Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 47 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Generalno O Higijeni Penisa
PostPoslato: Ned Nov 21, 2010 12:07 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
mislish je napisao:
evo ispade kako je uopste ne vodim racuna o higijeni penisa jedino sta radim operem ga obicnom vodom i to je to nikad nisam prao cajem od kamilice sad se pitam kako to radite -.- bas malo znam o svemu ovome a nisam primijetio nista cudno i kakav je to sapun potreban :/

dovoljno je da ga svakodnevno lepo operes vodom i sapunom, i ispod kozice, i da nakon pranja dobro osusis, i veca filozofija od te nije potrebna...sto se tice sapuna - neki koji je dobrog kvaliteta, neutralan, da nije sumnjivog porekla...npr. mozes da koristis obican decji sapun i to je to...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Generalno O Higijeni Penisa
PostPoslato: Ned Nov 21, 2010 4:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 15, 2010 4:24 am
Postovi: 16
mislim da sapun nije dobar jer sapun isusuje kozu recimo imaju neki niveini proizvodi http://www.nivea.rs/products/show/44238 ili mozda ovo http://www.nivea.rs/products/show/34819 mada cini mi se da je ovo namijenjeno za zene? :/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Generalno O Higijeni Penisa
PostPoslato: Pet Jan 07, 2011 2:18 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 07, 2011 2:02 am
Postovi: 4
zdravo svima. ovako, vec nekoliko godina imam problem sa neprijatnim mirisom iz kanala polnog organa. pio sam raznorazne antibiotike, radio briseve, cajev itd... dok traje terapija antibioticima miris se povlaci i "sve je ok". nekoliko dana po prestanku koriscenja antibiotika miris se ponovo vraca. prostata mi je uvecena i trenutno pijem konprostu. ima li neko da je imao ili resio ovakav problem ili neki prirodan antibiotik??? :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Generalno O Higijeni Penisa
PostPoslato: Pon Jan 10, 2011 7:28 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
da li je to miris bas iz samog kanala ili ispod kozice...postoji li kakva sekrecija iz kanala?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Generalno O Higijeni Penisa
PostPoslato: Uto Jan 11, 2011 5:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 07, 2011 2:02 am
Postovi: 4
bas iz samog kanala. u brisu uretre mi je nadjena mikoplazma. ali vec nekoliko zadnjih briseva je nama. nalazili su mi stafilococ i tako neke mada kazu da je to u normalnoj flori. nema nikakvo curenja i hteo sam da uradim bris na trihomonas ali mi je sluzbnica rekla da ako nema iscedka ne moze da uzme bris (sto i nema). poslednju terapiju sam pio orvazil 400mg 3x2 pa 2x2 pa 1x1, sto je nekih 5-6 kutija.malo je bilo bez problema ali se polako vracaju. trenutno pijem caj od persuna i vise ne znam sta da radim i kome da se obratim za pomoc.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Generalno O Higijeni Penisa
PostPoslato: Pet Maj 11, 2012 10:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 11, 2012 10:06 pm
Postovi: 7
Poz svima.. Imam 22 god. i imam dva problema koji traju bas dugo i volio bih da mi date neke savjete..

Vec duze vremena (godinu dana , mozda i vise) imam problem sa neprijatnim mirisom penisa (glavica).. Bilo me blam da se obratim ljekaru i sve sam se nadao da ce nestati.. Poceo sam se prati 3-5 put na dan.. Ali taj miris se osjeca i dok se kupam i posle kupanja..Najvise se ustvari i osjeca kad ga perem sapunom.. I penis mi je stalno vlazan..Jedino u slucajevima kad stalno drzim kozicu ispod glavica se manje osjeca taj miris...

ali ja imam problem upravo i sa kozicom...Kad mi je penis mali onda mogu lako da je povucem ..cim je malo dignut to mi ide teze..To mi nije prestavljalo problem ali da li je to normalno ?

Molim vas za ozbiljne savjete..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Generalno O Higijeni Penisa
PostPoslato: Sub Maj 12, 2012 2:50 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Maj 12, 2012 1:57 am
Postovi: 171
www.nivea.rs

_________________
w ww. aloeverasrbija . com - proizvodi od aloe vere za imunitet, prirodna kozmetika itd


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Generalno O Higijeni Penisa
PostPoslato: Sub Maj 12, 2012 3:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 11, 2012 10:06 pm
Postovi: 7
Ima li neko savjet za moj problem ???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Generalno O Higijeni Penisa
PostPoslato: Ned Maj 13, 2012 7:21 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
pranje vodom i sapunom treba da bude svakodnevno, pretpostavljam da to dobro istrljas, samo tako se mogu sprati necistoce...ako se i pored pravilne higijene odrzava stalno neprijatan miris treba proveriti postoji li infekcija, posebno posto imas problema sa tesnom kozicom, a to se u svakom slucaju mora resavati, tako da savetujem da se javis na pregled, nemoj to da trpis, moze se lako resiti...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Generalno O Higijeni Penisa
PostPoslato: Pet Maj 18, 2012 10:45 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 11, 2012 10:06 pm
Postovi: 7
Hvala... Ja bas imam neku da kazem strah od toga jer zna da bude neprijatno tokom polnog odnosa i zato sam poceo da perem i po 5-6 puta dnevno ali ne pomaze..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Generalno O Higijeni Penisa
PostPoslato: Sub Maj 19, 2012 1:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 21, 2012 10:46 pm
Postovi: 15
evo ja da kazem da sam prilikom kupanja dok sam imao kozicu koja je stalno bila preko glansa prao samo vodom..tj dok je opusten mogo sam da prevucem kozicu preko glavica i da ga operem samo vodom..bez sapuna itd i nisam imao problema sa neprijatnim mirisom...a sad sam skoro tj pre mesec dana imao operaciju delimicnu cirkumciziju zato sto mi je kozica bila uska pri vrhu i nisam mogo skroz da je prevucem preko glavica u erekciji.. i to se zove fimoza.. i svi koji imaju taj problem treb da se jave kod urologa..da necekaju da dodju u zrelim godinama..sto ranije to bolje..nije nista strasno ni opasno i ne boli...sve se radi u anesteziji...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Generalno O Higijeni Penisa
PostPoslato: Čet Jan 07, 2016 3:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 05, 2016 3:07 pm
Postovi: 14
Imam pitanje. Kako da ga perem sapunom glavicu ili kozicu ispod. A imali kakav prirucnik za pranje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Generalno O Higijeni Penisa
PostPoslato: Sub Jan 09, 2016 5:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 05, 2016 3:07 pm
Postovi: 14
? Kada cu dobiti upustva!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Generalno O Higijeni Penisa
PostPoslato: Sub Jan 09, 2016 6:56 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Кожицу повучеш до краја и поквасиш водом па насапуњаш руком коју си претходно насапуњао. Дакле не стављаш сапун директно на главић и кожицу. Тако ради када се купаш.

Осим претходног, свакодневно треба неколико пута дневно да повучеш кожицу и млаком водом опереш главић и кожицу уз благо трљање прстима.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Generalno O Higijeni Penisa
PostPoslato: Ned Jan 10, 2016 11:57 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 05, 2016 3:07 pm
Postovi: 14
Hvala na upustvima


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 47 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 136 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: