Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: gubitak zelje za seksom a i jos neki problemi
PostPoslato: Ned Maj 31, 2009 8:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 31, 2009 3:06 am
Postovi: 11
e pa ovako imam 23 godine, i imam veliki problem u zadnjih par meseci osecam da gubim zelju za sexom, ne u potpunosti, ja zelim da imam sex ali ne u istoj meri kao i pre, sve slabije imam jutarnje erekcije i jednostavno se bre ne dize k'o pre :evil: Pre par meseci sam mogao za vece 3,4 puta, a sada samo jednom. e i tu je problem sa zadnje dve partnerke mi se desava da dozivim erekciju i kada treba da penetriram odmah mi "padne", i kada masturbiram nije mi u potpunosti cvrst... i sada znaci ako izdrzim jedan seks to mi je to, posle toga ne moze da se "digne"... Stvarno ne znam sta da radim? svi mi kazu da je problem u glavi.... da nisam zaglavio neku bolest od koje mi se izgubila zelja za sexom i dovodi do problema sa erekcijom?!!?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: gubitak zelje za seksom a i jos neki problemi
PostPoslato: Pon Jun 01, 2009 2:15 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 29, 2008 1:34 am
Postovi: 187
Lokacija: Stara Pazova
gandraNS je napisao:
e pa ovako imam 23 godine, i imam veliki problem u zadnjih par meseci osecam da gubim zelju za sexom, ne u potpunosti, ja zelim da imam sex ali ne u istoj meri kao i pre, sve slabije imam jutarnje erekcije i jednostavno se bre ne dize k'o pre :evil: Pre par meseci sam mogao za vece 3,4 puta, a sada samo jednom. e i tu je problem sa zadnje dve partnerke mi se desava da dozivim erekciju i kada treba da penetriram odmah mi "padne", i kada masturbiram nije mi u potpunosti cvrst... i sada znaci ako izdrzim jedan seks to mi je to, posle toga ne moze da se "digne"... Stvarno ne znam sta da radim? svi mi kazu da je problem u glavi.... da nisam zaglavio neku bolest od koje mi se izgubila zelja za sexom i dovodi do problema sa erekcijom?!!?
Bolest nisi zaglavio sigurno. Ne rece imas li visok krvni pritisak imas li povisen secer? Pijes li nesto od lekova, moras navesti vise o sebi, da li si gojazan itd.
Pozdrav.
ps: nisi jedini, ima nas vise ovde sa istim problemom. Treba da budemo u kontaktu, kako bi pomogli sami sebi.[b]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 01, 2009 7:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 31, 2009 3:06 am
Postovi: 11
nemam problem sa viskom kg, nemam visok secer a ni pritisak, i ne pijem nikakve lekove... i ne znam sta mi je?!?!!?!?!?!?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 39 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: