Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Bol u Medjici (prineum) posle ejakulacije
PostPoslato: Ned Feb 20, 2011 5:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 19, 2010 6:40 pm
Postovi: 4
Imam 25 godina i vec nekoliko godina mi se javlja bol u predelu medjice nakon ejakulacije koji nestaje kada sam u lezecem polozaju.. Takodje, osecam kao da mi je malo osetljiviji desni testis na dodir. Jos jednom napominjem da se svi navedeni bolovi, kao i nesto ucestalije mokrenje javljaju POSLE ejakuliranja. Bolovi u medjici se pojacavaju kada posle ejakulacije stojim u jednom mestu. Svi simptomi traju dok, recimo, ne odem na spavanje. Sutradan su simptomi manje izrazeni ili skroz nestaju. Libido mi se smanjio u OGROMNOJ meri i u 80% posto slucajeva kada ejakuliram nedozivim onaj osecaj kada imate orgazam nego sve to prodje nekako mehanicki, jer mi je i penis na dodir postao neosetljiv. Znaci nekako i postignem erekciju ali od onog dobrog osecaja pri sexu nema nista!!!
Kod urologa sam bio nekoliko puta sve sto mi je nasao je malo uvecanu prostatu i semene kesice koje su posle dosle u normalu ali problemi mi ostali, i nesto slabiji protok urina. Od lekova protiv bolova sam na preporuku urologa probao sve i svasta (Nimulid,Diklofen...) ali nista ne deluje slucajno sam primetio da mi samo lek Ksalol ublazi bol u velikoj meri iako je on nesto slicno bensedinu. Moj glavni problem je pored tog bola i to sto nemogu da imam normalan sexualni odnos.
Nigde na forumima nisam procitao slicno stanje kao moje, zato molim ako neko ima slicne probleme ili mozda zna sta je u pitanju, neka odgovori Hvala Unapred..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bol u Medjici (prineum) posle ejakulacije
PostPoslato: Pon Feb 21, 2011 12:36 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 28, 2010 8:20 pm
Postovi: 191
Koliko cesto ejakulirate, odnosno masturbirate, odnosno imate odnose? Da li nosite uzak donji ves? Probajte opet sa ksalolom, da se uverite da zaista prolazi od tog leka. Onda cemo videti sta dalje :).

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bol u Medjici (prineum) posle ejakulacije
PostPoslato: Pon Feb 21, 2011 6:05 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
i koliko je vreme od pocetka stimulacije do ejakulacije, ni to ne treba da traje predugo...
treba proveriti imate li neku infekciju, uradite spermokulturu, briseve na klasicne uzrocnike, urinokulturu...
sto se tice ksalola ne preporucujem ako bas ne mora, razgovarajte sa svojim lekarom, nemojte takve lekove piti na svoju ruku niti na duge staze!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bol u Medjici (prineum) posle ejakulacije
PostPoslato: Sub Feb 26, 2011 11:22 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 19, 2010 6:40 pm
Postovi: 4
Ovako odnose nisam imao duze vreme, niti pokusavam zbog mnogo slabijeg libida samim tim i erekcije. masturbiram 3 do 4 puta nedeljno, jer mi ponekad ejakulacija i olaksa stanje. Ne nosim uzak donji ves. Lek ksalol mi DEFINITIVNO POMAZE uzimam ga po potrebi vec nekih godinu dana. Takodje sam primetio da posle praznjenja stolice dolazi do promene u mom stanju nekad na bolje nekad na gore. Radio sam sve moguce briseve urino kulturu spermogram sve je bili u redu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bol u Medjici (prineum) posle ejakulacije
PostPoslato: Čet Mar 03, 2011 7:26 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
treba regulisati i stolicu, da bude redovna, da ne bude tvrda, i to moze praviti probleme i stvarati neprijatnost u karlici i medjici...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bol u Medjici (prineum) posle ejakulacije
PostPoslato: Pet Apr 22, 2016 5:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 22, 2016 5:22 pm
Postovi: 1
Ja takodje imam ovih problema, da li neko zna o cenu je rec???


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 56 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: