Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 263 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 14, 15, 16, 17, 18
Autor Poruka
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Pet Jan 26, 2018 10:26 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 26, 2016 10:06 am
Postovi: 7
to su vam verovatno gljivice na penisu probajte www.manintimo.com siguran sam da ce vam resiti problem
pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Pet Jul 27, 2018 2:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 27, 2018 2:46 pm
Postovi: 1
Postovani,
vec par dana imam sledeci problem.
U opustenom stanju na glavicu nema nikakvih promena, medjutim pri erekciji pojavljuju mi se kao bubuljicice, koje su iste boje kao glavic i neravnine po glavicu kao ispucalost. Uzeo sam samoinicijativno kanesten da koristim jer sam skoro imao oralni sex sa devojkom koju ne poznajem najbolje. Svaki savet bi mi bio od velikog znacaja!
Da napomenem, nikakav bol, pecenje niti bilo kakve druge simptome nemam, samo sto to tako izgleda. Oblik tih pojava je kao kada se najezi koza. One se cek ne mogu ni napipati, glavic je gladak u predelu njih.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Čet Sep 27, 2018 4:08 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 27, 2018 3:51 am
Postovi: 3
www.mojamedicina.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Ned Dec 23, 2018 2:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 23, 2018 2:04 pm
Postovi: 2
Pozdrav, zamolio bih za pomoc takodje ako je neko imao slican problem ili mi moze reci sta je. Primetio sam danas da nakon masturbacije da imam dve crvenkaste tacke na penisu nize od glavica, ali sa spolja na kozi. One su bile vece i crvenkaste boje. Medjutim nakon erekcije, te tacke su ostale na istom mestu ali su se smanjile i presle u braonkastu boju. Nisam ih ranije pre nikad vidjao i potpuno su me zaprepastile. Nisam imao seksualne odnose dosad. Da li moze neko reci sta bi to moglo biti, da li je u pitanju neka bolest ili infekcija ili ne daj Boze rak. Hvala na pomoci unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Uto Dec 25, 2018 12:39 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 04, 2018 12:55 pm
Postovi: 18
Mirko999 je napisao:
Pozdrav, zamolio bih za pomoc takodje ako je neko imao slican problem ili mi moze reci sta je. Primetio sam danas da nakon masturbacije da imam dve crvenkaste tacke na penisu nize od glavica, ali sa spolja na kozi. One su bile vece i crvenkaste boje. Medjutim nakon erekcije, te tacke su ostale na istom mestu ali su se smanjile i presle u braonkastu boju. Nisam ih ranije pre nikad vidjao i potpuno su me zaprepastile. Nisam imao seksualne odnose dosad. Da li moze neko reci sta bi to moglo biti, da li je u pitanju neka bolest ili infekcija ili ne daj Boze rak. Hvala na pomoci unapred.


Možda su ti popucali kapilari od masturbacije ili si ogulio kožu. Da li osećaš neke bolove na dodir na tom mestu?

Možeš da postaviš slike pa će neko možda moći da ti preciznije kaže šta je.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Čet Dec 27, 2018 7:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 23, 2018 2:04 pm
Postovi: 2
rain-man je napisao:

Možda su ti popucali kapilari od masturbacije ili si ogulio kožu. Da li osećaš neke bolove na dodir na tom mestu?

Možeš da postaviš slike pa će neko možda moći da ti preciznije kaže šta je.


Pozdrav, hvala na odgovoru. Izgleda da su bili u pitanju kapilari, jer je nakon par dana samo iscezlo. Zato sam se vratio da ostavim komentar da ukoliko se nekome slicno desi ne treba da brine.

Jos jednom hvala onome ko je pokrenuo ovaj forum i na komentarima ljudi koji svojim znanjem zele da pomognu, jer zaista puno znaci da covek moze negde da postavi pitanje i pre svega anonimno,jer se vecina nas stidi da javno istupi i kaze problem koji ga muci ili da ode kod lekara, a ovde moze bar okvirno da vidi da li je to u pitanju nesto ozbiljnije ili ne, gledajuci da li je neko imao slicno iskustvo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Ned Maj 03, 2020 6:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 04, 2010 3:15 pm
Postovi: 11
Zdravo svima,

Pre nekih mesec dana pojavile su mi se 4 tačke na glaviću penisa.
S obzirom na trenutnu situaciju u zdravstvu, ne uspevam da dodjem do svog urologa, pa molim za savet šta mi je činiti. Pre desetak godina sam imao nešto slično i kombinacija nistatina i didermala mi je pomogla, da li je to možda dobra ideja? Hvala.

Link ka slikama: https://imgur.com/a/vGn6PXT

Hvala još jednom!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Pet Sep 22, 2023 5:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 22, 2023 4:59 pm
Postovi: 1
Pozdrav!
Pre 8 dana sam imao odnose sa novom devojkom bez zastite. Sutra dan mi se pojavilo crvenilo i svrab na glansu. Kao i male krastice u regiji stomaka iznad penisa. Moram da napomenem da nisam bio u mogucnosti da izvrsim higijenu nakon odnosa. Mazao sam canisten vaginalnu kremu po glansu i pantenol po stomaku. Posle 3,4 dana crvenilo je prestalo,po nekad malo svrbi, dok su na stomaku krastice nestale. Radio sam bris glansa, rezultati mi stigose malocas pa ako ima neko strucniji ko zna da iscita, i predlozi sta dalje bio bih mu bas zahvalan. Evo rezultata u linku.
https://dodaj.rs/image/tLv255


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 263 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 31 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: