Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: jos jedna koleginica bez zaposljenja
PostPoslato: Pet Avg 03, 2007 1:08 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 03, 2007 12:27 am
Postovi: 3
Lokacija: pirot
Dali ima nacina da se zaposli jedna Pirocanka u Nasoj Srbiji? Uvek traze kollege sa stazom.
Cekam 2 godine na biro rada.
Meni su odbili i dobrovoljno da pomazem, to jest da voluntiram.
Ja bih se zadovoljila sa radom na odredjeno vreme, makar i u periferiji ili u selu....blizu Nisa....nego Beograda
hvala na paznji

_________________
Hm...dali nacionalizam svuda vlada u Srbiji?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: jos jedna koleginica bez zaposljenja
PostPoslato: Sub Avg 04, 2007 9:48 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 10, 2006 5:26 pm
Postovi: 36
Lokacija: Beograd
sneki_dr je napisao:
Dali ima nacina da se zaposli jedna Pirocanka u Nasoj Srbiji? Uvek traze kollege sa stazom.
Cekam 2 godine na biro rada.
Meni su odbili i dobrovoljno da pomazem, to jest da voluntiram.
Ja bih se zadovoljila sa radom na odredjeno vreme, makar i u periferiji ili u selu....blizu Nisa....nego Beograda
hvala na paznji


Nikad u zivotu nista u svom obrazovanju nisam uradio na vezu do sada i sve sam izborio sam,ali bicu 100% iskren sa tobom.
Za bilo koji posao ja mislim cak skoro bilo gde treba ti veza,naravno negde jaka veza a negde manje jaka,a negde moras i ti da platis da bi dobila posao...
Ja sam dobio da volontiram u jednoj bolnici u Bg-u i da se ne lazemo i za to ti treba veza...koliko god da si dobar...tako je bilo i ranije kazu mi neki stariji doktori oslobodjeni sujete :)
E sad problem je sto ti dok volontiras niko ne garantuje da ces biti primljen pogotovo sto ne znam da li ikome treba klinicki lekar na punom odeljenju specijalista,a da bi dobila specijalizaciju moras da imas 2 godine radnog staza u struci,a volontiranjem ne dobijas te dve godine :x
Dakle nadji vezu kako znas i umes,evo ja volontiram u bolnici gde moze stvarno puno da se vidi i nauci ,ali trazim na sve nacine posao u nekoj ambilanti ili DZ jer pare su pare,a i teku ti te 2 godine radnog staza pa mozes da napredujes,a ovako mogu da te ispale samo tako...znam coveka kog su ispalili u KCS a bio je extra student.
Zakljucak: nadji vezu za neko manje mesto ili selo u tvojoj blizini tako da mozes da putujes na posao i nazad kuci jer je suludo da se preselis u mesto gde ces dobiti posao...zato sto te to odvaja od porodice,muza,decka koga god...ja to necu i pre cu da napustim struku nego da se preselim skroz u drugo mesto...
Znaci razglasi svima koje znas da nemas posao i mozda se nadje neko ko zna nekog.....
Zelim ti puno srece...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: