Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Crvenilo na kozici i na glavicu
PostPoslato: Čet Okt 03, 2013 2:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 03, 2013 2:14 pm
Postovi: 2
Pozdrav. Imam pitanje, kao i svi ovde.

Naime imao sam odnos sa devojkom pre 10 dana, kao i obično. U dugoj smo vezi i imamo nezaštićen odnos.

Posle tog odnosa, ona se žalila na peckanje, a ja sam posle nekoliko dana dobio "nešto". Naime pojavilo se crvenilo na glansu i prepucijumu u vidu sitnih skoro nevidljivih crvenih tačkica koje su činile crvenilo koje je najizraženije bilo na gornjem delu glansa, gledano iz vlasnikovog tj. mog ugla. Takođe pojavio se neprijatan miris.
Nije bilo nikakvog peckanja ni tada a ni sada. Sutradan sam kupio Kansen kremu 2% i počeo da mažem. Okolno crvenilo i crvenilo na prepucijumu je nestalo u roku od max. 2 dana ali je na gornjem delu glansa gde je bilo najjače, ostala kao bledoroze fleka neravnomernog oblika, jedva da je crvenija od redovne boje glansa. Neprijatan miris je nestao takođe jako brzo, već posle 2-3 nanošenja Kansena, za higijenu sam inače koristio Dove Original sapun, a sada sam počeo sa Nivea Intimo kupkom. Nikada nisam imao ovakav problem. Danas sam gotovo na kraju prve tube Kansena pa razmišljam šta dalje.
Nisam masturbirao od kada su mi se pojavili simptomi do danas, i posle toga sam primetio malo pojačano crvenilo na tom mestu koje je bilo bledoroze. I dalje nema nikakvog peckanja niti nelagodnosti, svraba. Liči na iritativni dermatitis ali se već smanjuje tako da ja mislim da je infekcija izlečena, ali hoću da budem siguran.

Da li je moguće da se ta koža koja je bila najpogođenija infekcijom još mlada, pa je zato malo crvenija i tako je reagovala na masturbaciju ili je možda bolje da se ipak obratim lekaru? Koliko obično traje tretman antigljivičnim mazalicama? Znam da je prošlo tek 8-9 dana kako mažem, možda ja očekuje da to nestane preko noći, u uputstvu piše da treba nastaviti terapiju i do 10 dana nakon nestanka simptoma.

Što se devojke tiče, njoj su svi simptomi nestali, koristila je 2 ture vaginaleta i peckanje je nestalo. Nismo imali odnose od tada.

I ja pitam svašta, logično je da treba oboje da odemo na preglede i briseve.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crvenilo na kozici i na glavicu
PostPoslato: Čet Okt 03, 2013 2:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 03, 2013 2:14 pm
Postovi: 2
Takođe da li može biti previše Kansena? Ja nisam štedeo a i često sam menjao, bar 3x dnevno isperem i namažem nanovo. Da li to možda može da prouzrokuje negativan efekat? U uputstvu kaže da nisu kontraindikovane veće količine leka. Posle par dana sam smanji količinu ali sam zadržao čestu promenu masti u toku dana.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 38 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: