Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Deblja VENA na penisu i BOL.
PostPoslato: Pet Mar 25, 2016 1:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 25, 2016 1:08 pm
Postovi: 2
Pozdrav svima.

Sad me vec pomalo muka i psiha natjerase da zatrazim od vas "pomoc". Prije nego li postavim pitanje moram reci da nisam upucen u strucnu terminologiju, pa cu neke stvari opisati sto bi se reklo "narodski", nadam se da ste me razumjeli.

Naime, prije otprilike sedam dana primjetio sam sa donje strane penisa kao naboranu kozu, kao da ima nesto ispod koze (dakle na desnoj strani ispod penisa, blize glavicu). Posmatrajuci lijevu polovicu donje strane penisa koja je ok, na desnoj je ta pojava izrazena, posebno kada je penis u stanju erekcije.

Medjutim, juce sam primjetio jako izrazenu venu sa gornje strane penisa koja ide od korijena prema glavicu, ali negdje na sredini penisa skrece udesno i ide ka donjoj strani sve do ove pojave sto sam gore naveo, do tog naboranog dijela sto se nalazi blize glavicu. U stanju erekcije ova vena me boli kada je pritisnem prstom, a posebno u dijelu koji je blize tijelu (to je valjda korijen penisa) tamo gdje ona nestaje.

Ova vena se vidi i kada mi je penis u opustenom stanju (ne znam koji termin se upotrebljava). Zelim istaci da tu venu nikad prije nisam imao, cak sam se i prepao kada sam je juce ugledao.

Od sinoc pijem svakakve cajeve, bol mi postoji, nije konstanta. Nekako je u fazonu, kada ne mislim na to kao da mi nije nista, a cim pomislim javlja se ta neka mala bol, kao neko peckanje, kao neko probadanje iglom, trenutno je prisutna i nije jaka bol. Medjutim od jutros me i stomak nesto muci, nekakva bol u stomaku koju evo trenutno nemam. Mozda se opet kasnije pojavi.


Malo sam istrazivao na internetu sta bi to moglo biti, ali i nisam bas pronasao nesto slicno.
Zelim istaci da sam zadnjih 10-15 dana bio izlozen hladnoci, inace imam slabu cirkulaciju, ali posljednjih dana sam imao stalno hladne noge i ruke. Pa se tjesim da nije neka prehlada.

Nezgodno mi je ovo spomenuti u porodici, pa vas takodje zelim pitati da li je ovo nesto alarmantno ili mogu pricekati jos koji dan da ne idem doktoru. Iskreno, ona vena sa gornje strane me plasi.


Hvala vam unaprijed.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Deblja VENA na penisu i BOL.
PostPoslato: Uto Mar 29, 2016 12:34 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 25, 2016 1:08 pm
Postovi: 2
Ima li iko da moze reci bilo sta povodom ovoga?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 42 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: