Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: gubitak dela vida na jednom oku
PostPoslato: Pon Mar 10, 2008 4:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 29, 2008 5:03 pm
Postovi: 5
Postovanje,

mozda ovaj slucaj nije za hitnu ... ali mi svakako treba vas savet ...
moj otac mi je pre 2 dana saopstio da je izgubio deo vida na jednom oku .. bio je kod prijatelja poznatog i priznatog oftamologa na pregledu i on ga je poslao kod neurologa (konstatovao je oteklinu nervnog zivca i pocetak katarakte ALI ga je svakako prosledio kod neurologa) ...e sad interesantno je to sto se to sve desilo pre 10 dana ..

on je dok svoje doktorke dobio uput za bolnicu sveti sava ali ga nisu primili na pregled te se vratio u svoj dom zdravlja .. i to se sve dogadja poslednjih 10 dana (u cemu ja nisam ucestvovala)

posto sam apolutno svesna svega sta moze da bude ... sta da radim?
on se dobro oseca osim toga sto ne vidi .. ne boli ga glava .. pritisak mu je dobar .... inace ima aritmiju nisam sigurna sta sve pije od lekova ALI pored toga pije sintrom ili sinkum ...

logicno bi mi bilo da ode ili na MR ili CT glave ... ali opet sada doci do lekara je tesko .. dijagnostiku nije toliko komplikovano uraditi ...
ima cesto krvarenja iz nosa ili iz desnih koje nije moguce zaustaviti satima i sav ide ko musavo dete ...
pored toga ono sto sam zaboravila je da ima 72 godine ..

i za neurologa u domu zdravlja mora da ceka 10 dana ... a sta sve moze za 10 dana da mu se desi ne smem ni da pomislim ..

da li imate neki pametan savet i predlog za proceduru kako da se ubrza poseta nekom lekaru a da se ne ide u hitnu ....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 15, 2008 7:16 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 22, 2007 9:07 pm
Postovi: 1484
Lokacija: VMA
VMA-platite pregled i necete cekati. Hitna vam ne moze uraditi trazenu dijagnostiku.

_________________
sva pitanja u vezi kalkuloze urotrakta (kamen u bubregu i mokraćnim kanalima) mozete poslati na [email protected]


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: