Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: crvenilo i blagi otok vrha glavica gde izlazi urin
PostPoslato: Pon Jan 12, 2009 6:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 12, 2009 6:33 pm
Postovi: 2
molim vas da neko nesto vise kaze o tome....:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jan 12, 2009 7:31 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Al si se pretrgao sa podatcima.

Napishi od kad, kada, ima li drugih tegoba, uchestalog ili smanjenog mokrenja, bola pri istom, godishte, sex odnosi...

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: hvala u napred
PostPoslato: Pon Jan 12, 2009 8:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 12, 2009 6:33 pm
Postovi: 2
evo ovako imam 21 godinu imao sam crvene tackice po glansu .mazao sam daktanol masti kanesten nakon 8 dana su nestale tackice ali mi se javio problem druge prirode ........blagi bol pri mokrenju tj samo na vrhu glavica gde izlazi mokraca ne samo pri mokrenju nego u opste testisi su normalne velicine i sve ostalo funkcionise normalno :oops: molim za savet ili sugestiju.

Isao sam kod lekara opste prakse malo pre i dao mi je uput za urologa kaze da ne bi bilo lose da se odradi bris glansa i uretre..sta mislite o tome???? I sta moze ovo biti????


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jan 12, 2009 8:57 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
bris ce pokazati sve. ne panichi i otidji shto pre kod urologa.

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ne znam sta da ti kazemmmmm
PostPoslato: Pon Jan 12, 2009 8:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 12, 2009 8:54 pm
Postovi: 24
ja stavno ne znam sta ovo moze da bude ali pitacu nekog stucnjaka pa cu probati da saznam.........Imao sam i ja istih problema ali ne znam sta je to kod tebe!!!! bez panike sve se da resiti :roll: :D :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jan 12, 2009 9:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 12, 2009 8:54 pm
Postovi: 24
za tamaraft molim te reci mi jel si ti doktor i sta ovo po ovim simtomima moze biti?? imam ih i ja site bukvalno ali sam vojnik i ne mogu da se lecim u domu zravlja jel nisam osiguram morao bi na VMC u beograd a ja sam i povincije u napred hvala :roll: :roll: :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jan 12, 2009 9:10 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
bakterijsko ili gljivichno zapaljenje, losha higijena, prehlada, nezashticeni odnosi, prljave kupaonice i wc sholje, nisi ni prvi ni poslednji vojnik koji ima ovakvu infekciju.

A kako mislish ne mozesh da se lechish? i zashto bi morao da dolazish na vma? ne razumem!! vojnik si i bilo koji vmc moze da te primi a u krajnjem sluchaju odvori jedan dan da dojesh na vma na pregled, mislim, zako ti je stalo da se izlechish....

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jan 12, 2009 9:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 12, 2009 8:54 pm
Postovi: 24
spavao sam sa devojkom ne svojom :oops: a sa svojom nisam jel ne znam sta je a jel si ti doktor??? da li je to nesto prelazno......bris uretre jel je bolan i koliko traje vremenski sejanje brisa tj za koliko ce stici rezultati!!!!

Higijenu vodim urednu dali moze da bude iritacija od kanesten masti ili daktanola (vaginalnog od 2 posto) nisam redovan vojnik vec civil a iz arandjelovca sam a ovde nema vmc-a molim te posavetuj me blize i sta je to moglo biti sto mi je izaslo posle sexa sa tom osobom??? Mislim na cpvenilo na glancu par kekih jako crvenih tackica a devojka je koristila vaginalete a ja nisam znao mozda neka iritacija od toga ona je imala pojacan sekret!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jan 14, 2009 1:39 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Apr 12, 2007 8:52 pm
Postovi: 547
Nije doktor, a i da jeste ne moze ti nista reci preko neta, moras na pregled. Ako ne mozes to da izvedes idi u neku privatnu laboratoriju, uradi bris glansa, uretralni bris, mozes da uradis i pregled urina.
Bris se radi 2 -3 dana.
Kondom glavu cuva!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: za Djuu
PostPoslato: Ned Jan 18, 2009 10:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 12, 2009 8:54 pm
Postovi: 24
Ovako bio sam kod urologa pregledao me je i rekao na nije nista srasno nije mi uzimao bris glansa niti uretre ja sam insistirao ali me je odbio i dao mi je vibramicin od 100mg da pijem 10 dana po jednu dnevno posle obroka za sad ne vidim neke bitnije promene a pijem ga vec 5 dana tj popio sam jednu kutiju koja ima 5 kapsula pitao sam ga da li moze da se desi da je hlamidija nije mi nista jasno rekao samo da pijem vibramicin i ako se ne povuce da je ponovo javimm.........nije mi bash najjasniji bio ali ok sta da se radi pridrzam sae terapije pa su videti.....devoka sakojom sam imao odnos ima decka vec 3 godine i njem decko nikada nije imao problema nikakvih .............jako sam zabrinut samo se nadam da nijsu neki kondilomu u pocetnoj fazi jedinio se njih plasim sta mislite sta mi je ciniti u NAPRED ZAHVALAN :( :( :( :(


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 54 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: