Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: bol u testisima
PostPoslato: Čet Jun 11, 2009 7:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 11, 2009 7:07 pm
Postovi: 1
pozdrav
pitanje za urologa
Imam 25 godina i pre mesec i po dana osetio sam bol u levoj preponi,levoj nozi i levom testisu.Nakon odlaska kod urologa uradio sam spermokulturu,nalaz krvi na markere AFP i beta HCG i urin.Nalazi su bili dobri.Nakon uzimanja raznih antibiotika od prve terapije koja se sacinjavala od Ciprocinal,Kanazol i Hemomicin nije doslo do poboljsanja,naredna analiza se sastojala od ultra zvuka i upotrebe Doksiciklina.
U medjuvremenu doslo je do bolova u ledjima,osecaja slabosti u nogama kao i blage malaksalosti jednostavno kao osecaj nekog virusa.
Na ultra zvuku mi je nadjeno i receno citiram;"levi semeni kanal je zadebljan nepravilnbih kontura".Sve ostalo je bilo na mestu i ok.
Moj problem je sledeci da je levi testis osetljiviji na dodir,kada dodje do skupljanja testisa levi je znatno povuceniji od desnog,prilikom ne praznjanja levi testis je znatno meksi od desnog i manji,i imam i dalje osecaj neprijatnosti u predelu testisa.Iako redovno idem kod urologa,bilo bi lepo cuti i drugo misljenje!
mozete mi reci da li je u pitanju neka polna bolest ili su to simtomi varikocele,jer me svi ubedjuju sto i nalazi pokazuju da smo iskljucili karcinom testisa?
Hvala...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 111 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: