Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 263 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 11, 2009 10:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 31, 2009 12:38 pm
Postovi: 4
voxpopuli je napisao:
Bio bih zahvalan ako bi mi neko ko je već radio bris glansa penisa rekao gde to može da se uradi bez da se prethodno ide kod doktora opšte prakse.


Ja sam nedavno radio bris glansa, pa da ti odgovorim.
Nadji neku od privatnih laboratorija i zovi ih telefonom da se informises. Cena je oko 350din ili tako nesto.
Postupak nit je bolan, niti neprijatan. Bris uretre je malo neprijatniji.
Dakle nadji Hexalab ili neku drugu laboratoriju, telefonom ce ti reci gde, sta, kad, kako, koliko...
Mnogo prosto :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 20, 2009 12:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 22, 2003 2:00 am
Postovi: 2
i meni su nasli zurku prilikom brisa glansa.

osetljivo i na ciprocinal i na panklav. po vama koje je bolje piti? i da li je efikasnije primati injekcije umesto tableta?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: crvena fleka
PostPoslato: Ned Apr 05, 2009 11:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 05, 2009 11:43 pm
Postovi: 1
evo i ja da se priajavim da imam vec nedelju dana jednu crvenu fleku ovlno ili okruglog oblika tj. 2 sa ove strane ulaza u mokracni kanal na glavicu penisa. One su u ravni sa sluzokozom okolnom
I ozenjen sam imam stalnog seksualnog patnera frka mi je. A n znam sta je i koja je terapija. Da li palitrex ili neki drugi antibiotik. Da li pomazu neke masti protiv gljivica ili...?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 13, 2009 12:59 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 13, 2009 12:58 am
Postovi: 2
cao svima, imam crvene tackice u nepravilnom krugu oko rupice na glavicu, da li neko moze da mi kaze nesto vise o tome? nisam imao odnose skoro a i nikada nisam imao bez kondoma :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 13, 2009 6:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 13, 2009 12:58 am
Postovi: 2
setio sam se da sam jednom kada sam imao gljivice na butinama dobio mycoseb sampon, imam trenutno jedan kuci pa me zanima da li se sme koristiti u vezi sa mojom prethodnom porukom ovde?



pera kojot supergenije je napisao:
cao svima, imam crvene tackice u nepravilnom krugu oko rupice na glavicu, da li neko moze da mi kaze nesto vise o tome? nisam imao odnose skoro a i nikada nisam imao bez kondoma :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jun 17, 2009 5:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 17, 2009 5:00 pm
Postovi: 4
Lokacija: Beograd
Nazalost i ja sam imao problem sa crvenim tackicam javi te se lekaru ... u glavnom resava krema ali kod mene je resila operacija :D to jest uklanjanje kozice :( bedak nije strasno ae poz ..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 13, 2009 6:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 13, 2009 6:44 pm
Postovi: 1
Pozdrav ljudi,Pre dva meseca posle odnosa sa devojkom pojavile su mi se crvene tackice na glavicu penisa,samoinicijalno sam koristio kremu canesten i one su nestale posle 6-7 dana nastavio sam terapiju dok nisam iskoristio celu kremu jer slican problem sam imao i pre dve godine i tad je posle terapije sve bilo u redu,devojka je otisla kod ginekologa da se proveri i ispostavilo se da ima kondilome,ja sam prestao sa terapijom i nisu se pojavljivale do sledeceg odnosa sa drugom devojkom,znaci kad imam odnos i odmah posle njega se pokazu tackice ali sutra ih vec nema iako ponekad namazem kremu posle odnosa jer mi ublazavaju svrab,od tad kozica a i sam glavic kao da su drugaciji kao da su smezurani ,ponekad me pecka i svrbi,redovno odrzavam higijenu,bio sam kod Urologa u Zemunskoj bolnici sve sam mu ispricao i on mi je rekao da je sve ok i da ne moram da brinem jer je to navodno moglo da se desi iz bilo kog razloga i da nemam kondilome da sam zdrav i da ne brinem,sad nisam pametan da li da verujem doktoru ili da odem kod nekog privatnog da uradim bris i proverim se jos jednom ?pomoc ljudi...xvala unapred...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 14, 2009 10:23 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Kondilomi ne mogu tek tako da nestanu na par dana i da se opet pojave,i opet nestanu.Kad se jednom pojave,oni ostaju tu i rastu.Tako da to sto imas nisu kondilomi.
A ti sad odluci vec sam sta ces.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 17, 2009 3:34 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 17, 2009 3:10 am
Postovi: 2
cao,imam problem pa pre nego shto krenem kod doktora,hocu da vas pitam par stvari...ovako ranije sa 16-17 godina pojavilo mi se blago crvenilo na penisu(glavicu),poshto tada nisam imao nikakve odnose sa devojkom mislio sam da je to sasvim normalno...imao sam neko vreme ali mi se pojavi posle masturbiranja :),shalu na stranu...mislio sam da je to sasvim normalno pa nisam hteo da pravim nikakvu frku,sada imam 18,i spavao sam sa devojkom(ne istom) vishe puta SA KONDOMOM,pre nekih 2 meseca sam prvi put imao odnose bez,posle toga mi se pojavilo na istom mestu crvenilo ali konstantno...sada mi se proshirilo,e sad da ne bih postavljao glupa pitanja shta je to,poshto ne mozhete nista da mi kazhete bez nalaza,hteo bih da vas pitam kako se struchno kazhe glavic,jeste pomalo smeshno,ali hocu da idem kod struchnog lica pa mi je pomalo glupo,i da,kod koga bi trebao da idem,kod dermatologa?poshto bi trebao da uzmem uput od doktora opste stuke...znachi zanimaju me 2 stvari,naziv glavica i kojem specijalisti da se obratim i gde se to nalazi u Beogradu,ako nije problem da mi odgovorite...
unapred hvala !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 17, 2009 5:18 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
glavic- GLANS PENIS ali slobodno mozes da ga zoves glavic,niko ne ocekuje od tebe da znas latinski.

lekar-UROLOG,,,sve jedno koji i u kojoj ustanovi.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 17, 2009 5:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 17, 2009 3:10 am
Postovi: 2
dom zdravlja ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 17, 2009 6:11 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
u domu zdravlja mozesh dobiti uput za urologa, obrati se svom lekaru opshte prakse koji ce napisati uputnicu za urologa.

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Sub Jul 25, 2009 11:32 am 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Vragolasta Amfibija je napisao:
Postovani forumasi,o crvenim tackicama na vasem polnom organu,molim pisite ovde.Ovaj problem je toliko cest da se nedeljno otvori po minimum 7 topika na tu temu.
Crvene tackice na penisu NE MOGU se dijagnostifikovati bez laboratorijskih ispitivanja kao sto su nalaz mokrace i bris glansa penisa (minimum) tako da je izlisno da trazite savete za "prezivljavanje do ponedeljka kada cete otici lekaru" kao i savete koje lekove da koristite.
Na forumu se o tome dosta pisalo pa pre nego sto postujete ovde,molim,pretrazite forum gde cete naci dosta korisnih saveta.

Sve teme koje budu sa ovom sadrzinom van ove,bice zakljucane


OVO SE ODNOSI I NA BELE,ZUTE I TACKICE SVIH OSTALIH MOGUCIH BOJA,TAKODJE NA SITNE BUBULJICE,TUFNICE,FLEKICE I OSTALE VIZUELNE PROMENE NA VASIM CENJENIM !!!

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Sre Avg 26, 2009 3:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 26, 2009 2:53 pm
Postovi: 3
MOLIM ZA POMOC Vragolasta Amfibija!!!!!!
Ovako bice ovo podugacak clanak...;)
Sa devojkom sam u monogamnoj vezi vec 2godine i 7 meseci...i ona je meni prva i ja sam njoj prvi
Pocelo je pre skoro godinu dana,ne secam se tacno da li posle odnosa sa devojkom ili posle mastrubiranja,ali pojavilo mi se crvenilo i crvene tacke po glavicu,svrbelo me je i nije peckalo koliko se secam!U pocetku nisam obracao paznju na to javljalo se i brzo prolazilo..otprilike kad se pogorsa mi prestanemo sa odnosima na jedno nedelju dana dok se ne izgubi i onda nastavimo ali opet se javljalo...i tako par meseci sve sam mislio izgubice se to je mozda zbog iritacije...posto sam dosta mastrubirao i posle mastrubiranja mi je izlazilo ,cinimi se vise nego posle odnosa sa devojkom! I odem ja na net i nadjem neke neke stvari i vidim da posledice mogu biti ozbiljne,lekar opste prakse me uputi kod dermatologa i on mi prepise Elocom mast 7-8 dana terapije 2 puta dnevno i bez odnosa!Ta mast mi je malo pomogla, samo mi je crvenilo i crv tacke prolazilo malo brze,nakon 7 dana mi se sve povuklo i vodili smo ljubaav normalno nekih 10ak dana i onda opet,i kako sam mislio da je proslo ono mi se opet vracalo i ja sam mazao...i onda sam opet ostisao kod dermatologa i on me je uputio u Dzordza Vasingtona u Bg- Gradski zavod za kozne i venericne bolesti
Tamo su mi izvadili bris 1 put i nisu nasli nikakve bakterije samo su mi leukociti bili povecani,mislim da su bili dosta povecani! Prepisana mi je krema Triderm!I kontrola za 7 dana na koju ja nisam otisao kad sam budala!
krema mi je pomagala odlicno,kako je namazem u roku od 1 dana i manje mi je sve prolazilo ,ali sam primetio ne sada vec i ranije da mi prilikom erekcije glavic(ne znam strucni naziv)crveni da pocrveni kao da sam ga obojio u crveno,i nakon odnosa mi je veoma crven.I tako stalno nakon odnosa ja namazem i on bude ok,ali sam pikmetio da mi posle mastrubiranja ma makar to i bilo 5 sekundi da mi se javljalo crvenilo i svrab i crv tacke u toku dana!Triderm sam koristio ne savaki dan ali kad zatreba jer mi je pomagao i sve se gubilo nakon mazanja.
Poisto nisam bio kuci nisam otisao na kontrolu i koistio sam kremu triderm skoro 2 meseca i pre nekoliko dana odem ja opet i tamo mi kazu da nisam smeo da je mazem toliko dugo...i odem na 2 bris jer je doktorka sumljala na HLAMIDIJU.
REZULTATI BRISA:
BRIS GLANSA -spore candide nisu nadjene;
PREGLED URETALNOG SEKRETA-Malo plocastog epitela i leukocita
Terapija Gentamycin ung 2xdnevno i Uvin caj
E sad i ja sam se uplasio da nije hlamidija gledao sam simptome i od svega ja imam samo crvenilo i te tacke,mada mi se tacke ponekad i nisu javljale!
Trenutno stanje se poboljsava ali polako u 2 prosla dana mi se stanje malo poboljsalo imam jos uvek crvenilo i na glavicu i na kozici ispod, malo crv tacki i svrab koji es gubi polako..
Doktorka mi je rekla da nije hlamidija,sta mislite vi sta moze biti ovo,toliko dugo se patim sa ovim upadam u depresiju polako ne znam hocu li se izleciti..Taman kad se izgubi ono mi se vraca...ne znam vise sta da radim
PS: Devojka je isla na pregled ginekoloski i mislim da je i ona vadila bris i sve je bilo ok nista nisu nasli...
Molim za odgovor!
Hvala unapred!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Pet Avg 28, 2009 6:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 26, 2009 10:18 pm
Postovi: 3
Hmmmm,pozdrav,
Meni su se pojavile crvene tacke na glancu i jedna malo veca (kao ostrvce),znaci nisu mehurici.Ima crvenili i na kozi koja pokriva glans.
Nema nikakvog ne priatnog mirisa,iscedka ili svraba,samo malo peckanje pri mokrenju.
Da li neko zna sta ovo moze biti?
Svakako idem kod urologa,zakazano mi je tek za nedelju dana :evil:
Samo me zanima da li je neko imao slicna iskusva ili zna sta moze biti?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 263 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 59 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: