Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 21 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 29, 2005 9:14 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 22, 2005 9:18 pm
Postovi: 931
ixxi je napisao:
Ne mogu ti reći da li je to ta osetljivost o kojoj ti pričaš.Ali ja znam da sam osetljivost stekao posle operacije.U mom slučaju operacija je bila nužna,nije više moglo po starom.Ako je tako kako doktor kaze da će trajati kratko,onda verovatno je to parafimoza,dakle mnogo blaži oblik.Meni je operaciaj trajala 45 minuta,i ne želim da je se prisećam...


Hmmmm.... 45 minuta? Nisam znao da je bila tako drasticna situacija kod tebe ali ocigledno da jeste. Iskreno, nisam ni znao da postoje tako veliki problemi sa tim, to je bila prava pravcata operacija ako je toliko trajala.
Meni rekose intervencija od 3 minuta....

Mozda bih mogao da se raspitam da li je moguce da ta osetljivost koja je kod mene prisutna ima neke veze sa fimozom pa ako ima mozda to i da odradim ali kao sto rekoh, to mi ne smeta sada skoro uopste, kao da mi se koza malo rasirila pa sada lakse ide... na primer, u erekciji mogu da ga navucem skroz preko glavica ali vise ne, s' tim sto koza nece da stoji tu nego se vrati donekle, naravno u seksu je ipak drugacije, jer je i glavic vlazan pa samim tim i koza lakse ide.....

Ta osetljivost mi najvise i smeta, cak i prilikom oralnog seksa.

Da li ti je osetljivost veca ili manja u zavisnosti od erekcije?

Izvini ako cu biti malo indiskretan, ali sto ne zelis da se prisecas operacije?

Da li je bilo jako bolno ili sta?

Citiraj:
I nemoj da me biješ !


Ok, necu, nisi ti los momak! ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 29, 2005 9:21 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 22, 2005 9:18 pm
Postovi: 931
neko_deveti je napisao:
molim za odgovor, imam 17 god i mislio sam ici na operaciju fimoze, ali posle ovh vasih odgovora nisam siguran. kozicu mogu navuci do polovine glavica kada je u erekciji. da li cu moci imati normalne seksualne odnose bez operacije


Ne znam sta da ti kazem, objektivno gledano, smatram da bi to trebalo da se uradi, jer to ipak nije "normalna" pojava, odnosno to je ipak neka vrsta "anomalije" .

Ocigledno je da postoje razlicite vrste fimoze, laksa i teza, ja imam laksu tako da ne znam da li cu raditi.

Sto se tice seksa, mislim da ces moci da imas normalan seks jer ja sam svoj prvi seks imao onda kada jos nisam ni video sopstveni glavic, odnosno tek nakon nekoliko odnosa koza mi se sama od sebe povukla.
Sada uglavnom imam seks sa kondomom i skroz je lose to sto koza od njega ne moze lepo ni da se pomera (zato se i kaze da sa kondomom seks duze traje). Jer, u toku seksa (posebno bez kondoma), glavic ti ovlazi i koza se mnogo lakse povlaci. Mene je na pocetku svog seksualnog zivota malo stipalo dole ukoliko oboje nismo dobro "podmazani" .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 30, 2005 7:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 03, 2005 12:27 pm
Postovi: 10
Pa ovako...ja sam o operaciji čuo sve najlepše,kao nije to ništa brzo se završi i sl. To su mi rekli i na pregledu,ma kao da neću ni osetiti.
Medjutim,ja znam da sam kukavica ali operacija je bila traumatična.Dobio sam neku nazovi anasteziju direktno u ...ali nije vredelo ipak me je bolelo.Ne previše ali taman toliko da me nekoliko puta oblije hladan znoj.Mada sa ove distance ,nije mi uopšte problem da pričam o tome,valjda zato što se sve dobro završilo.
Ali ja ipak mislim da će tvoj slučaj biti daleko lakši,jer ja kad sam pitao doktora koliko će trajati,nije me lagao.Ako tvoj kaže par minuta,mislim da će tako i biti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 30, 2005 11:06 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 22, 2005 9:18 pm
Postovi: 931
Ma vazno je da si ti sada kao nov. :)

Moj moto je da sve sto moze da se resi operacijom nije problem!

Uzivaj i sve najbolje!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Avg 09, 2009 9:21 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 09, 2009 9:15 am
Postovi: 1
ixxi . . .vidim da smo u istom sranju. . .samo sto je meni receno da imam parafimozu pa su me opet operisali duze od pola sata ,nego 15 kako je doktor rekao . . .mene samo zanima . . .da li ti imas ili da li si imao kao neki debeli poluprsten koji se proteze do onog mosta sto spaja kozicu i glavic,i da li ti je po njemu ili jeste konac ? . izvinjavam se sto ne koristim strucne izraze al jbg . jeste da nemam kozicu i da mi je glavic osetljiv sto mi ne prija . ali to me plasi vise od svega .nisam spavao prvo vece kad mi je doktor rekao da sam skinem zavoj. posto sam kod njega se previo 4 puta na svaka dva dana . brinem ,ako neko moze da mi kaze nesto ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Avg 10, 2009 6:50 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
cao,velika tema o fimozi postoji kao LEPLJIVA.

zato ovu zatvaram da se ne bi dupliralo i da bi sve o fimozi bilo sazeto na jednom mestu,i pregledno.

cao

:)

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 21 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 60 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: