Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 263 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Sub Jun 14, 2014 8:27 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 16, 2013 5:02 pm
Postovi: 5
Dobio sam Ovcije boginje,pa sam dobio isto plikove na penisu,dali je to normalno,ili ne?

Read more: urologija/boginje-penisu-t54271.html#ixzz34amxLUK4


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Sub Jun 14, 2014 6:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 14, 2014 6:31 pm
Postovi: 1
Moze li mi neko reci kako da resim problem koji mi se pojavio na glavicu?
http://postimg.org/image/slq4xxx8p/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Pon Jun 30, 2014 3:25 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 30, 2014 3:11 am
Postovi: 5
Imao sam oralni i vaginalni seks bez kondoma sa devojkom koja nije imala sekaualne odnose pre mene. Primetio sam sitniju ogrebotinu na glavicu i pomislio da je to mozda od zuba. Kasnije sam masturbirao i posle nekih pola sata su mi se pojavile crvene tacke na glavicu. Da li je to samo iritacija ili nesto vise? Ima li potrebe da posetim doktora? :S Inace pre par nedelja mi se zalila da je svrbi, pece vagina.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Pon Jun 30, 2014 12:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 30, 2014 12:25 pm
Postovi: 1
Imam isto problem s crvenim tackicama.
Imao zasticen i nezasticen sex s partnerkom.
Masturbiram isto povremeno.
Kad vodim higijenu koristim uglavnom antibakterijske sapune, skoro sam promijenio brend sa Protex-a na Lahor-ov ...
Mimo izgleda, ne osjecam nista.

Tackice su mi tu vec mjesec dana, prvo su bile jedva primjetne, sad vec nekako okupiraju glavic i prave mikronske rane sto sam tek sa slike vidio, golim okom se to ne vidi.

Evo dvije slike
Slika
Slika


Sta moze biti?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Sre Jul 02, 2014 3:56 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
@swaba99: da, mogu se javiti promene i tu...da li su ti se povukle, proslo je sad vec neko vreme od tvoje poruke?

@gavra900: sta te konkretno brine?

@gostbre: moze biti i samo iritacija, ali to se obicno brzo povuce, sutradan obicno to prestane...ali svaki nezasticeni odnos nosi rizik od neke infekcije, ako imas tegobe i dalje mozes se javiti na pregled da se urade analize...bez znalaiza se ne moze znati da li postoji infekcija...

@GMP: ove belicaste tackice na ivici glavica, ako na njih mislis, nisu nikakva bolest i normalna su pojava na penisu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Sre Jul 02, 2014 6:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 30, 2014 3:11 am
Postovi: 5
@Dr011: Crvene tacke su se povukle do jutra. Ogrebotina je ostala. Citao sam o mogucnostima da bakterije udju preko nje, tako da svaki put kad odem u wc operem glavic sapunom. Da li ima potrebe da se javim doktoru? Sta je vas savet?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Sre Jul 02, 2014 8:11 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
postoje infekcije koje se prenose nezasticenim odnosima a da ih i ne vidis spolja, pogotovo kad postoje neke povrede onda je tu ulazak za uzrocnike olaksan, i tu je jedini pravi savet ako zelis da budes miran da se uradi testiranje na seksualno prenosive bolesti...
odrzavaj dobro higijenu, ubuduce koristi zastitu, a ako zelis da budes siguran, kao sto rekoh, jedino se moze laboratorijski utvrditi...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Čet Jul 03, 2014 2:49 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 30, 2014 3:11 am
Postovi: 5
@Dr011: A da li postoji mogucnost zaraze a da to nisu polne bolesti?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Čet Jul 03, 2014 2:50 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 30, 2014 3:11 am
Postovi: 5
@Dr011: A da li postoji mogucnost zaraze a da to nisu polne bolesti?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Čet Jul 03, 2014 3:47 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 30, 2014 3:11 am
Postovi: 5
I jos nesto. Na kojoj privatnoj klinici u Nisu se rade testovi na polno prenosive bolesti i koliko to kosta?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Čet Jul 17, 2014 3:14 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 17, 2014 3:08 am
Postovi: 1
Posle nezasticenog seksa pojavile su mi se tackice na glansu.Kod urologa sam uradio bris i imala je velika kolicina streptokoka..Mazao sam prvo neke dve kreme,a posle mi i dao antibiotike.I to je kao proslo, pa sam opet sma uradio i bris glansa i bris uretre ja mislim da je.Posle toga rezultati su bili negativni nista nije nadljeno.E sad ja imam problem sto tu idaje stoje neke sitne tackice iako nisu po celpom penisu,i posle masturbacije on bas pocrveni.Da ponavjam opet te rezultate ili da idem kod koznog ?Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Čet Avg 28, 2014 2:48 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 28, 2014 2:36 am
Postovi: 2
Desava mi se posle seksa sa svojom djevojom , posle seksa mi izadju crvene flekice po glavi penisa i sa unutrasnje strane kozice, malko me svrbe , jel moze neko da napise ako je imao problem sa ovim kako da ga rijesim i sta je u pitanju ?????
mazem sa bepanthen kremom ali malo mi popusti kozicu i bude mi lakse ali onda opet 2 do 3 dana posle sve isto to mi traje vec par meseci


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Pet Sep 12, 2014 8:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 03, 2013 1:05 pm
Postovi: 2
Isti problem vec 2 godine, ista devojka, posle sexa ujutru ili 2 dana posle jave se crvene tackice i glavic postane ekstremno osetljiv, kozica se jedva povlaci koliko je osetljiv. Odem ja tad posle par dana kod urologa, uradim bris, kazu gljivice, on meni daktanol, to se povuce i onda krene da se javlja u ove 2 godine posle sexa bez neke pravilnosti, zavisi kako mu dodje. Odma posle odnosa operem baby sapunom. Sta da radim, kako da ih se zauvek oslobodim, tih gljivica. Inace cura nema problema...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Sub Sep 13, 2014 11:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 13, 2013 10:08 am
Postovi: 6
Okej ovako
Pre par odnosa moja devojka i ja smo poceli da koristimo durex kondome za produzetak odnosa
Posle odnosa sam joj dao oralni seks i pekla su me usta
Ona se zali poslednjih par dana na glivice iako ja mislim da nesto nije u redu sa kondomima... Jel moguce da od prolaska roka krenu iritacije ili da je lubrikant bio cudan na njima...
Juce sam primetio crvene tackice na glavicu pa se sad i ja pitam da li su gljivice ili kondom, a pada mi na pamet i pitanje da li ona meni moze oralnim putem da prenese gljivice ili da ih ja pokupim od onda oralnim putem

P.S. Ne primecujem nikakav svrab ili bol

Hvala u napred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Čet Sep 18, 2014 2:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 18, 2014 1:15 pm
Postovi: 1
Postovani
Imam 21. godinu. Od 15-e godine imam povremene iritacije u vidu crvenih tackica i svraba uglavnom na kozici glavica koje sam rjesavao koriscenjem canesten kreme, ali se iritacija uvijek vracala nakon nekog vremena (uglavnom nakon masturbacija). Kada se ta iritacija prvi put pojavila nisam bio seksualno aktivan. Na to sam navikao i uvijek rjesavo na isti nacin i sve je bilo ok, ali mi se prije neka 2 mjeseca pojavila neka tacka na vrhu glavica nakon koje su predhodne iritacije postale ucestalije, a zadnji seksualni odnos bez zastite sam imao prije nekih 7-8 mjeseci. Ta tacka je najvidljivija u erekciji, ne boli, ne pece, ne svrbi i ne povecava se, od kad se pojavila samo stoji tu i plasi me. Evo i slike.
file:///C:/Users/HP/Desktop/20140918_135059.jpg
file:///C:/Users/HP/Desktop/20140918_135138.jpg
Molim Vas za pomoc.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 263 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 46 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: