Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 314 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 17, 18, 19, 20, 21
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Sre Feb 12, 2020 12:29 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 20, 2019 10:29 am
Postovi: 2
Jel ko koristio vrbovica za probleme sa prostatom.

Čuo sam da su dobre i kapi i čaj?

Pa molim vas ako ko ima iskustva kakva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Uto Jul 21, 2020 3:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 21, 2015 2:03 pm
Postovi: 2
Pozdrav svima!

I ja patim od hronicnog prostatitisa.

Pocetkom februara mi je kod privatnog urologa dijagnostifikovan hronicni prostatitis, i prepisana terapija Bactrimom u trajanju od mesec i po dana. Bactrim sam pio tri nedelje, i prestao sa terapijom. Polovinom marta su se bolovi vratili (napomenuo bih da su moji jedini simptomi bili bolovi u testisima, nikakvih drugi simptoma nisam imao), pa sam otisao da pregled kod drugog urologa. Drugi urolog mi nije prepisao antibiotike, vec Gramin, koji je trebalo da pijem dva meseca. Gramin je preparat na bazi ekstrakta polenovog praha. Tom sam prilikom radio i testove, i gljivice i patogene materije nisu bile izolovane, a tumor markeri su takodje bili u redu.

Paralelno sa Graminom, konzumirao sam i razne cajeve za prostatu (mlecika, uva itd.), kao i tinkture. Polovinom juna se situacija stabilizovala, i otada nisam imao probleme (u medjuvremenu sam pio i Prostasin, kao i ekstrakt korena mlecike (koji i dalje pijem)).

Unosio sam i velike kolicine semenki bundeve, paradajza, cinka, i svih ostalih nutrijenata koji se preporucuju za lecenje ove bolesti prirodnim putem.

Prosle nedelje simptomi su se preko noci vratili. Ponavljam, u pitanju je identican, tupi bol u testisima. Postoji li mogucnost da su se bolovi vratili zbog hladnog piva koje sam, u prilicnim kolicinama, pio na godisnjem?

Sada, moje pitanje glasi - da li da ponovo pokrenem terapiju Bactrimom, ili da se vratim prirodnim lekovima (kojim?). Koliko sam uspeo da procitam na forumu, ulje divljeg origana se preporucuje. Imam i ekstrakt divlje koprive. Ne znam da li da ponovo otpocnem sa antibioticima, ili da nastavim sa biljnim preparatima, i izbacim pivo.

Najlepse zahvalan svima na odgovorima.

Srdacan pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Sub Apr 03, 2021 7:58 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 03, 2021 7:41 am
Postovi: 2
Pomagajte molim vas ako je moguce.
Imam 32 godine, 2 godine sam se budio nocu samo po jednom u wc, bio kod urologa, brisevi, nalazi svi, ultrazvuk, sve u redu. Od januara ove godine se budim bar tri puta svaku noc u wc da mokrim, ubija me u pojam, svakako ustajem rano da vodim decu u vrtic, sav sam nikakav, bio kod urologa opet krvna slika u redu, isto crp, urin, urinokultura, spermokultura, ultrazvuk, bio sam i na urodinamskom ispitivanju, to ne znam sta je pokazalo jer se ne razumem. Briseve na one tri bakterije nisam radio, razmisljam ponovo da odradim pcr metodom jer je kazu pouzdanija i manje boli sigurno.
Taj dr mi je rekao da imam hronicni prostatitis, imam mesec dana terapije antibiotikom, tek pijem 7 dana ali nije nista bolje. Osim sto sam zimogrozljiv, cesto mi je zima po nogama, nemam drugih simptoma uopste.
Narucio sam Lugolov rastvor, imate li jos neki savet, ne znam ni da li je dobra dijagnoza jer koliko sam procitao na forumu ljudi imaju jos simptoma?
Hvala na bilo kakvom odgovoru.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Sub Apr 03, 2021 8:01 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 03, 2021 7:41 am
Postovi: 2
Zaboravih da napisem i PSA mi je u redu, uzimam mleciku, polen, med i bundevino seme svaki dan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Ned Apr 11, 2021 4:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 25, 2009 9:17 pm
Postovi: 24
perobb88 je napisao:
Pomagajte molim vas ako je moguce.
Imam 32 godine, 2 godine sam se budio nocu samo po jednom u wc, bio kod urologa, brisevi, nalazi svi, ultrazvuk, sve u redu. Od januara ove godine se budim bar tri puta svaku noc u wc da mokrim, ubija me u pojam, svakako ustajem rano da vodim decu u vrtic, sav sam nikakav, bio kod urologa opet krvna slika u redu, isto crp, urin, urinokultura, spermokultura, ultrazvuk, bio sam i na urodinamskom ispitivanju, to ne znam sta je pokazalo jer se ne razumem. Briseve na one tri bakterije nisam radio, razmisljam ponovo da odradim pcr metodom jer je kazu pouzdanija i manje boli sigurno.
Taj dr mi je rekao da imam hronicni prostatitis, imam mesec dana terapije antibiotikom, tek pijem 7 dana ali nije nista bolje. Osim sto sam zimogrozljiv, cesto mi je zima po nogama, nemam drugih simptoma uopste.
Narucio sam Lugolov rastvor, imate li jos neki savet, ne znam ni da li je dobra dijagnoza jer koliko sam procitao na forumu ljudi imaju jos simptoma?
Hvala na bilo kakvom odgovoru.


Ја имам 36, и искуство од неколико година са хроничним простатитисом. Проблем је што у почетку не примећујеш проблеме, јер се некако потмуло и постепено појављују, оног тренутка када схватиш делује ми да заправо мораш научити бавити се и живети с тим што квалитетније.

Ти симптоми се свакако дешавају чим је хладно на ногама, али постоји и тај моменат тотално необјашњивог појављивања симптома а исто тако и нестајања.
У извесном временском интервалу у току године обавезно мора да се десе, а често и заборавим да уопште имам проблем. Тад се човек заправо и опусти, и направи га сам себи јер промрзне напољу и сл.

Грејање простате је чини ми се најцелисходнији начин за ублажавање симптома. Чај од мале млечике, селен и цинк, и остало за шта је утврђено да помаже обавезно појачам у периодима када се симптоми појаве. Још нисам пробао тај Луголов раствор... Корисно је избацити кафу, умањити алкохол, избацити газиране ствари, све што је и иначе нездраво, али људи смо а не роботи.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Sub Apr 24, 2021 4:51 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 24, 2021 3:23 am
Postovi: 3
Da li je iko sa foruma, a da ima probleme sa prostatom, radio IGG na viruse Epštajn-Bar i Varičela Zoster?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Ned Maj 09, 2021 11:32 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 02, 2018 11:43 am
Postovi: 28
Dugo nisam na forumu evo da se nešto pozalim. Ja imam i hronični prostatiris, baterijski. Imam i pesak u urinarnom traktu, otkriven u martu ove godine. Godinama unazad problemi sa urotraktom, ureteitis... na nalazima poslednje 2 godine urinokultura sterilna, a ima u uretri e. coli.
Bio sam kod urologa koji mi je dao rowatinex kapsule za pesak i rekao da pijem prolom vodu u vecim količinama. I to je sve. Prostata tad nije bolela pri pregledu, ali je pregled trajao bogami 5 minuta. A ranije kod drugih urologa bilo je kraće. Od tog pregleda, mozda sam i umislio, pocinje i prostata da boli. Receno mi je za kontrolu da uradim psa prostate, jer bi trebalo svi muškarci iznad 50 da to urade tako reče dr.
Strah me tog pregleda. Inače uz prisutan bol u prostati imam bol zbog hemoroida... Nekad ne znam sta me boli, citao sam da i ako su to dva skroz razlicita organa, nekad suljevi mogu da izazovu bol prostate i obratno. Sad ne znam dal to ima veze.
Inače, sve sam na forumu iscitao, zao mi je samo sto ne smem lugolov rastvor da koristim zbog štitne žlezde, imam povecane vrednosti.
Spremam se ponovo kod urologa i da odem kod praktologa... Ovo je užasno, mnogo utice na kvalitet života.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Sre Maj 12, 2021 3:21 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 24, 2021 3:23 am
Postovi: 3
kojot043 je napisao:
Dugo nisam na forumu evo da se nešto pozalim. Ja imam i hronični prostatiris, baterijski. Imam i pesak u urinarnom traktu, otkriven u martu ove godine. Godinama unazad problemi sa urotraktom, ureteitis... na nalazima poslednje 2 godine urinokultura sterilna, a ima u uretri e. coli.
Bio sam kod urologa koji mi je dao rowatinex kapsule za pesak i rekao da pijem prolom vodu u vecim količinama. I to je sve. Prostata tad nije bolela pri pregledu, ali je pregled trajao bogami 5 minuta. A ranije kod drugih urologa bilo je kraće. Od tog pregleda, mozda sam i umislio, pocinje i prostata da boli. Receno mi je za kontrolu da uradim psa prostate, jer bi trebalo svi muškarci iznad 50 da to urade tako reče dr.
Strah me tog pregleda. Inače uz prisutan bol u prostati imam bol zbog hemoroida... Nekad ne znam sta me boli, citao sam da i ako su to dva skroz razlicita organa, nekad suljevi mogu da izazovu bol prostate i obratno. Sad ne znam dal to ima veze.
Inače, sve sam na forumu iscitao, zao mi je samo sto ne smem lugolov rastvor da koristim zbog štitne žlezde, imam povecane vrednosti.
Spremam se ponovo kod urologa i da odem kod praktologa... Ovo je užasno, mnogo utice na kvalitet života.


Evo da ti odgovorim na neka od pitanja. Od januara 2019 sam "zaradio" bakterijski prostatitis. To tada nisam znao. Imao povremeno bolove u testisima, lekar mi nije ni spominjao moguće probleme sa prostatom. Uradio ultrazvuk testisa, na moje insistiranje, sve bilo u redu. Inače dešavalo mi se u tom periodu da osećam neku blagu groznicu, vrućicu u glavi, ušima i vratu (kanije saznao za te iste simptome kod pojedinih ljudi u grupi za EBV virus). Rekoh to i svom lekaru, ona mi reče da umišljam (jeste temperatura bila malo manja od 37) i poslala me kod psihijatra. Rekoh idem kod urologa. Tek posle sam saznao, na ultrazvuku da mi je prostata uvećana. Uradio sve analize na spolno prenosive bolesti. Negativan. Osim bakterije u prostati. Pio mesecima anibiotike. Imao problema sa uriniranjem, uroflow loš, nemogućnost da se izmokrim do kraja, pritisak, tupa bol u predelu prostate. Urolog mi je savetovao da uradim neku operaciju, mislim vrata prostate ili tako nekako, nisam ga iskreno ni razumeo, kao da ga nije ni bilo briga za problem. Reče mi imaćeš neprekidno problem sa urinarnim infekcijama. I od tada sam krenuo sa pijem lugola, prvo 5%. A od januara ove godine i 12%. TSH mi je bio povećan ali je to sve normalno jer postepeno dolazi do punjenja tela sa jodom. Urinarnu infekciju posle februara 2020 nisam više imao. Što se tiče toga da ti ne smeš da uzimaš lugola, mislim da nisi u pravu. Trebalo bi da to radiš postepeno uz smanjivanje tableta za štitnu žlezdu. I da, stolica, pogotovu ukoliko je tvrđa, a imaš i hemoroide, pritiska završetak debelog creva, upravo taj deo gde je "priljubljena" uz uvećanu prostatu. Čim se olakšaš, i pritisak u tom delu bude manji. U svakom slučaju, pretražujući rešenje problema i iskustva ljudi sa istim "nabasao" sam na čoveka po imenu Denis Beroš i po njegovom savetu uradio analize krvi - IGG na Epštajn Bar i Varičelu Zoster. Vrednosti su bile znatno iznad referentnih. Krećem sada sa antivirusnim programom kako bih vratio ta 2. virusa unutar normalnih granica jer ne mogu trenutno da rešim problem sa bakterijama u prostati upravo zbog njih. 95% ljudi ima u sebi EBV koji može da bude latentan godinama. Kod nekih se aktivira odmah prilikom pada imuniteta. Prenosi se rođenjem sa majke na dete, poljupcem, seksom, pijenjem iz iste čaše.. Napada štitnu, zglobove, prostatu.. Ide obično u društvu za Zosterom. Ako se ne "unormali" problem se samo gomila. može da izazove mononukleozu a ako nastavi dalje i hepatitis. PSA sam radio pre 18 meseci i tada je bio 1,3. Sada, pre par dana 0,8. Pijem 8 (4+4) kapi lugola od 12% od januara, pre toga sam uzimao rastvor od 5%. 50 mg Cinka, 400 mikrograma Selena, magnezijuma od 800-1200 mg. Vitamin D3 5000 IU i Vitamina C 3000-4000 mg dnevno. Uzimam i čaj od mlečike uveče pred spavanje. Čim sam počeo da uzimam Vitamin C u velikim količinama primetio sam poboljšanje, gotovo i da nemam problema sa prostatom a još nisam ni počeo sa antivirusnim programom (trebalo mi vremena da poručim sve iz inostranstva, sa Iherba). Imaš na jutjubu kanal sa emisijama od njega. Spominje i značaj prehrane i Budvig protokola kao i uzimanje mineralnog miksa. Čovek je legenda 8) Poslušaj. Neće škoditi. Papir u ruke i zapisuj. Imaš mogućnost da se javiš i pitaš za savet. Uglavnom problem današnje medicine je što ne leči uzrok problema, već sanira posledice. Pogledaj ovde https://www.youtube.com/channel/UCplomW7VuV7jfpfA--Lr0HQ/videos ili ovde gde ispod postoje odrednice o čemu se govori u emisiji https://www.youtube.com/user/991darko/videos

Rešenje ipak postoji! Srećno! :) :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Sre Maj 26, 2021 11:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 02, 2018 11:43 am
Postovi: 28
Lugol sam koristio pre godinu dana. Ali na pregledu mi je doktor rekao da ga nikako ne koristim. Nije mi dao nijedan lek, prva dva rezultata stitne su ok ali treci TPOAt je uvećan
269.Endokrinolog je rekao da je to nasledno.
Ja nemam nikakve smetnje od stitne, nikad nisam ni radio test ali zbog problema sa pljuvackom su me uputili da to odradim.
Boli prostata, od muke mi dodje opet da uzmem lugol. Da li smem?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Pet Maj 28, 2021 12:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 24, 2021 3:23 am
Postovi: 3
kojot043 je napisao:
Lugol sam koristio pre godinu dana. Ali na pregledu mi je doktor rekao da ga nikako ne koristim. Nije mi dao nijedan lek, prva dva rezultata stitne su ok ali treci TPOAt je uvećan
269.Endokrinolog je rekao da je to nasledno.
Ja nemam nikakve smetnje od stitne, nikad nisam ni radio test ali zbog problema sa pljuvackom su me uputili da to odradim.
Boli prostata, od muke mi dodje opet da uzmem lugol. Da li smem?


Nisam lekar. Vlastita iskustva sam napisao u postu iznad. Jesi ti uopšte poslušao neku od emisija? Što se ne javiš i izložiš probleme? Govori u mnogima o lugolu, štitnoj, EBV virusu koji napada različite delove tela.. prostatu, štitnu, kosti. Kažeš da si uzimao lugola, koliko dugo, imao nekih problema?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Pet Avg 20, 2021 10:21 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
EEE evo i vase posle dužeg mirovanjaa,
pozdrav svima i hvala što ste pomagali pa sam mirovao skoro par godina, nisam ni ulazio na forum.
Neka mi oproste kojima bi možda i nešto pomogao, svojim iskustvom.
Evo šta bi sa mnom, pre neki dan.
Kao što neki znaju imam hronični prostatitis (nebakterijski) već 20 i neku god, i mic po mic dobro se borio a kod dr nisam bio u zadnjih 5 god, jer sam sam sebi dosta pomagao pa se i malooooo oslobodiooo, i pogrešiooo.
Zašto ne znam, kao prvo osećao se dugo bolje pa probam piti pivo hladnije ---o mozeee, počnem lubenicu iz Frižidera --ok, čudo ni grlo mi ne reaguje.
E pa mogao bi deda i malo seksa aaaa, i 2 puta za nedelju dana dobaaar,
ja se okuražioo
EEEE neće moćiii, poče da na kraju mokrenja nesto zezaa pa onda malo boli kao i mlaz slabi.
Ja stari poznavalac krenem sa brusnicom, amer čaj, prostamol pa čak i masažu uradim sam ( o ome sam pisao ranije), i primetim da mi nije kao ranijee.
Ajd u apoteku da kupim još jedan anmer čaj(ranije mi je pomagao pri akutnoj upali) al apotekarka me ubedi da kupim Pančićev, i ja pio jedan dan a po malo poceh osećati poboljšanje.
Drugi an krenen negde , pa ajd da popijem i tu drugu šolju što sam skuvao, eee i uz put brzo mi se pišalo, al jedvaaaa, i tako 3 puta, bogami teškooo.
dočekam jutro i tad mi teško ide i ja u hitnu.
Provera i puno leukocita u mokraći--i dade mi antibiotik i tamsol, i idi svom lekaru uradi to i to--klasika.
ispostavilo se da bakterija nema, a psa, zakaza za 20 dana a urologu ne mozeee, ne izbacuju listu za zakazivanje--SVAŠTAAA
urinokulturu uradio u privatnoj--ostalo nisam hteo (za sada).
EEEEE zaboravio sam jedno--kad mi je tek počelo mlo ja ti neki bicikl i vozio pola sata- a vozio nisam 15 god. taman posle toga me poće baš jače stezati.
evo 3 dana pijem antibiotik, čajeve, prostamol, tamsaol, malo jeste lakše al nisam baš siguran šta će noćas biti.
Nikad ranije nisam noću ustajao -kad je redovno stanje--al sad naravno ustajem jer forsiram čajeve.
Moje iskustvo kaže, a vi mi recite da li se slažete i imate li slično iskustvo, da me zeznulo hladno (bolelo me grlo malo nekoliko pre), a seks svakako da mi smetao uveek, mislim dobar seks kao sada, jer nemam konstantno već povremeno, i dešavalo mi se, i treće a možda najvažnije bicikl, a možda ono nije ništa bitno--možda bi sve bilo isto i bez bicikla.
Pozdrav i nadam se da će vam biti od pomoći moje iskustvo a i ja očekujem savete--uvek dobro dodjuu.
u zdravlju


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Pet Apr 01, 2022 9:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 01, 2022 8:46 pm
Postovi: 1
Pozz ljudi.Evo i moje muke sa prostatom pocele imao sam ih blage probleme preko leta.A sada od janura krecu problemi posle mokrenja opet imam lazan nagon pogotovo ako pijem dosta vode i idem kostatno u wc onda se javlja taj lazan nagon.Tako nekada posle ekuacije se vraca taj lazan nagon za mokrenje.Inace nadjem mi ektorokokus 2800 i prostata bila uvecana sa kacifikati.Sada se umanjila al ima te kacifikati i siptomi idalje isti malo se pod antibioticima smiri.Prostata je osetljiva na dodir kada sam isao na pregled.Radio sam i urinokulturu bila negativna ali radjena posle 4 dana od prestanka terapije.A u urinu imao nalaz bakterije malo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Sre Okt 19, 2022 1:34 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 19, 2022 1:21 am
Postovi: 1
Čitam koliko se ljudi muče sa prostatitisom po ovom forumu pa odlučih da i ja napišem svoje iskustvo u nadi da će pomoći bar nekima od njih. Mene je prostatitis mučio s vremena na vreme 20 godina ali sam ga se rešavao veoma lako na „bapski način“. Od nekog rođaka na selu saznao sam da on probleme sa prostatom rešava tako što je greje sa solju koju uvije u krpu a potom je potopi u komovicu ili lozu. Kada sam negde početkom 2000. osetio probleme sa prostatom odmah sam se setio tog rođaka i primenio njegovu metodu. Krpu sa ugrejanom solju sam potapao u komovicu i onako toplu do granice izdržljivosti držao na donjem delu stomaka i na donjem delu leđa. Nakon dva..tri dana ovakve terapije koju sam primenjivao ujutro ili uveče simptomi prostatitisa su obicno prolazili. Moram istaći da su tada bili manje izraženi i da i da se javljao obično samo jedan simptom. Najčešće blagi bol i pritisak u donjem delu leđa ili nešto slično u donjem delu stomaka. Računao sam da će tako biti do kraja života i nadao se da će to biti jedina bolest.....
Međutim kada se muškarac približava 60 tim sve počinje da se pogoršava kada je u pitanju prostata. A onaj ko je već imao probleme oni se očigledno multipliciraju. Tako je meni 7. decembra 2022.odjednom prostata „proradila“ tako što je počela da šalje sve poznate signale a koji vi na ovom forumu opisujete a koji se opisuju i u definiciji bolesti raznih uroloških klinika koje se reklamiraju na netu. Dakle odjednom sam osetio taj tupi bol u leđima i pritisak koji je odmah zatim prelazio u donji deo stomaka a onda isti tupi bol i svrab između skrotuma i anusa a onda svakih nedelju dana i blagi bol u penisu. Sve to je pratilo učestalo mokrenje....buđenje noću. Ukratko nikada gore. Odmah sam krenuo na stari metod lečenja sa zagrejanom solju , međutim to ovaj put prvi put nije pomoglo. Onda su počeli mučni pregledi kod beogradskih i novosadskih urologa kroz koje je većina vas prošla ali oni nisu dali konkretne rezultate. Na krajun dijagnoza „nebakterijski prostatitis“. Kada sam ih pitao šta to znači....odgovor je bio da ga nisu izazvale bakterije. Kada sam upitao šta ga onda izaziva i koji je uzrok odgovor je bio onakakav bih i ja dao . Najlaksi. Uzrok još nije utvrđen. Pa kako onda da ga lečim ako ne znam uzrok?
Narednih osam meseci pokušao sam sve ali sve je bilo džaba. Prvo sa „Ciprocinalom“ a kada ni on nije pomogao onda sam iz Grčke nabavio „Furolin“ koji mi je više pomogao ali se nisam izlečio. Naime nakon 15ak dana su se simptomi ponovo javili. Onda sam od šofera kamiona koji vozi robu za Holandiju uspeo da nabavim „Lugolov rastvor“ i dva meseca se mučio sa njim ali opet ništa. Prvo blago poboljšanje a onda opet po starom. A najgore mi je bilo kada se odjednom javi učestalo mokrenje. Potom sam pokušao sa bundevinim uljem....pa sa polenovim prahom ali opet ništa.To me je dovodilo do ludila što Vam je svima na ovom forumu verovatno poznato. Pokušao sam i sa čajevima čuvenog „Deda Jove sa Romanije“ ali ni oni nisu pomogli. Već sam počeo da sumnjam da imam rak prostate a da lekari nisu mogli da ga otkriju . Život mi je bio upropašten a onda sam na jednom od ovih foruma pronašao da se neko od prostatitisa izlečio petrolejom. Setio sam se priča moje bake koja je pola bolesti lečila petrolejom i poverovao da tu ima nešto. Nabavio sam knjigu od Rusa Malahova o lečenju petrolejom i ugljenikovim jedinjenjima i našao da je po njegovom mišljenju najbolji lek za sve oblike prostatitisa lek koji se zove Todiklark a koji se sastoji iz destilovanog petroleja , crnog oraha , polena i propolisa. Postoji i objašnjenje na kom principu leči prostatu. Naime u crnom orahu sadrži se biomaterija koja se zove „Juglon“ koja ubija sve bakterije a i odvaja zdrave od bolesnih ćelija. Nju kroz nežne slojeve prostate prema objašnjenju Malahova provlači petrolej tako što ga kao konj vuče kroz ćelijsku membranu. Tada Juglon uradi svoje i prostatitis nestaje. Nisam verovao u to ali nisam imao kud. Samo sam znao da ga rade Rusi i Mađari. Zbog ove situacije nisam ni pokušao da ga nađem u Rusiji ali zato jesam u Mađarskoj. Čitav dan sam lutao po Segedinu ali opet ništa. I onda sam slučajno od druga koji je Todiklark nabavio za oca za lečenje šećerne bolesti , jer je i tu jako efikasan , saznao da ga iz Mađarske kod nas donosi gosppodin Pavlović iz Novog Sada. Nazvao sam ga na njegov broj 065 333 5445 i isve ostalo je istorija. Od uništenog života koji sam imao do kraja avgusta za 15 dana sve se izmenilo. Za 20 dana svi simptomi prostatitisa su nestali a lekarski nalazi su svi u redu. Neverovatno. Pijem sada Todiklark po kašiku dva puta nedeljno.....
Sve je sada kao i pre. Ako ikome pomognem od brojnih muškaraca koji boluju od prostatitisa ovim tekstom beskonačno ću biti srećan. Pozdrav svima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Pon Sep 18, 2023 8:30 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 17, 2023 4:50 pm
Postovi: 12
Tablete za potenciju bez recepta - https://euhealth24.com Kupio, probao i mogu reci da deluje i da na kratko zivot deluje savrseno!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 314 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 17, 18, 19, 20, 21

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 38 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: