Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Erektivna disfunkcija, bol u stomaku, kicni, nogama.
PostPoslato: Sre Feb 28, 2018 11:26 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 22, 2018 2:38 am
Postovi: 1
Pozdrav,

Imam 30 godina i bavim se poslom koji iziskuje mnogo sedenja.
Sad je to uzelo danak, i krenuli su problemi.
Sve je krenulo pocetkom oktobra kada mi je krenuo kamen iz bubrega, nakon izbacivanja kamena, i redovnih uroloskih pregleda poceli su "cudni bolovi" u sedalnom delu i kicmi.
Imam erektivnu disfunkciju, tj, imam erekciju koja je mlitava i kratko traje, dok je osecaj u penisu smanjen. Desava se da se telo penisa ukruti do neke mere dok je glavic potpuno mlitav i na njemu slabo sta osecam. Bol, vise kao osecaj prehlade od pupka ka penisu, je stalno prisutni. Zarenje oko " korena penisa" i bol u testisima se takodje javljaju. Taj bol se takodje prostire od repne kosti-anusa, ka debelom mesu i niz noge, a seva i u testise. Da napomenem, bio sam kod urologa, odradjen mi je transrektalni ultrazvuk prostate, ultra zvuk testisa, urino i spermokultura, RTG abdomena, krv, svi nalazi su super i po misljenju urologa nema problema. Taj osecaj prehlade u stomaku mi stvara osecaj kao da treba da ispraznim creva a kad dodjem na solju nema nista. Izgled stolice je normalan, nema promena. Takodje imam uraslu dlaku u predelu repne kosti koja nije upaljena a moja lekarka opste prakse me savetuje da je ne diram dok se ne upali. Imam i unutrasnji hemoroid koji nije aktivan, ne pece, ne svrbi, ne krvari. Al opet taj osecaj neke prehlade od anusa i medjunozija je prisutan. A sa prostatom sve uredu. Upravo sam dosao od fizijatra, odradio RTG kicme, imam ispravljenu lordozu lubalne kicme. Blago suzen Iv prostor u visini VL1-2 i VL 2-3, pocetni znaci utisnuca naspramnih pokrovnih povrsina na VL 4. Ocuvana konfiguracija prsljanskh tela. Ona veruje da erektivna disfunkcija i bolovi mogu da proizidju iz ukljestenja i stresa na zivce tog lubalnog i sedalnog dela. Takodje veruje da mi je slomljena repna kost pri padu sa vratila pre 2 godine i da je zarasla na unutra.

Koji sam ja raspad :D

Interesuje me da li je neko imao slicnih problema, bolova i slicno. Da su mu nalazi super a ima erektivnu disfunkciju i bolove u testisima, debelom mesu, preponama, stomaku, itd?
Da nije neka pola bolest, ili neki problem za nekim zapaljenjem zivaca?
Sta bi moglo da bude i odakle krenuti?
Hvala svima na savetima unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Erektivna disfunkcija, bol u stomaku, kicni, nogama.
PostPoslato: Sre Feb 28, 2018 11:38 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
То ти је све од кичме и мораш одмах то да решаваш да не почне да се компликује. Мислим да ти је "Истеки" једино решење: http://www.aca.rs/index.html?stranica=saveti/zdravlje/kicma

Обавезно погледај апликацију коју спомињем у овом тексту: http://www.aca.rs/index.html?stranica=saveti/zdravlje/kicma_2

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 39 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: