Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Bolni i uvecani limfni cvorovi na prepunu
PostPoslato: Sre Avg 21, 2019 7:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 10, 2016 7:04 am
Postovi: 27
Dobar dan, imam jedno pitanje.. pre 10 dana mi se javio bol u donjem delu kicme.. nakon toga poceo sam da imam bol u desnom delu prepuna (iznad penisa sa desne strane), bol se javljao povremeno boli malo pa nestane pa opet i to je bio onaj dosadni tupi bol.. pre 6-7 dana osetio sam slucajno kad sam se dodirnuo rukom na prepunu sa desne strane bol i bilo je mesto nateceno.. otisao sam odma u bolnicu dali su mi amoksiklav da pijem i jos jedne tablete protiv bolova.. poceo sam to da pijem u medju vremenu sam uradio eho snimanje.. na snimku se vidi da su mi organi sve uredu ali da su mi ti limfni cvorovi/zlezde kako se vec zovu nateceni (u predelu prepuna).. doktor je rekao idi na infektivno ovo je neka infekcija.. radio sam krv rezultati su svi u granicu normale, mokraca je ok ali se vidi da ima infekcije, onda su mi uzeli bris iz grla i nosa to je sve ok nema nista, takodje su mi uradili i test na spolne prenosive bolesti, sve je i tu okej.. jedino pise da sam prelezao "bolest poljubca" ali to je proslo.. kako pijem amoksiklav bolovi su prestali i polako mi limfni cvorovi prolaze ja mislim da su se smanjili dosta kkoliko mogu da primetim rukom za 5-6 dana kako pijem amoksiklav a bolovi u donjem delu kicme su nestali... treba da ih pijem jos 10 dana tako je rekao doktor..sad ne osecam bolove prestao sam i da pijem tablete protiv bolova jer mi prave problem u zeljudcu da mi je muka i ne mogu da jedem..pijen samo amoksiklav. e sad ja sam malo uplasen jer nisam nasao uzrok od cega su se aktivirali.. dali je moguce jer imam sigurno 3-4 godine sa cirevima na predelu butina, unutrasnjost noge, prepun, na dupetu.. dali je moguce da je to od njih? I isto tako se bojim pre 10 nedelja imao sam nezasticen oralni seks.. za vaginalni sam koristio kondom.. ali ta devojka mi je pruzila i oralni seks bez zastite.. dali su 10 nedelja dovoljno za ne daj boze nesto od spolno prenosivih bolesti da mk test bude tacan? I plus tokom testiranja sam pio amoksiklav.. hvala unapred!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bolni i uvecani limfni cvorovi na prepunu
PostPoslato: Sre Avg 21, 2019 9:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 10, 2016 7:04 am
Postovi: 27
Znaci proslo je oko 80-85 dana od seksualnog kontakta do testiranje na spolne bolesti ukljucujuci i hiv test.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 37 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: