Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: glupaw problem sa erekcijom
PostPoslato: Uto Jun 02, 2009 4:50 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Maj 31, 2009 2:01 am
Postovi: 51
Imam 18 godina i jos uvek sam nevin. Imao sam strasno veliki broj devojaka ali sam oduvek hteo da mi prvi put bude sa meni veoma posebnom devojkom. Sada kad sam nasao takvu ja ne mogu da imam odnose sa njom jer imam problema sa erekcijom. U wezi smo 7 meseci i volimo se, razumemo se, pricamo, ponekad se svadjamo ali ostajem pri recenici da nam je veza za primer u svakom smislu (osim sexualnom, nazalost).
Ona je 2 godine mladja od mene i imala je cezu od godinu dana pre mene, sucisno je da kazem da nije newina.
Razume da ne mogu, ne kriwi me i trudi se da se ne osetjam lose zbog toga.
Do pre mozda godinu dana sam imao drugu vrstu problema... Bukvalno ako prodjem pored krave, (da ne kazem sta se desi)...
Sada mi je i jutarnja erekcija slaba\jaka, desi se\ ne desi se...
Pored nekih devojaka imam, pored nekih - kao pored moje nemam erekciju. Ona je prva koju zelim i mozda je zelim previse... Imam utisak da problem nije fizicke nego psihicke prirode...
Pomazite mi, sex sa njom za mene ne bi bio samo sex, nego pravo vodjenje ljubavi i zeleo bih to, ne znam kako da kazem ali... Nesto kao "Da njoj bude lepo" mada ne znam ni kako bi bilo...
Inace kada masturbiram, sve je normalno, isto je i kada gledam 18+ filmove (shto radim weoma retko jer nisam zainteresowan za to)...
ako owako (ne)bude ishlo josh mesec dana ostawicu dewojku koju wolim wishe od ziwota. raskinula je sa dechkom sa kojim je bila 3 meseca da bi se pomirila sa mnom. sa njim je imala redowne odnose i znala je da ih sa mnom ne mozce imati. razume ona da sam u problemu i ne ochekuje nishta od mene ali brate 8 meseci smo zajedno ima i ona swoje potrebe... primetio sam je kad se nalozi da samo ustane i prawi se da hoce da pusti pesmu na kompu ili je satro zedna. dewojka krije od mene da se lozi jer zna da cu se ja osecati bedno jer ne mogu da uradim nishta... neam brate ni kinte da idem kod psihologa koji tje uzeti 20e za sat wremena samo da bi mi rekao da treba da se opustim. a pritom ni terapija nece trajati samo jednu seansu. oke, to treba da uradim, ali ne znam to. zamisli kako je kada sa 18 godina izdrzhawash bolesne roditelje koji ne rade, skolujesh se, trpish razne kretene na poslu (konobar), nemash wremena ni za dewojku, a kad imash ne mozesh nishta drugo osim da je poljubish...

Ako neko owo BAREM prochita do kraja bicu mu zahwalan...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 42 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: