rakiju, kafu i pivo.:lol:

Prvi urolog kod koga sam bio, pre godinu i po dana, stariji covek, koji se bas zainteresovao za moj slucaj mi je rekao da je ubedjen da nemam upalu prostate i da misli da postoji neki problem sa stomakom.

Ici cu ponovo kod njega, uliva mi neko poverenje, a sticajem okolnosti sam zavrsio kod drugog urologa nakon nekog vremena.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Pon Avg 03, 2015 4:23 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Apr 01, 2015 2:47 am
Postovi: 326
To je pitanje Inostranstvo. Sta ako problem sa crevima bude gori od prostatitisa?
Pio sam Dulcolax, 2 tablete uvece, 2 dana do sada.

Pokusao sam to jer skoro uvek kada mokrim imam probavu koja je skoro nezadrziva u smislu da ako hocu da zavrsim mokrenje moram i da zavrsim sa probavom, a i probava mi je takoreci cudnija nego pre. Loptice, a secam se sta mi je pre rekao taj urolog i resio sam da probam sa laksativom da vidim sta ce biti.

A i par meseci pre nego sto sam dobio bolove tokom mokrenja sam imao neki zatvor od 7 dana i tada sam koristio Panlax.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Pon Avg 03, 2015 4:24 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Apr 01, 2015 2:47 am
Postovi: 326
Inostranstvo je napisao:
Inostranstvo je napisao:
Harbard111 je napisao:
Vec 2 dana pijem neki jaci laksativ i bolovi su potpuno nestali i mnogo, mnogo lakse mokrim, a narocito nakon bolje probave sto navodi na misljenje da zapravo i nemam prostatitis vec neki problem sa crevima koji mozda pritiskaju besiku i prostatu.

Znaci nemam bolove, a pio sam rakiju, kafu i pivo.:lol:

Prvi urolog kod koga sam bio, pre godinu i po dana, stariji covek, koji se bas zainteresovao za moj slucaj mi je rekao da je ubedjen da nemam upalu prostate i da misli da postoji neki problem sa stomakom.

Ici cu ponovo kod njega, uliva mi neko poverenje, a sticajem okolnosti sam zavrsio kod drugog urologa nakon nekog vremena.


Pio si rakiju,kafu i pivo i nisi imao bolove? Ti si onda srecan covek,a koji si to laksativ pio i zasto si se odlucio za isti?


E a da pregledas creva zasto se to desava,da ne donosis sam zakljucak,sta mislis o tome?


Naravno, idem prvo kod urologa da mu kazem za ovo, a neka on onda odluci gde trebam da idem i sta da pregledam. Kod gastroentrologa pretpostavljam.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Uto Avg 04, 2015 8:39 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
"Пробава" значи варење и описује процес у коме се нешто дешава. Те лоптице не могу да буду у "пробави" него у столици. У супротном нећемо моћи да комуницирамо ако се речи користе произвољно.

Ако имаш проблема са столицом и тако ти је ретка, онда је лако могуће да ти је дебело црево пуно отпада и тако притиска и бешику и простату. Онда не само да се мокраћа превише задржава него и токсини из дебелог црева трују цео организам.

Узми да једеш кувани кукуруз, два-три комада дневно, па да видиш резултате. И наравно, пиј више воде.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 314 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 21  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 45 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: